INDOOR STAPHORST OKT. 2017

Lijst gemaakt op: 21-10-2017 16:40:59

INDOOR STAPHORST OKTOBER 2017

RUBRIEKSPONSOR: Scheepswerf POPPEN

KLASSIEK PARCOURS KLASSE M

Datum: 18-10-2017
Aanvang: 17:00

Jury: Mevrouw G.A. Folkerts
Jury: De heer H. Reuvers
Jury: De heer E. Kuijer

M/P, 1 parcours (34 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Willem VerdonkgodolphinArezzo VDLMMillenniumruiters0 036,39
2Tabitha VerburgChariotChacco BlueMWater-poorters0 036,57
3Willem VerdonkHistoryKojakMMillenniumruiters0 036,69
4Jan DiepmanHeavy plotPlot-blueMBergruiters0 037,16
5Michel PriemisEamesVan GoghMAvereest e.o.0 037,85
6Karl-jan De BoerHilbrand PZambesiMNieuwleusen0 041,24
7*Marcelle HokseGrand hzBiscayoMStaphorst e.o.0 042,30
8Michael GreeveHappy boy MMeppel e.o.0 047,10
9*Roos HansmanDavantiCantosMStaphorst e.o.0 1549,44
 
10Tarik Van BoggelenDiamariaDouglasMHce Ruiters178,13  
11Lennard De BoerGoldenstarBacardi VDLMViribus Unitis180,10  
12Jan DiepmanGestelle mToulonMBergruiters467,29  
13Willem VerdonkGoldyTangelo Van De ZuuthoeveMMillenniumruiters468,17  
14*Francine PijperOvercinge's Zanthago ZZandor ZMMeppel e.o.471,95  
15Tabitha VerburgHellboy GAzteca VDLMWater-poorters472,21  
16Jessica DozemanDanibantaSandro BoyMViribus Unitis472,84  
17Lennard De BoerHoneur De Pomme JBerlinMViribus Unitis474,22  
18Roel HarkeGalanitaBrainpowerMStaphorst e.o.474,37  
19Roel HarkeGoldfeverIndoctroMStaphorst e.o.475,09  
20Willem VerdonkHugoSheratonMMillenniumruiters475,21  
21Tabitha VerburgHeloise HWarrantMWater-poorters475,99  
22Maaike Ten Berg - BijlsmaFernando HHarley VdlMMeppel e.o.477,01  
23Tabitha VerburgGazelleIndoctroMWater-poorters477,27  
24Tarik Van BoggelenConquest--MHce Ruiters581,22  
25Roger ChammasHabanero MCeres871,18  
26Tarik Van BoggelenKassiopeiaKasparowMHce Ruiters875,23  
27Michel PriemisG-ForcePeppermillMAvereest e.o.876,38  
28Roger ChammasTalbotVelusinus RMCeres877,10  
29*Hans OostindienEowynVan GoghMNieuwleusen1266,80  
30Michael GreeveEurohill's Ghicka-MolgaVinginoMMeppel e.o.1275,37  
31Jan TippeGeolinusTwister De La PommeMStaphorst e.o.1899,15  
32Jan TippeCaïdaVittorioMStaphorst e.o.2074,33  
33Karl-jan De BoerdafyraIndoctroMNieuwleusen2091,07  
xJack BroekMISS T MURPHY DHIPolanskiMCeresVrijw   

WOENSDAG MWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG L SPRINGENVRIJDAG M SPRINGENZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


INDOOR STAPHORST OKTOBER 2017


KLASSIEK PARCOURS KLASSE Z

Datum: 18-10-2017

Jury: Mevrouw G.A. Folkerts
Jury: De heer H. Reuvers
Jury: De heer E. Kuijer

Z/P, 1 parcours (28 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Jessica DozemanEvidence RosaSilverstoneZViribus Unitis0 036,35
2Willem VerdonkGoldyTangelo Van De ZuuthoeveZMillenniumruiters0 037,32
3Marriet HoekstraFirst BurescoGinusZSjaerdema-liauckemaruiters0 039,03
4Anne-marie Hammers - BouwmanHvr's Earth Wind And FireUkatoZViribus Unitis0 143,27
5Marriet HoekstraGravin d'orIndoradoZSjaerdema-liauckemaruiters0 439,90
6Roos HansmanEaster BoyPresley BoyZStaphorst e.o.0 837,31
7Peter HokseGarinusCantosZStaphorst e.o.0 943,07
 
8Lennard De BoerFridayHarley VdlZViribus Unitis0 1852,17
9Michel PriemisGrissom pfIndoctroZAvereest e.o.178,15  
10*Roos HansmanDavantiCantosZStaphorst e.o.470,20  
11*Francine PijperOvercinge's Columbus ZColandroZMeppel e.o.471,26  
12Manon Van der SluisBengelLupicorZViribus Unitis472,12  
13Janine Van den Berg - Ten KateEedje TkIndoctroZNieuwleusen473,26  
14Linda HengeveldDazeeLord ZZStaphorst e.o.475,05  
15*Marcelle HokseGrand hzBiscayoZStaphorst e.o.477,83  
16Marriet HoekstraWadro's GerinaEldorado Van De ZeshoekZSjaerdema-liauckemaruiters578,36  
17*Hans OostindienEowynVan GoghZNieuwleusen867,96  
18Michel PriemisEamesVan GoghZAvereest e.o.870,06  
19Jan DiepmanPas de PaniquePadinusZBergruiters873,10  
20*Francine PijperOvercinge's Zanthago ZZandor ZZMeppel e.o.875,08  
21Michael GreeveMighty MaxMylord CarthagoZMeppel e.o.877,22  
22Tabitha VerburgChariotChacco BlueZWater-poorters877,26  
23Lennard De BoerGoldenstarBacardi VDLZViribus Unitis981,09  
24Jan DiepmanVerityKorianderZBergruiters1190,10  
25Lisa BroekertFortaleza V&KContendro 1ZViribus Unitis1274,19  
26Alexander ChittyGlobal BlueZirocco BlueZCeres1276,24  
27Jan TippeDw-lordinaVDL WittingerZStaphorst e.o.1677,14  
28Jan TippeGeolinusTwister De La PommeZStaphorst e.o.1778,97  
xJessica DozemanDuimThunder Van De ZuuthoeveZViribus UnitisNG   

WOENSDAG MWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG L SPRINGENVRIJDAG M SPRINGENZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


INDOOR STAPHORST OKTOBER 2017


KLASSIEK PARCOURS KLASSE ZZ

Datum: 18-10-2017

Jury: Mevrouw G.A. Folkerts
Jury: De heer H. Reuvers
Jury: De heer E. Kuijer

ZZ/P, 1 parcours (11 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Marriet HoekstraEmpire N.Namelus RZZSjaerdema-liauckemaruiters0 037,34
2Marcelle HokseExampleUltimoZZStaphorst e.o.0 040,14
3Lennard De BoerFlambeauZambesiZZViribus Unitis0 439,31
 
4Marriet HoekstraLuimstra's ExcelMr. BlueZZSjaerdema-liauckemaruiters472,16  
5*Francine PijperOvercinge's Columbus ZColandroZZMeppel e.o.473,09  
6Marriet HoekstraWadro's GerinaEldorado Van De ZeshoekZZSjaerdema-liauckemaruiters473,93  
7Tarik Van BoggelenBeautydunaCaricelloZZHce Ruiters477,04  
8Lennard De BoerEquadorZirocco BlueZZViribus Unitis477,97  
9Michel PriemisGrissom pfIndoctroZZAvereest e.o.477,98  
10Peter HokseZandro BoyMarlonZZStaphorst e.o.877,06  
11Manon Van der SluisDouble DutchZurichZZViribus Unitis979,06  
xLinda HengeveldDazeeLord ZZZStaphorst e.o.NG   

WOENSDAG MWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG L SPRINGENVRIJDAG M SPRINGENZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


INDOOR STAPHORST OKTOBER 2017


RIJSTIJLWEDSTRIJD KLASSE BB

Datum: 19-10-2017
Aanvang: 15:30

Jury: Mevrouw G.A. Folkerts
Jury: De heer H. Reuvers
Jury: De heer E. Kuijer

BB/P, 1 parcours (7 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1stijl1
1*Sanne BroekFeyenora SVittorioBBViribus Unitis073,0
2*Nicolet ScholtenIvanhoeCarrera VdlBBCeres068,5
 
3*Lisette BoerWizzkid-wJetset-dBBWoldruiters067,0
4Hilda Schrotenboer - StellingSchrotie's Ice ManUp To DateBBVeenruiters276,0
5Heidi JansenFlorianAzteca VdlBB 471,0
6*Sanne LutenEndrika MZazou RBBWoldruiters562,0
7Willemijn de LangeFinniganLord LeatherdaleBBMeppel e.o.1761,0

WOENSDAG MWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG L SPRINGENVRIJDAG M SPRINGENZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


INDOOR STAPHORST OKTOBER 2017


KLASSIEK PARCOURS KLASSE B

Datum: 19-10-2017

Jury: Mevrouw G.A. Folkerts
Jury: De heer H. Reuvers
Jury: De heer E. Kuijer

B/P, 1 parcours (32 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1stijl1
1Joke DijkIvarGaillard De La PommeBAvereest e.o.080,5
2Joanne VosIrangoDurango VDLBStaphorst e.o.080,0
3Anke GomarusH.DubaiIndouglas Van Het BevrijdthofBMeppel e.o.080,0
4*Astrid ReindersThatcher IkeCarreraBBoekweitruiters078,0
5Anne - marie VosIlancaHarley VdlBStaphorst e.o.073,5
6Tabitha VerburgHucalindeCantosBWater-poorters073,0
7Tabitha VerburgGelunia BarakaWizzerdBWater-poorters071,0
8Lucrece AardenburgIndianaElton JohnBStroomruiters070,5
 
9Tara Fox vleeschouwerFeau-Carlos-HAdvanceBNieuwleusen069,0
10Joel ZwanepolHeroCrespo VDLBZwartewaterruiters068,5
 *Jolanda TimmermanFalinaMichaelBStaphorst e.o.068,5
12*Lisette BoerWizzkid-wJetset-dBWoldruiters067,0
13Myrthe VermeulenEy-manVinginoBHeuvelruiters066,0
14*Marielle Ten KateGetoria bAlicante HBCBNieuwleusen063,5
15Danila HoffHermesCapitalBNieuwleusen062,0
16Albert KoobsGrandette KQuality TimeBHeideruiters061,0
17*Sanne LutenEndrika MZazou RBWoldruiters058,5
18*Sanne BroekFeyenora SVittorioBViribus Unitis275,5
 Roel Van LentheVoyanteColandroBNieuwleusen275,5
20Hilda Schrotenboer - StellingSchrotie's Iron ManGlasgow-w Vh MerelsnestBVeenruiters480,0
21Sigrid SteenbergenIrcograafUltograafBKlein Oever471,0
22Zoë BraakmanBono BNieuwleusen461,5
23Marianne DekkerElvira''s HerantellaSingaporeBCeres675,5
24Tabitha VerburgHaywiesZavall VdlBWater-poorters870,5
25Mariet BoxumDubai ZD'avo's DucarlosBCeres868,5
 *Annemarie BuiterHussonQuality TimeBStaphorst e.o.868,5
27Anouschka KleinElfjeAmpèreBNieuwleusen861,0
28Ilse HokseFugarantWarrantBMeppel e.o.1164,0
 *Kim PlantagieAsterixPadinusBStaphorst e.o.1164,0
30Joke DijkIrco DentoCardentoBAvereest e.o.1275,5
31Elisabeth BeensGerlindaUltimoBZwartewaterruiters3661,0
x*Nicolet ScholtenIvanhoeCarrera VdlBCeresVrijw 

WOENSDAG MWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG L SPRINGENVRIJDAG M SPRINGENZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


INDOOR STAPHORSTOKTOBER 2017


KLASSIEK PARCOURS KLASSE L

Datum: 19-10-2017

Jury: Mevrouw G.A. Folkerts
Jury: De heer H. Reuvers
Jury: De heer E. Kuijer

L/P, 1 parcours (48 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Roel HarkeHerculesNumero UnoLStaphorst e.o.0 035,00
2Marije MulderEaurobicAerobicLVeenruiters0 035,08
3Albert KoobsGalaxy KVinginoLHeideruiters0 036,16
4Lennard De BoerHeineken VK VDLZirocco BlueLViribus Unitis0 038,03
5Sanne Den BoerGileroUltimoLNieuwleusen0 038,28
6Tabitha VerburgHerreBalou Du Rouet ZLWater-poorters0 038,89
7Anne-marie Hammers - BouwmanH.v.r. halfweg's hoopNumero UnoLViribus Unitis0 041,27
8Melanie KokEspritVeronLNieuwleusen0 442,28
9Alexander ChittyFeliciaHarley VdlLCeres0 444,23
10Willem VerdonkIl est BalouBalou Du RouetLMillenniumruiters0 1657,18
11Silwie Van 't HulHehorlaKannanLMarleruiters181,38  
12Wim PompJacoba Stud CarreCasimoLStroomruiters181,39  
 
13Roel HarkeEyecatcher LudineNumero UnoLStaphorst e.o.182,95  
14Kyra JournéeCupidoOklundLNieuwleusen471,38  
15Elke TimmermanHindiraEldorado Van De ZeshoekLAvereest e.o.473,26  
16Marielle Ten KateGetoria bAlicante HBCLNieuwleusen474,35  
17Jan BeensidietaIndoctroLZwartewaterruiters476,10  
18Alies KruidhofHappinessPhin PhinLStaphorst e.o.477,01  
19Tanja TimmermanHulciSpartacusLAvereest e.o.477,28  
20Lennard De BoerHoli coeur fieldCardentoLViribus Unitis477,80  
21Harm-Jan VosFirst MaromeMarome NwLStaphorst e.o.479,01  
22Joanne VosIrangoDurango VDLLStaphorst e.o.479,03  
23Willem VerdonkHello Springtime LMillenniumruiters479,32  
24Tabitha VerburgGalinkaCardentoLWater-poorters480,16  
25*Astrid ReindersThatcher IkeCarreraLBoekweitruiters582,26  
26Rianne NalisGrand Cru VDPUkatoLBathmen e.o.582,31  
27Lennard De BoerEleanor Rigby-LViribus Unitis583,88  
28Maud VeenstraDenzelVeronLVeenruiters584,86  
29Wilfred HarkeHombre baliaDurrantLStaphorst e.o.685,27  
30Francine PijperOvercinge's Zabadak ZZandor ZLMeppel e.o.687,12  
31Lisa BroekertIdoretteNabab De ReveLViribus Unitis877,94  
32Yvonne Nuvelstijn - GroenGlinsterSheratonLAvereest e.o.879,85  
33Willem VerdonkIkkeCream On TopLMillenniumruiters879,89  
34Rianne NalisHaij DukKojakLBathmen e.o.981,03  
35Jacqueline De WitGo ChelloChello Ill VDLLVeenruiters981,12  
36Jacqueline De WitIggy trojka sZirocco BlueLVeenruiters984,00  
37Rolien AlbringHadibantaCassini GoldLBorkerruiters1277,20  
38*Jolanda TimmermanFalinaMichaelLStaphorst e.o.1382,11  
39*Annemarie BuiterHussonQuality TimeLStaphorst e.o.1382,98  
40Willem VerdonkIron MaidenUkatoLMillenniumruiters1680,37  
41Albert KoobsH Brugals Replica KBrugal VDLLHeideruiters1693,82  
42Rianne NalisGranero e&gUkatoLBathmen e.o.2078,88  
43Wilfred HarkeindependenceModestoLStaphorst e.o.22129,00  
44Wim PompHammertimeFantomas de MuzeLStroomruiters24111,20  
45Harm-Jan VosNashua ZNabab De ReveLStaphorst e.o.27121,34  
46Ben AnholtsHappinessBerniniLOlieveldruiters33107,07  
x*Kim PlantagieAsterixPadinusLStaphorst e.o.Vrijw   
 Lisa BroekertIlian SolierMontenderLViribus UnitisVrijw   

WOENSDAG MWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG L SPRINGENVRIJDAG M SPRINGENZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


INDOOR STAPHORST OKTOBER 2017


KLASSIEK PARCOURS KLASSE L

Datum: 20-10-2017
Aanvang: 17:30

Jury: Mevrouw G.A. Folkerts
Jury: De heer H. Reuvers
Jury: De heer E. Kuijer

L/P, 1 parcours (24 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Fokko HuisjesArmagnacManhattanLViribus Unitis0 030,11
2Julie SpaargarenDutch Zurich OmhgZurichLDeltaruiters0 033,26
3Janine Van den Berg - Ten KateIvanho TKHarley VdlLNieuwleusen0 033,84
4Anouk WestermanC'est ToutUnitedLAvereest e.o.0 035,32
5Roy WeelHappy dayVerdiLDuinridders0 039,21
6Roy WeelHazy ToulanaToulonLDuinridders0 041,00
 
7Wesley De BoerBeauchampIndoctroLNieuwleusen0 430,21
8Leon DiepmanGrande amieSheratonLBergruiters0 435,08
9Danielle BrinkmanGrandesseLarimarLVollenhove0 435,85
10Alicia PrinsElise SHarley VdlLViribus Unitis0 436,12
11*Kirsten RedderGeneveVigaroLStaphorst e.o.0 436,88
12*Roel HarkeGavinoSpartacusLStaphorst e.o.0 440,26
13Marije ZomerFeroniaLucky BoyLViribus Unitis0 838,06
14Cristel KalfInitia Utopia van het Buiten-LandZirocco BlueLHeuvelruiters0 839,83
15Marcelle HokseHatouschaBustiqueLStaphorst e.o.448,26  
16Jan DiepmanHeavy plotPlot-blueLBergruiters468,16  
17Elke TimmermanHindiraEldorado Van De ZeshoekLAvereest e.o.468,96  
18Roy WeelHunterHarley VdlLDuinridders471,15  
19Annemarie KuiperIce CreamNumero UnoLNieuwleusen472,35  
20Jan DiepmanHonoraEldorado Van De ZeshoekLBergruiters474,93  
21Cristel KalfHurby VDLZirocco BlueLHeuvelruiters475,25  
22Annemarie KuiperHappy girlZirocco BlueLNieuwleusen1085,15  
23Wilfred HarkeGarindaCarrera VdlLStaphorst e.o.1085,29  
xBianca BrakkeDi MariaRivermanLStaphorst e.o.Uit2   

WOENSDAG MWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG L SPRINGENVRIJDAG M SPRINGENZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


INDOOR STAPHORST OKTOBER 2017
RUBRIEKSPONSOR: Scheepswerf POPPEN

KLASSIEK PARCOURS KLASSE M

Datum: 20-10-2017

Jury: Mevrouw G.A. Folkerts
Jury: De heer H. Reuvers
Jury: De heer E. Kuijer

M/P, 1 parcours (18 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Marieke SteenbergenGiantha-pBaltic VDLMViribus Unitis0 036,28
2Dianne TijmesFleurDubaiMViribus Unitis0 037,15
3Julie SpaargarenDutch Zurich OmhgZurichMDeltaruiters0 435,11
4Roy WeelHabitat HBCDantos HBCMDuinridders0 440,31
5Wilfred HarkeErasmusZavall VdlMStaphorst e.o.176,09  
 
6Cristel KalfHudson VDLArezzo VDLMHeuvelruiters178,29  
7Matty Den BoerFugonUltimoMNieuwleusen471,90  
8Roy WeelSterrehof's Great Blue MDuinridders472,14  
9Annemarie KuiperHappinesZapatero VDLMNieuwleusen473,22  
10Roel HarkeGoldfeverIndoctroMStaphorst e.o.473,94  
11Roel HarkeGalanitaBrainpowerMStaphorst e.o.474,30  
12Machtilda BorstMebo's Galanthos BArthos RMMeppel e.o.475,85  
13*Kirsten RedderGeneveVigaroMStaphorst e.o.869,26  
14Tanja TimmermanHulciSpartacusMAvereest e.o.872,32  
15Cristel KalfHoneypenny VDLBubalu VDLMHeuvelruiters875,32  
16Lydia Van der SmanfloorWilberforceMVeenruiters1269,32  
17*Roel HarkeGavinoSpartacusMStaphorst e.o.1275,13  
xJolanda Van der KooiZwetlanaCouleur RubinMDeltaruitersVrijw   

WOENSDAG MWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG L SPRINGENVRIJDAG M SPRINGENZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


INDOOR STAPHORST OKTOBER 2017


KLASSIEK PARCOURS KLASSE BB

Datum: 21-10-2017
Aanvang: 09:00

Jury: Mevrouw G.A. Folkerts
Jury: De heer H. Reuvers
Jury: De heer E. Kuijer

BB/P, 1 parcours (26 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1stijl1
1Sanne Den BoerHenkquasimodoBBNieuwleusen084,0
2Dianne TijmesIciTangelo van de ZuuthoeveBBViribus Unitis079,5
3Rose-anne WoeringIl Divo BBTjongerruiters077,5
4Maaike SchreurIBTorneschBBViribus Unitis075,5
5Deja Broek - JansenHakuna Matata MJSam RBBLaarhoeveruiters075,0
6Jacob Van Elpit’s ToulonToulonBB 072,5
7Rosanne Schreuri-Lancialux zBBVrederuiters071,0
 Tiffany BenninkGlow GranikoBodinusBBWoldruiters071,0
 
9Siegriet Van OosterhoutViva VientoGuidamBBZwartewaterruiters070,0
 Tara Fox vleeschouwergoedhartSheratonBBNieuwleusen070,0
11Elke TimmermanHillinaTwister de la pommeBBAvereest e.o.068,5
12Nienke Van KampenZita's PromisePolanskyBBDiever En Omstreken066,5
13*Denise TermeulenOvercinge's Zabadak ZZandor ZBBMeppel e.o.066,0
14*Marthe NijboerLaura ZLord ZBBNieuwleusen065,5
15Sanne Den BoerHocus PocusGaillard De La PommeBBNieuwleusen480,0
16Romy KamermanIbiza BBViribus Unitis475,5
 Anke GomarusIt's DallasDallas vdlBBMeppel e.o.475,5
18Anke GomarusIbrahimovicemilionBBMeppel e.o.475,0
19*Jenayla RoelandI.adermie R4D. Amelusina R65BBZwartewaterruiters471,0
20Nieck WestenbrinkCaprese Z WClarimoBB 463,5
21*Evelien FuitehopeDakarBBZwartewaterruiters676,0
22Carlijn KoersenDynasty zDallasBBDeltaruiters1072,5
23*Anouk BoerhofCorjan--BBDiever En Omstreken1066,0
24Melanie BenninkImpress IwendyNumero UnoBBWoldruiters1171,0
25Astrid Smilde - BouwmanHofnar ZAvanceBBKoekange e.o.2160,0
x*Frits Van LenthePedroIco SunBBStaphorst e.o.Uit2 

WOENSDAG MWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG L SPRINGENVRIJDAG M SPRINGENZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


INDOOR STAPHORST OKTOBER 2017


KLASSIEK PARCOURS KLASSE B

Datum: 21-10-2017

Jury: Mevrouw G.A. Folkerts
Jury: De heer H. Reuvers
Jury: De heer E. Kuijer

B/P, 1 parcours (51 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1stijl1
1Jeanine FuiteIl mio amore F BZwartewaterruiters085,0
2Fabienne JagerHugo boss rvNabab De ReveBVeenruiters081,0
3Anke GomarusH.DubaiIndouglas Van Het BevrijdthofBMeppel e.o.080,0
4Marjolein Ter BraakeHibra's Igor Solier HBbiscayoBCeres078,0
5*Evelien FuiteHope fDakar VDLBZwartewaterruiters077,5
6Marloes HesselsSoleil RosaCorlandBViribus Unitis076,5
7Cathy RusscherErusaMarlonBStaphorst e.o.076,0
8Tara BijlFrescoVDL CampbellBViribus Unitis075,5
 Kirsten RedderHouston coeurVader OnbekendBStaphorst e.o.075,5
 Anne - marie VosIlancaHarley VdlBStaphorst e.o.075,5
11Lisa Van der VeenHayanossaTolan RBStaphorst e.o.074,0
12Sanne LutenEndrika MZazou RBWoldruiters073,0
13Gheena BusweilerBabsLord ZBZwartewaterruiters071,5
 
14Bryan De VriesItareusEtoulonBNieuwleusen071,0
 Sari BraakmanPattoPotentialBBergruiters071,0
16*Anouk BoerhofCorjan--BDiever En Omstreken069,0
 Gea Kanis - PiekHaya nosaVan GoghBVeenruiters069,0
 Alene RoelandIlexia--BZwartewaterruiters069,0
 Tiffany BenninkGlow GranikoBodinusBWoldruiters069,0
20Julia BijlGriffin d'OHos D'OBViribus Unitis068,5
21Jeanine FuiteHappy fDakar VDLBZwartewaterruiters068,0
22*Jenayla RoelandI.adermie R4D. Amelusina R65BZwartewaterruiters066,5
23Koop TimmermanHertoghMarome NwBNieuwleusen066,5
24Bryan De VriesIzavallZavall VdlBNieuwleusen066,0
25Jeanet WestenbergIceQuality TimeBCeres170,5
26Ruth Brinkflash DanceCantosBDeltaruiters479,0
27Sanne BroekmanIetsiepietsieBustiqueBVrederuiters476,0
28Siegriet Van OosterhoutViva VientoGuidamBZwartewaterruiters475,5
29Chenoa Ten WoldeArvid HPhin PhinBSallandruiters475,0
30Ellen Van de HoekHot shot vZirocco BlueBNieuwleusen473,5
 Nicole SchuinderHernini bBerniniBNieuwleusen473,5
32Rose-anne WoeringIl Divo BTjongerruiters473,5
33Jurrian BoldewijnGuobaCharmeurBStaphorst e.o.473,0
34Elke TimmermanIeper BLHCaramboleBAvereest e.o.472,0
35Melanie BenninkImpress IwendyNumero UnoBWoldruiters471,0
36Janny Wever - SchuurmanZupicorLupicorBAvereest e.o.469,0
 Sya WanningenIncognitoApplausBMeppel e.o.469,0
38Martijn HorstedeLuckyLanselotsBStaphorst e.o.468,0
39Annika BloemertHotmailEmilionBStaphorst e.o.466,0
40Nienke Van KampenZita's PromisePolanskyBDiever En Omstreken461,5
41Emmeleen AkkermanDirandaMermus RBStaphorst e.o.871,0
42Martijn HorstedeFabianApplausBStaphorst e.o.869,0
43*Marthe NijboerLaura ZLord ZBNieuwleusen868,0
44Gary KleinIwan van lange weerenIndoctroBCeres861,0
45*Denise TermeulenOvercinge's Zabadak ZZandor ZBMeppel e.o.859,0
46Nancy DunnewinddundayUstinovBVechtruiters1164,0
47Carola SellesHidalgoCliff ZBHasselt1273,0
48Elisabeth BeensGerlindaUltimoBZwartewaterruiters1270,5
49Hannah DrenthEspressoGiorgio GeenfieldBStroomruiters1968,0
50Carlijn KoersenDynasty zDallasBDeltaruiters2255,0
xElke TimmermanIgorNumero UnoBAvereest e.o.Uit2 

WOENSDAG MWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG L SPRINGENVRIJDAG M SPRINGENZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


INDOOR STAPHORST OKTOBER 2017


Progressief PARCOURS KLASSE B

Datum: 21-10-2017

Jury: Mevrouw G.A. Folkerts
Jury: De heer H. Reuvers
Jury: De heer E. Kuijer

B/P, 2 parcours (25 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingptn1tijd1
1Anne - marie VosIlancaHarley VdlBStaphorst e.o.3644,88
2Lisa Van der VeenHayanossaTolan RBStaphorst e.o.3646,33
3Elke TimmermanIeper BLHCaramboleBAvereest e.o.3647,37
4Michael HokseVdr's IvyIndouglas Van Het BevrijdthofBStaphorst e.o.3648,31
5Tara BijlFrescoVDL CampbellBViribus Unitis3649,38
6Julia BijlGriffin d'OHos D'OBViribus Unitis3650,30
7Hannah DrenthEspressoGiorgio GeenfieldBStroomruiters3650,34
 
8Jeanet WestenbergIceQuality TimeBCeres3651,30
9Jurrian BoldewijnGuobaCharmeurBStaphorst e.o.3353,27
10Bryan De VriesItareusEtoulonBNieuwleusen3356,34
11Kirsten RedderHouston coeurVader OnbekendBStaphorst e.o.3257,35
12Anke GomarusH.DubaiIndouglas Van Het BevrijdthofBMeppel e.o.3157,06
13Sanne LutenEndrika MZazou RBWoldruiters2943,15
14Jeanine FuiteHappy fDakar VDLBZwartewaterruiters2944,28
15Cathy RusscherErusaMarlonBStaphorst e.o.2953,31
16Emmeleen AkkermanDirandaMermus RBStaphorst e.o.2958,02
17Gheena BusweilerBabsLord ZBZwartewaterruiters2847,23
18Janny Wever - SchuurmanZupicorLupicorBAvereest e.o.2858,35
19Elisabeth BeensGerlindaUltimoBZwartewaterruiters2658,07
20Sya WanningenIncognitoApplausBMeppel e.o.2252,13
21Martijn HorstedeLuckyLanselotsBStaphorst e.o.2148,15
22Gea Kanis - PiekHaya nosaVan GoghBVeenruiters2066,00
23Chenoa Ten WoldeArvid HPhin PhinBSallandruiters1963,27
24Sari BraakmanPattoPotentialBBergruiters1869,32
25Martijn HorstedeFabianApplausBStaphorst e.o.1446,01

WOENSDAG MWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG L SPRINGENVRIJDAG M SPRINGENZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


IINDOOR STAPHORST OKTOBER 2017


KLASSIEK PARCOURS KLASSE L

Datum: 21-10-2017

Jury: Mevrouw G.A. Folkerts
Jury: De heer H. Reuvers
Jury: De heer E. Kuijer

L/P, 1 parcours (39 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Chantal VenemaRanikiLandsiegerLNunspeetse Ruiterclub0 032,33
2Maria AppelboomZomerstee's FirenzeCaramboleLRandmeerruiters0 033,19
3Lisa UithamDonnieEmpireLNieuwleusen0 034,08
4Niké Ter AvestGalaxy s.d.o.CardentoLLierderholthuis0 034,14
5Jessica DozemanGamblerZavall VdlLViribus Unitis0 034,15
6Natasja BoldewijnGi molgaAlicante HBCLStaphorst e.o.0 034,21
7Marjolein Ter BraakeHibra's solier hbBustiqueLCeres0 034,25
8Harm-Jan VosNashua ZNabab De ReveLStaphorst e.o.0 041,03
9Karin SeineHayaIndoctroLNieuwleusen0 433,25
10Manon Van der SluisHeroMylord CarthagoLViribus Unitis0 434,93
 
11Karin SeineHatlanticAtlanticLNieuwleusen0 435,19
12Harm-Jan VosFirst MaromeMarome NwLStaphorst e.o.0 436,14
13Jacqueline BloembergTanessaElcaroLAvereest e.o.0 832,01
14Jari BroekmanMilanoGeenLVrederuiters0 838,07
15Arjen LomulderGlobalCardentoLStroomruiters463,03  
16Rosanne SchreurHadeschLuxLVrederuiters464,24  
17Fabienne JagerHugo boss rvNabab De ReveLVeenruiters464,91  
18Rick LogtenbergA CapellaFavoritas XxLCeres464,96  
19Michael HokseVDR's Face the musicZirocco BlueLStaphorst e.o.467,06  
20Bryan De VriesIzavallZavall VdlLNieuwleusen468,22  
21Wilma Van Leussen - WestermanGileroUltimoLNieuwleusen470,01  
22Jacqueline De WitisedoraDexter RLVeenruiters470,28  
23Angel Van HaverBijoux les JumeauxKentuckyLVrederuiters472,01  
24Jacqueline De WitIggy trojka sZirocco BlueLVeenruiters472,11  
25Renate Van AsseltFly AwayContendro 1LWoldruiters472,32  
26Alice HendriksFeargal SharkeyCicero Z van PaemelLViribus Unitis473,96  
27Ruth Brinkflash DanceCantosLDeltaruiters474,00  
28Jessica DozemanGaudiLord ZLViribus Unitis475,03  
29Jeanine FuiteGeneral fCarrera VdlLZwartewaterruiters475,10  
30Manon HooijerHugoBodinusLVrederuiters581,11  
31Janny Krale - HuismanFarinaZacharovLStaphorst e.o.790,31  
32Sabrina Van de HeideElonieVaillantLDeltaruiters867,33  
33Anouk Van den BrinkHappyCassini GoldLAvereest e.o.982,23  
34Emmeleen AkkermanAijethaTangelo Van De ZuuthoeveLStaphorst e.o.1084,31  
35Rody ScholingGoogle van de ZuuthoeveEmpire Van De HeffinckLMeppel e.o.1275,34  
xFien StrijkerElan van 't SwinderscheveldCaramboleLAssen R.j.v.Uit12   
 Annemarie BuiterHussonQuality TimeLStaphorst e.o.Uit2   
 Annika BloemertHotmailEmilionLStaphorst e.o.Uit11   
 Janneke SiertsemaBeau-toscaUkatoLLemelerveldVrijw   

WOENSDAG MWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG L SPRINGENVRIJDAG M SPRINGENZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


INDOOR STAPHORSTOKTOBER 2017


Progressief PARCOURS KLASSE L

Datum: 21-10-2017

Jury: Mevrouw G.A. Folkerts
Jury: De heer H. Reuvers
Jury: De heer E. Kuijer

L/P, 2 parcours (21 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingptn1tijd1
1Chantal VenemaRanikiLandsiegerLNunspeetse Ruiterclub3643,30
2Anouk Van den BrinkHappyCassini GoldLAvereest e.o.3644,24
3Lisa UithamDonnieEmpireLNieuwleusen3647,99
4Rosanne SchreurHadeschLuxLVrederuiters3648,00
5Angel Van HaverBijoux les JumeauxKentuckyLVrederuiters3649,92
6Alice HendriksFeargal SharkeyCicero Z van PaemelLViribus Unitis3652,10
 
7Jari BroekmanMilanoGeenLVrederuiters3448,21
8Jacqueline BloembergTanessaElcaroLAvereest e.o.3244,87
9Niké Ter AvestGalaxy s.d.o.CardentoLLierderholthuis3251,16
10Janneke SiertsemaBeau-toscaUkatoLLemelerveld3145,05
11Maria AppelboomZomerstee's FirenzeCaramboleLRandmeerruiters2946,08
12Arjen LomulderGlobalCardentoLStroomruiters2946,20
13Natasja BoldewijnGi molgaAlicante HBCLStaphorst e.o.2948,27
14Emmeleen AkkermanAijethaTangelo Van De ZuuthoeveLStaphorst e.o.2957,19
15Michael HokseVDR's Face the musicZirocco BlueLStaphorst e.o.2558,37
16Janny Krale - HuismanFarinaZacharovLStaphorst e.o.2582,06
17Rick LogtenbergA CapellaFavoritas XxLCeres2058,32
18Fien StrijkerElan van 't SwinderscheveldCaramboleLAssen R.j.v.1853,31
19Rody ScholingGoogle van de ZuuthoeveEmpire Van De HeffinckLMeppel e.o.1471,38
20Manon HooijerHugoBodinusLVrederuiters1490,21
xSabrina Van de HeideElonieVaillantLDeltaruitersUit2 

WOENSDAG MWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG L SPRINGENVRIJDAG M SPRINGENZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L