Lijst gemaakt op: 29-06-2017 19:53:06
Staphorst 22-6-2016 t/m 24-6-2016
De MSN Competitie 4-jarigen springen, donderdag 22 juni 2017
Deze rubriek aangeboden door:
MSN Competitie voor 4 & 5-jarige springpaarden
De rijverenigingen Meppel, Staphorst en Nieuwleusen organiseren in samenwerking met Stichting indoor Meppel wedstrijden voor 4 & 5-jarige springpaarden.
Datum: 22-06-2017
Aanvang: 16:30
4J/P, 1 parcours (30 combinaties)
Rang Ruiter Paard Vader Kl. Vereniging ptn1 tijd1
1 Rielke Roeland Iron Maiden Quasimodo vd Molendreef 4J Zwartewaterruiters 24,2
2 Rolien Albring Irango Durango VDL 4J Borkerruiters 24,0
3 Miranda Harke Indless Dexter R 4J Staphorst e.o. 23,4
Miranda Spronk - Rienties Wezenberg's Montanban Monte Bellini 4J Deltaruiters 23,4
5 Lysanne Kruizinga cooper z Cosun 4J Hondsrug 23,3
6 Hermien De Weerd Incredible Etuloun 4J Staphorst e.o. 22,7
7 Karl-jan De Boer Caydor Casall 4J Nieuwleusen 22,5
8 Janine Van den Berg - Ten Kate Ivanho TK Harley Vdl 4J Nieuwleusen 22,4
9 Geke Prins Iridiumbridge Dexter R 4J Hce Ruiters 22,2
10 Geke Prins Dakar Junior Z Dakar 4J Hce Ruiters 22,0
11 Alene Roeland Ilexia -- 4J Zwartewaterruiters 21,9
12 Jeanette Vriens - Stroeve Indy vv Dexter R 4J Avereest e.o. 21,8
13 Joanne Vos Irango Durango VDL 4J Staphorst e.o. 21,3
14 Lisa Broekert Indigo-Light Zirocco Blue 4J Viribus Unitis 21,1
15 Jori Klein Idolaat Numero Uno 4J Nieuwleusen 21,0
16 Nicole Eggens Isabella S Cassini Gold 4J Hce Ruiters 20,8
17 Gerlinde De Boer Iberville Z I'm Special de Muze 4J Survento Ruters 20,7
18 Jan Beens idieta Indoctro 4J Zwartewaterruiters 20,6
19 Rielke Roeland Indiana Jones Cascarillo 4J Zwartewaterruiters 20,4
20 Miranda Spronk - Rienties is een sijgje Eldorado Van De Zeshoek 4J Deltaruiters 18,9
Anke Gomarus Ivilla Davino 4J Meppel e.o. 18,9
Anke Gomarus Incognito Applaus 4J Meppel e.o. 18,9
23 Wilfred Harke independence Modesto 4J Staphorst e.o. 18,7 87,3
24 Rielke Roeland It's A Pracht VDL Zirocco Blue 4J Zwartewaterruiters 18,2
25 Gerlinde De Boer Nova Scotia Z Nabab De Reve 4J Survento Ruters 18,1
26 Melanie Bennink Impress Iwendy Numero Uno 4J Woldruiters 17,5
27 Wilfred Harke Dallance Dallas 4J Staphorst e.o. 16,2 89,08
28 Lisa Broekert Intouchable Numero Uno 4J Viribus Unitis 13,9 106,86
29 Lisa Broekert Butet's Something Just Like This Cadeau de Muze 4J Viribus Unitis 13,0 103,94
30 Nicole Eggens Ikittaire Namelus R 4J Hce Ruiters 6,8 105,14
De MSN Competitie 4-jarigen springen, donderdag 22 juni 2017
Deze rubriek aangeboden door:
MSN Competitie voor 4 & 5-jarige springpaarden
De rijverenigingen Meppel, Staphorst en Nieuwleusen organiseren in samenwerking met Stichting indoor Meppel wedstrijden voor 4 & 5-jarige springpaarden.
Datum: 22-06-2017
Aanvang: aansluitend
5J/P, 1 parcours (21 combinaties)
Rang Ruiter Paard Vader Kl. Vereniging ptn1
1 Joke Bakker Hugten's hurricane Querly Elvis 5J Heideruters 25,0
2 Roy Weel Habitat HBC Dantos HBC 5J Duinridders 24,8
3 Nicole Eggens Hurry up g Bernini 5J Hce Ruiters 23,5
4 Rielke Roeland Honey T Bacardi VDL 5J Zwartewaterruiters 23,2
5 Miranda Harke Hero elvis Querly Elvis 5J Staphorst e.o. 23,1
6 Roy Weel Hazy Toulana Toulon 5J Duinridders 23,0
Rielke Roeland Hakuna Matata Corland 5J Zwartewaterruiters 23,0
8 Alexander Chitty Hurricane j Numero Uno 5J Ceres 22,6
9 Karl-jan De Boer Hilbrand P Zambesi 5J Nieuwleusen 22,2
10 Miranda Spronk - Rienties Heavy Eldorado v/d Zeshoek 5J Deltaruiters 21,6
11 Roel Harke Hercules Numero Uno 5J Staphorst e.o. 21,4
12 Lobke Kroeskop Hick di palatina Mermus R 5J Avereest e.o. 21,2
13 Roy Weel Happy day Verdi 5J Duinridders 21,0
14 Annemarie Kuiper Happines Zapatero VDL 5J Nieuwleusen 20,8
Tabitha Verburg Heloise H Warrant 5J Water-poorters 20,8
16 Anne-marie Hammers - Bouwman H.v.r. halfweg's hoop Numero Uno 5J Viribus Unitis 20,7
17 Roel Harke Hernini h. Bernini 5J Staphorst e.o. 20,6
18 Lysanne Kruizinga Hejanosa Biscayo 5J Hondsrug 20,4
19 Marcelle Hokse Hatouscha Bustique 5J Staphorst e.o. 19,4
20 Tabitha Verburg Dame Blanche Damiro F 5J Water-poorters 13,5
x Rielke Roeland Hyacinthe VDL Arezzo VDL 5J Zwartewaterruiters Vrijw
Rody Scholing Google van de Zuuthoeve Empire Van De Heffinck 5J Meppel e.o. NG
Vrijdag klasse M
Datum: 23-06-2017
Aanvang: 17:00
M/P, 1 parcours (36 combinaties)
Rang Ruiter Paard Vader Kl. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Jan Diepman Gestelle m Toulon M Bergruiters 0 0 32,2
2 Jan Diepman Ferrari J Warrant M Bergruiters 0 0 34,33
3 Bianca Brakke Di Maria Riverman M Staphorst e.o. 0 0 36,15
4 Machtilda Borst Mebo's Galanthos B Arthos R M Meppel e.o. 0 0 37,89
5 Roy Weel Cheyenne Cellestial M Duinridders 0 0 37,91
6 Roy Weel Gadget Opium M Duinridders 0 0 38,03
7 *Rielke Roeland Elapolo Douglas M Zwartewaterruiters 0 0 38,19
8 Roy Weel Gangster Ukato M Duinridders 0 0 41,19
9 Maureen Bonder Galerno Baltic VDL M Boekweitruiters 0 4 36,05
10 Michel Priemis Eames Van Gogh M Avereest e.o. 0 4 41,01
11 Arjanne Brinkhoff Horses2Fly Frederika Zapatero VDL M Tjongerruiters 0 9 54,32
12 Tinette Beuving Evolda Toulon M Stroomruiters 4 66,37
13 Ayman nasser Alonays Brandy M Gastlicentie 4 67,85
14 Maureen Bonder Go go nabab rv Nabab de Reve M Boekweitruiters 4 68,38
15 Yael Santing Chica Michael M Millenniumruiters 4 69,06
16 Michel Priemis Going Zapatero VDL M Avereest e.o. 4 70,15
17 Marcelle Hokse Grand hz Biscayo M Staphorst e.o. 4 70,22
18 Joke Dijk Felix Ukato M Avereest e.o. 4 71,18
19 Roger Chammas Mighty max M Ceres 4 72,05
20 Hans Doorn Durjaya Cachas M Deltaruiters 4 72,22
21 Jan Tippe Geolinus Twister De La Pomme M Staphorst e.o. 4 73,76
22 Albert Jager Freule VDL Campbell M Deltaruiters 4 75,09
23 Kirsten Redder Geneve Vigaro M Staphorst e.o. 4 77,99
24 Roger Chammas easy does-it M Ceres 4 79,81
25 Roel Harke Galanita Brainpower M Staphorst e.o. 4 80,97
26 *Simone Koning Etorito Lexicon M Linderuiters 6 87,85
27 Jan Diepman Heavy plot Plot-blue M Bergruiters 8 68,39
28 Fabienne Jager Cuore Corland M Veenruiters 8 70,84
29 Linda Hengeveld Djambo Vader Onbekend M Staphorst e.o. 8 78,06
30 *Laura Eilander Graaf Carambole M Deltaruiters 8 81,21
31 Michel Priemis Hippy Applaus M Avereest e.o. 11 94,29
32 Anja Veldman Freedom Again Carambole M Bergveen 12 71,25
33 Matty Den Boer Fugon Ultimo M Nieuwleusen 12 76,84
34 Ayman nasser Alonays Golden boy b.s. Carosso Vdl M Gastlicentie 13 84,83
x Maaike Ten Berg - Bijlsma (HC) Fresco Blue Zirocco Blue M Meppel e.o. 0 70,11
*Maaike Ten Berg - Bijlsma (HC) easton M Meppel e.o. 0
Vrijdag progressief klasse M
Datum: 23-06-2017
Aanvang: 16:10
M/P, 2 parcours (25 combinaties)
Rang Ruiter Paard Vader Kl. Vereniging ptn1 tijd1
1 Jan Diepman Gestelle m Toulon M Bergruiters 36 43,48
2 Jan Diepman Ferrari J Warrant M Bergruiters 36 45,88
3 Yael Santing Chica Michael M Millenniumruiters 36 46,31
4 Matty Den Boer Fugon Ultimo M Nieuwleusen 36 46,70
5 Maureen Bonder Go go nabab rv Nabab de Reve M Boekweitruiters 36 47,73
6 Jan Diepman Heavy plot Plot-blue M Bergruiters 36 48,71
Machtilda Borst Mebo's Galanthos B Arthos R M Meppel e.o. 36 48,71
8 Anja Veldman Freedom Again Carambole M Bergveen 36 50,54
9 Tinette Beuving Evolda Toulon M Stroomruiters 36 52,27
10 Marcelle Hokse Grand hz Biscayo M Staphorst e.o. 36 53,50
11 Albert Jager Freule VDL Campbell M Deltaruiters 36 53,69
12 Roy Weel Gadget Opium M Duinridders 36 55,65
13 Fabienne Jager Cuore Corland M Veenruiters 36 58,60
14 Ayman nasser Alonays Golden boy b.s. Carosso Vdl M Gastlicentie 36 59,06
15 Roy Weel Gangster Ukato M Duinridders 36 59,20
16 Roger Chammas Mighty max M Ceres 36 59,23
17 Roger Chammas easy does-it M Ceres 36 65,76
18 Kirsten Redder Geneve Vigaro M Staphorst e.o. 32 68,47
19 Roel Harke Galanita Brainpower M Staphorst e.o. 32 77,12
20 Bianca Brakke Di Maria Riverman M Staphorst e.o. 31 49,77
21 Maureen Bonder Galerno Baltic VDL M Boekweitruiters 29 47,33
22 Linda Hengeveld Djambo Vader Onbekend M Staphorst e.o. 29 52,49
x Hans Doorn Durjaya Cachas M Deltaruiters Uit1
Ayman nasser Alonays Brandy M Gastlicentie Uit1
Maaike Ten Berg - Bijlsma (HC) Fresco Blue Zirocco Blue M Meppel e.o. 36 63,03
Vrijdag klasse Z en ZZ
Datum: 23-06-2017
Aanvang: aansluitend
Z/P-ZZ/P, 1 parcours (25 combinaties)
Rang Ruiter Paard Vader Kl. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Michiel Brusse Chanel Van Gogh Z Ceres 0 0 35,28
2 Jan Diepman Favorite Warrant ZZ Bergruiters 0 0 35,35
3 Maureen Bonder Somethin' Else Stairway Z Boekweitruiters 0 0 36,11
4 Rielke Roeland Everglade T Singapore Z Zwartewaterruiters 0 0 38,05
5 Roger Chammas Eurohills Fyolieta Carambole Z Ceres 0 0 38,07
6 Roel Harke Fiola nita Carosso Vdl Z Staphorst e.o. 0 0 38,17
7 Roger Chammas D amelusina Z Ceres 0 0 39,88
8 *Laura Eilander Graaf Carambole Z Deltaruiters 0 Uit12
9 Arjanne Brinkhoff Horses2Fly Frederika Zapatero VDL Z Tjongerruiters 4 66,38
10 Jan Diepman Verity Koriander Z Bergruiters 4 68,13
11 Anja Veldman Djoost Again Cantos Z Bergveen 4 69,39
12 Jan Diepman El Capone Numero Uno ZZ Bergruiters 4 72,08
13 Jan Tippe Dw-lordina VDL Wittinger Z Staphorst e.o. 4 72,2
14 Michel Priemis Grissom pf Indoctro Z Avereest e.o. 4 74,06
15 Marcelle Hokse Example Ultimo ZZ Staphorst e.o. 4 74,33
16 Marcelle Hokse Fairy tail Emilion Z Staphorst e.o. 8 70,91
17 Rielke Roeland Gadget Cantos Z Zwartewaterruiters 8 71,04
18 Maureen Bonder Frieso Warrant Z Boekweitruiters 8 72,32
19 *Rielke Roeland Elapolo Douglas Z Zwartewaterruiters 8 73,55
20 Linda Hengeveld Dazee Lord Z ZZ Staphorst e.o. 8 77,09
21 *Simone Koning Etorito Lexicon Z Linderuiters 12 68,21
22 Michiel Brusse Evinent Clinton Z Ceres 12 68,23
23 Jan Tippe Caïda Vittorio Z Staphorst e.o. 16 77,81
x Jessica Teunis Indiana Jones Highline Z Eschruiters Uit11
*Maaike Ten Berg - Bijlsma (HC) easton Z Meppel e.o. 0
Vrijdag Progressief klasse Z en ZZ
Datum: 23-06-2017
Z/P-ZZ/P, 2 parcours (18 combinaties)
Rang Ruiter Paard Vader Kl. Vereniging ptn1 tijd1
1 Jan Diepman Verity Koriander Z Bergruiters 36 42,54
2 Marcelle Hokse Example Ultimo ZZ Staphorst e.o. 36 44,06
3 Rielke Roeland Everglade T Singapore Z Zwartewaterruiters 36 47,25
4 Michiel Brusse Chanel Van Gogh Z Ceres 36 47,36
5 Jan Diepman Favorite Warrant ZZ Bergruiters 36 48,29
6 Maureen Bonder Frieso Warrant Z Boekweitruiters 36 48,94
7 Anja Veldman Djoost Again Cantos Z Bergveen 36 49,04
8 Rielke Roeland Gadget Cantos Z Zwartewaterruiters 36 50,79
9 Roel Harke Fiola nita Carosso Vdl Z Staphorst e.o. 36 52,45
10 Maureen Bonder Somethin' Else Stairway Z Boekweitruiters 36 56,28
11 Marcelle Hokse Fairy tail Emilion Z Staphorst e.o. 36 57,05
12 Michel Priemis Grissom pf Indoctro Z Avereest e.o. 36 57,09
13 Michiel Brusse Evinent Clinton Z Ceres 34 48,76
14 Roger Chammas D amelusina Z Ceres 32 74,19
15 Jessica Teunis Indiana Jones Highline Z Eschruiters 30 51,16
16 Linda Hengeveld Dazee Lord Z ZZ Staphorst e.o. 29 49,97
17 Roger Chammas Eurohills Fyolieta Carambole Z Ceres 28 58,85
x Maaike Ten Berg - Bijlsma (HC) Sterrehof's Felisimo Opium Z Meppel e.o. 30 72,79
Zaterdag Klasse BB
Datum: 24-06-2017
Aanvang: 09:00
BB/P, 1 parcours (36 combinaties)
Rang Ruiter Paard Vader Kl. Vereniging sptn1 stijl1
1 Astrid Reinders Icantos Canabis Z BB Boekweitruiters 0 79,5
2 Miranda Harke Temtation BB Staphorst e.o. 0 77,5
Dian Kloosterman Furious Cavalier BB Dijkruiters 0 77,5
4 Sanne Den Boer Haros Sheraton BB Nieuwleusen 0 75,0
5 Melissa Groeneveld First Choice RC Alicante HBC BB Rijden Is Kunst 0 74,0
6 Dianne Fuite Il mio amore f Indouglas Van Het Bevrijdthof BB Zwartewaterruiters 0 74,0
7 Hilde Meuleman Iza Miracle Eldorado van de Zeshoek BB Deltaruiters 0 73,0
8 Michael Hokse VDR's Ivy BB Staphorst e.o. 0 73,0
Jeanine Fuite Hope F Dakar BB Zwartewaterruiters 0 73,0
10 Anne - marie Vos Ilanca Harly BB Staphorst e.o. 0 71,0
*Jenayla Roeland I.adermie R4 D. Amelusina R65 BB Zwartewaterruiters 0 71,0
12 Cathy Russcher Erusa Marlon BB Staphorst e.o. 0 69,0
13 Paul Van Hulst Helios field Ukato BB Millenniumruiters 0 68,5
14 Annemiek Vinke Ivy Big Star BB Kampen e.o. 0 68,0
15 Lisa Van der Veen Vanity Adorado BB Staphorst e.o. 4 73,0
16 Ilja Bakker Femke vd Castershoeve BB Avereest e.o. 4 68,5
17 Dagmar Wever Fatmé Fors-Gedos BB Woldruiters 4 66,5
18 Elisabeth Beens Gerlinda Ultimo BB Zwartewaterruiters 8 73,0
19 Babet van de Rijdt Izzie Starpower BB Deltaruiters 9 75,5
20 Marissa Kamphuis Isabelle Applaus BB Nieuwleusen 11 68,5
21 Lobke Kroeskop Hestia MJ Wizzerd BB Avereest e.o. 15 70,5
x Claudia Mulder Hastrella Chello Ill VDL BB Stroomruiters Uit11
Miranda Harke (HC) Temptation BB Staphorst e.o. 0
Dagmar Wever (HC) Fatmé Fors-Gedos BB Woldruiters 0
Julian De Boer (HC) Innovator BB Nieuwleusen 0
Marissa Kamphuis (HC) Isabelle Applaus BB Nieuwleusen 0
Astrid Reinders (HC) Icantos BB Boekweitruiters 0
Julian De Boer (HC) Ifox BB Nieuwleusen 4
Julian De Boer (HC) ifox BB Nieuwleusen 4
Paul Van Hulst (HC) Helios field Ukato BB Millenniumruiters 4
Julian De Boer (HC) Innovator BB Nieuwleusen 4
*Rolien Albring (HC) Hanibanta BB Borkerruiters 4
Melissa Groeneveld (HC) First Choice RC Alicante HBC BB Rijden Is Kunst 4
Anne - marie Vos (HC) Ilanca BB 4
Wilfred Harke (HC) It`s Otto Bugatti VDL BB Staphorst e.o. 5
Wilfred Harke (HC) Isotoop Biscayo BB Staphorst e.o. 8
Zaterdag klasse B
Datum: 24-06-2017
Aanvang: aansluitend
B/P, 1 parcours (67 combinaties)
Rang Ruiter Paard Vader Kl. Vereniging sptn1 stijl1
1 *Willem Verdonk Hokus pokus Zirocco Blue B Bergse Bos 0 85,5
2 Béanke Roeland Happyday Bodinus B Zwartewaterruiters 0 81,0
3 Astrid Reinders Thatcher Ike Carrera B Boekweitruiters 0 80,5
4 Willem Verdonk Geisha B Bergse Bos 0 78,0
5 Marielle ten Kate Getoria b Alicante HBC B Nieuwleusen 0 76,0
6 Wilma Van Leussen - Westerman Gilero Ultimo B Nieuwleusen 0 75,5
7 Gheena Busweiler Babs Lord Z B Zwartewaterruiters 0 73,5
8 Babet van de Rijdt Haley Corland B Deltaruiters 0 73,0
Lobke Kroeskop Hestia MJ Wizzerd B Avereest e.o. 0 73,0
Alfons Veldhuis Girl Power Cavalier B Kasteelruiters 0 73,0
11 *Roel Van Lenthe Voyante Colandro B Nieuwleusen 0 72,5
12 Cathy Russcher Erusa Marlon B Staphorst e.o. 0 71,0
*Janny Krale - Huisman Farina Zacharov B Staphorst e.o. 0 71,0
Dianne Fuite Hartbreker f Indouglas Van Het Bevrijdthof B Zwartewaterruiters 0 71,0
15 Margreet Bennink - Hoeve Glow Graniko Bodinus B Woldruiters 0 70,5
16 Gerco Van den Brink Il.Divo Nabab de Reve B Avereest e.o. 0 70,0
17 Annemarie Buiter Husson Quality Time B Staphorst e.o. 0 65,5
18 Henk Kwakkel Cassenova Sheyenne De Baugy B Deltaruiters 0 65,0
Marije Zomer Feronia Lucky Boy B Viribus Unitis 0 65,0
20 Bernadeth Gortemaker Flower Power Applaus B Meppel e.o. 0 63,5
21 Renate Verboom C-Born CORN WILD H.E B Linderuiters 0 61,0
22 Roelof Dolfijn Ardy -- B Eastermar 4 81,0
23 Rielke Roeland Happiness Bernini B Zwartewaterruiters 4 80,0
24 Sanne Den Boer Haros Sheraton B Nieuwleusen 4 78,0
25 Gerco Van den Brink Idam Canturenter B Avereest e.o. 4 75,5
26 Ad Van 't Hul Hacker h Vader Onbekend B Marleruiters 4 70,5
27 Miranda Stijf Dazzley Furore B Kampen e.o. 4 68,0
28 Annika Bloemert Hotmail Emilion B Staphorst e.o. 4 66,0
29 Dianne Fuite Il mio amore f Indouglas Van Het Bevrijdthof B Zwartewaterruiters 4 65,5
30 Jeanine Fuite Happy f Dakar VDL B Zwartewaterruiters 4 65,0
31 Milou Boessenkool Agranta Mermus R B Slagharen 4 62,5
32 Janny Wever - Schuurman Zupicor Lupicor B Avereest e.o. 6 67,5
33 Henk Kwakkel Irezzo Arezzo VDL B Deltaruiters 6 63,0
34 Béanke Roeland Indiana Jones -- B Zwartewaterruiters 8 75,0
35 Chantal Vos Ulissa Jetset-d B Boekweitruiters 8 68,0
36 Elisabeth Beens Gerlinda Ultimo B Zwartewaterruiters 8 66,0
37 Margreet Bennink - Hoeve Hunter Quasimodo Z B Woldruiters 8 60,5
38 Lean De Boer Hallelujah Bugatti VDL B Nieuwleusen 9 68,0
39 Willem Verdonk Iron Maiden B Bergse Bos 12 75,0
40 Jurrian Boldewijn guoba Onbekend B Staphorst e.o. 12 71,0
41 Lean De Boer Chuck Clarimo B Nieuwleusen 12 65,0
42 Emmeleen Akkerman Diranda Mermus R B Staphorst e.o. 16 62,5
43 *Vera Bos Faja Vleut B Blesruiters 17 63,0
44 Milou Boessenkool Corca Wallenberg B Slagharen 18 60,5
x Siegriet Van Oosterhout Viva Viento Guidam B Zwartewaterruiters Uit2
*Jenayla Roeland I.adermie R4 D. Amelusina R65 B Zwartewaterruiters NG
Wilfred Harke (HC) Gesina sr Cardento B Staphorst e.o. 0
Julian De Boer (HC) Ika Indoctro B Nieuwleusen 0
Harm-Jan Vos (HC) Nashua Z Nabab De Reve B Staphorst e.o. 0
Frits Leenders (HC) Scot Sting VD Withoeve B Avereest e.o. 0
Michel Priemis (HC) Hyazinthe Dakar VDL B Avereest e.o. 0
Harm-Jan Vos (HC) Marome B Staphorst e.o. 0
Maarten Hoogeveen (HC) High-top Namelus R B Staphorst e.o. 0
Wilfred Harke (HC) VDL Brasero des Forets Untouchable M B Staphorst e.o. 0
Anouk Vos (HC) Hanieta p. Emilion B Boekweitruiters 0
Rolien Albring (HC) Irango Durango VDL B Borkerruiters 0
Michel Priemis (HC) Iks Iks L Zapatero VDL B Avereest e.o. 0
Julian De Boer (HC) Hallo-mina Bubalu VDL B Nieuwleusen 1
Annemarie Kuiper (HC) Ice Cream Numero Uno B Nieuwleusen 4 70,0
Jan Diepman (HC) Honora B Bergruiters 4
Lisa Broekert (HC) Hatseflats Glasgow-W vh Merelsnest B Viribus Unitis 4
Rielke Roeland (HC) Hakuna Matata Corland B Zwartewaterruiters 4
Wilfred Harke (HC) It`s Otto Bugatti VDL B Staphorst e.o. 10
Julian De Boer (HC) Ivaro Bugatti VDL B Nieuwleusen 10
*Rolien Albring (HC) Hadibanta B Borkerruiters 12
*Jan Diepman (HC) Handsome warrinka B Bergruiters 12
Laura Eilander (HC) Creme de la Creme Z Cassanova Z B Deltaruiters 13
Wilfred Harke (HC) Garinda Carrera Vdl (voorheen Bert) B Staphorst e.o. 25
Frits Leenders (HC) Helios Vader Onbekend B Avereest e.o. NG
Zaterdag Progressief Klasse B
Datum: 24-06-2017
B/P, 2 parcours (44 combinaties gestart en nog 1 te gaan)
Rang Ruiter Paard Vader Kl. Vereniging ptn1 tijd1
1 Chantal Vos Ulissa Jetset-d B Boekweitruiters 36 56,18
2 Jeanine Fuite Happy f Dakar VDL B Zwartewaterruiters 36 56,25
3 Annemarie Buiter Husson Quality Time B Staphorst e.o. 36 57,5
4 Henk Kwakkel Cassenova Sheyenne De Baugy B Deltaruiters 36 59,42
5 Milou Boessenkool Agranta Mermus R B Slagharen 36 59,53
6 Dianne Fuite Hartbreker f Indouglas Van Het Bevrijdthof B Zwartewaterruiters 36 60,09
7 Janny Wever - Schuurman Zupicor Lupicor B Avereest e.o. 36 60,11
8 Marielle ten Kate Getoria b Alicante HBC B Nieuwleusen 36 64,12
9 Astrid Reinders Thatcher Ike Carrera B Boekweitruiters 36 68,04
10 Annika Bloemert Hotmail Emilion B Staphorst e.o. 36 68,43
11 Babet van de Rijdt Haley Corland B Deltaruiters 36 70,38
12 Jurrian Boldewijn guoba Onbekend B Staphorst e.o. 35 66,17
13 Miranda Stijf Dazzley Furore B Kampen e.o. 33 72,08
14 Béanke Roeland Indiana Jones -- B Zwartewaterruiters 30 72,17
15 Emmeleen Akkerman Diranda Mermus R B Staphorst e.o. 29 65,12
16 Renate Verboom C-Born CORN WILD H.E B Linderuiters 29 73,36
17 Willem Verdonk Iron Maiden B Bergse Bos 28 70,17
18 Gheena Busweiler Babs Lord Z B Zwartewaterruiters 27 66,67
19 Milou Boessenkool Corca Wallenberg B Slagharen 25 73,61
20 Willem Verdonk Geisha B Bergse Bos 23 69,34
21 Roelof Dolfijn Ardy -- B Eastermar 23 80,33
22 Wilma Van Leussen - Westerman Gilero Ultimo B Nieuwleusen 23 87,62
23 Gerco Van den Brink Il.Divo Nabab de Reve B Avereest e.o. 22 67,78
24 Marije Zomer Feronia Lucky Boy B Viribus Unitis 22 89,61
25 Rielke Roeland Happiness Bernini B Zwartewaterruiters 21 65,79
26 Béanke Roeland Happyday Bodinus B Zwartewaterruiters 21 68,74
27 Lean De Boer Chuck Clarimo B Nieuwleusen 8 62,33
28 Lean De Boer Hallelujah Bugatti VDL B Nieuwleusen 2 86,36
x Henk Kwakkel Irezzo Arezzo VDL B Deltaruiters Uit2
Siegriet Van Oosterhout Viva Viento Guidam B Zwartewaterruiters
Maarten Hoogeveen (HC) High-top Namelus R B Staphorst e.o. 36 64,81
Wilfred Harke (HC) VDL Brasero des Forets Untouchable M B Staphorst e.o. 36 73,94
Wilfred Harke (HC) Gesina sr Cardento B Staphorst e.o. 36 75,4
Michel Priemis (HC) Iks Iks L Zapatero VDL B Avereest e.o. 35 71
Laura Eilander (HC) Creme de la Creme Z Cassanova Z B Deltaruiters 33 86,91
Wilfred Harke (HC) Garinda Carrera Vdl (voorheen Bert) B Staphorst e.o. 32 80,7
Julian De Boer (HC) Ivaro Bugatti VDL B Nieuwleusen 32 90,29
Harm-Jan Vos (HC) Marome B Staphorst e.o. 30 85,95
Harm-Jan Vos (HC) Nashua Z Nabab De Reve B Staphorst e.o. 29 88,8
Michel Priemis (HC) Hyazinthe Dakar VDL B Avereest e.o. 28 62,28
Jan Diepman (HC) Honora B Bergruiters 27 82,89
*Jan Diepman (HC) Handsome warrinka B Bergruiters 27 86,65
Lisa Broekert (HC) Hatseflats Glasgow-W vh Merelsnest B Viribus Unitis 26 86,39
Julian De Boer (HC) Ika Indoctro B Nieuwleusen 24 83,51
Rielke Roeland (HC) Hakuna Matata Corland B Zwartewaterruiters Uit11
Zaterdag klasse L
Datum: 24-06-2017
Aanvang: aansluitend
L/P, 1 parcours (47 combinaties gestart en nog 2 te gaan)
Rang Ruiter Paard Vader Kl. Vereniging sptn1 tijd1 sptn2 tijd2
1 Marieke Steenbergen Giantha-p Baltic VDL L Viribus Unitis 0 0 29,09
2 Michael Hokse VDR's Face the music Zirocco Blue L Staphorst e.o. 0 0 38,06
3 Roel Harke Gavino Spartacus L Staphorst e.o. 0 0 38,18
4 Albert Jager Hansom Cassini Gold L Deltaruiters 0 0 38,99
5 Lonneke Treffers Fiona Numero Uno L Arion 0 0 39,27
6 Marjolein Ter Braake Hibra's solier hb Bustique L Ceres 0 0 39,35
7 Roger Chammas Habanero Vader Onbekend L Ceres 0 0 40,11
8 Linda Hengeveld Famara Zurich L Staphorst e.o. 0 0 42,07
9 Lisa Broekert Haracy Zelote VDL L Viribus Unitis 0 0 42,12
10 Dianne Tijmes Fleur Dubai L Viribus Unitis 0 0 42,99
11 Hester Klompmaker Go-laloma tag Vader Onbekend L Eastermar 0 0 43,06
12 Willem Verdonk Hugo Sheraton L Bergse Bos 0 4 36,33
13 Roel Harke Hercules Numero Uno L Staphorst e.o. 0 4 37,88
14 Annemarie Kuiper Happy girl Zirocco Blue L Nieuwleusen 0 4 38,34
15 Willem Verdonk History L Bergse Bos 0 4 41,36
16 Roel Harke Hernini h. Bernini L Staphorst e.o. 0 4 43,91
17 Bryan De Vries Hard up Up To Date L Nieuwleusen 0 4 45,11
18 Bernadeth Gortemaker Gladiator Spartacus L Meppel e.o. 0 10 53,12
19 Lisa Broekert Hummer a.d. Unaniem L Viribus Unitis 0 12 48,88
20 Roger Chammas Talbot Velusinus R Z-115694 L Ceres 1 89,33
21 Maarten Hoogeveen Gamantha Zacharov L Staphorst e.o. 4 65,32
22 Jacqueline Bloemberg Tanessa Elcaro L Avereest e.o. 4 78,01
23 Karin Bijker Gydo Zapatero VDL L Meppel e.o. 4 80,01
24 Willem Verdonk Halleluja Inshallah De Muze L Bergse Bos 4 80,37
25 *Willem Verdonk Hokus pokus Zirocco Blue L Bergse Bos 4 81,02
26 Karl-jan De Boer dafyra Indoctro L Nieuwleusen 4 82,21
27 Sanne Den Boer Geurmany Indoctro L Nieuwleusen 4 83,16
28 Jorinde Dolfijn Apple Argentinus L Eastermar 4 83,7
29 Maarten Vos Hyperion Indoctro L Staphorst e.o. 4 84,21
30 Hester Klompmaker Henderson Cardento L Eastermar 4 84,28
31 Hester Klompmaker Hearthbreaker L Eastermar 4 84,39
32 Annemarie Kuiper Happines Zapatero VDL L Nieuwleusen 4 85,18
33 *Roel Van Lenthe Voyante Colandro L Nieuwleusen 4 85,88
34 Janny Krale - Huisman Farina Zacharov L Staphorst e.o. 4 87,87
35 *Ad Van 't Hul Hacker h Vader Onbekend L Marleruiters 5 92,3
36 Jeanine Fuite General f Carrera Vdl (voorheen Bert) L Zwartewaterruiters 6 94,33
37 Lobke Kroeskop Hick di palatina Mermus R L Avereest e.o. 6 94,36
38 Frits Leenders Helios Vader Onbekend L Avereest e.o. 8 86,06
39 Ilona Malestein Challenge Vingino L Nieuwleusen 8 87,01
40 Julian De Boer Cheveyo Pinu'u Colestus L Nieuwleusen 8 104,23
41 *Tinette Beuving Govolda Lexicon L Stroomruiters 12 83,34
42 Annemarie Kuiper Ice Cream Numero Uno L Nieuwleusen 12 88,25
43 Emmeleen Akkerman Aijetha Tangelo Van De Zuuthoeve L Staphorst e.o. 18 95,92
x Anouk Vos Hyacinth Cédric L Boekweitruiters Uit11
*Vera Bos Faja Vleut L Blesruiters Vrijw
Janneke Siertsema Beau-tosca Ukato L Lemelerveld Vrijw
Julian De Boer Hallo-mina Bubalu VDL L Nieuwleusen
Anouk Vos Donalineke Numero Uno L Boekweitruiters
*Rielke Roeland (HC) Hyacinthe VDL Arezzo VDL L Zwartewaterruiters 1 89,36
Zaterdag Progressief klasse L
Datum: 24-06-2017
L/P, 2 parcours (36 combinaties)
Rang Ruiter Paard Vader Kl. Vereniging ptn1 tijd1
1 Willem Verdonk History L Bergse Bos 36 52,33
2 Hester Klompmaker Go-laloma tag Vader Onbekend L Eastermar 36 52,42
3 Michael Hokse VDR's Face the music Zirocco Blue L Staphorst e.o. 36 52,69
4 Lisa Broekert Haracy Zelote VDL L Viribus Unitis 36 53,16
5 Lonneke Treffers Fiona Numero Uno L Arion 36 53,46
6 Marieke Steenbergen Giantha-p Baltic VDL L Viribus Unitis 36 55,41
7 Maarten Hoogeveen Gamantha Zacharov L Staphorst e.o. 36 55,60
8 Hester Klompmaker Henderson Cardento L Eastermar 36 55,61
9 Roel Harke Gavino Spartacus L Staphorst e.o. 36 56,85
10 Jorinde Dolfijn Apple Argentinus L Eastermar 36 57,31
11 Dianne Tijmes Fleur Dubai L Viribus Unitis 36 58,04
12 Linda Hengeveld Famara Zurich L Staphorst e.o. 36 58,55
13 Maarten Vos Hyperion Indoctro L Staphorst e.o. 36 60,06
14 Karin Bijker Gydo Zapatero VDL L Meppel e.o. 36 60,40
15 Roel Harke Hernini h. Bernini L Staphorst e.o. 36 62,18
16 Bryan De Vries Hard up Up To Date L Nieuwleusen 36 62,70
17 Roger Chammas Talbot Velusinus R Z-115694 L Ceres 36 67,61
18 Roel Harke Hercules Numero Uno L Staphorst e.o. 36 67,78
19 Roger Chammas Habanero Vader Onbekend L Ceres 35 79,15
20 Sanne Den Boer Geurmany Indoctro L Nieuwleusen 33 60,87
21 Marjolein Ter Braake Hibra's solier hb Bustique L Ceres 32 67,17
22 Willem Verdonk Hugo Sheraton L Bergse Bos 31 65,95
23 Annemarie Kuiper Happy girl Zirocco Blue L Nieuwleusen 30 49,51
24 Karl-jan De Boer dafyra Indoctro L Nieuwleusen 30 57,19
25 Jacqueline Bloemberg Tanessa Elcaro L Avereest e.o. 29 53,70
26 Jeanine Fuite General f Carrera Vdl (voorheen Bert) L Zwartewaterruiters 29 56,64
27 *Tinette Beuving Govolda Lexicon L Stroomruiters 29 57,61
28 Emmeleen Akkerman Aijetha Tangelo Van De Zuuthoeve L Staphorst e.o. 28 54,12
29 Annemarie Kuiper Happines Zapatero VDL L Nieuwleusen 28 58,93
30 Hester Klompmaker Hearthbreaker L Eastermar 28 74,76
31 Lobke Kroeskop Hick di palatina Mermus R L Avereest e.o. 25 69,07
32 Willem Verdonk Halleluja Inshallah De Muze L Bergse Bos 24 82,93
33 Julian De Boer Cheveyo Pinu'u Colestus L Nieuwleusen 21 65,85
34 Ilona Malestein Challenge Vingino L Nieuwleusen 18 61,92
x Janneke Siertsema Beau-tosca Ukato L Lemelerveld Uit2
*Rielke Roeland (HC) Hyacinthe VDL Arezzo VDL L Zwartewaterruiters 36 71