Lijst gemaakt op: 14-06-2017 09:05:06

Dressuurwedstijd RV Staphorst - 13 juni 2017
Aanvang 18:30 U. Op zandbodem!

Dressuur Klasse B ring 1
Dressuur Klasse B. Ring 2
Dressuur Klasse L1 en L2 ring 1
Dressuur Klasse L1 en L2 Ring 2

Dressuur Klasse B ring 1

Datum: 13-06-2017
Aanvang: 18:30

Jury bij C: Visscher, M.

B/P, proef 3 (13 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingptn.
1Jenine AltenaImposantEverdaleBZwartewaterruiters207,5
2Miranda HarkeHero elvisQuerly ElvisBStaphorst e.o.200,5
3Christine WildvankFinn ChinnChin QuinBWoldruiters192
4Wendelie FlierBoeve's LunaLandosBDeltaruiters190
 
5Hester VosHyperionIndoctroBStaphorst e.o.189,5
6Sylvia Van der HorstUp To WinNiveauBHasselt188
7Francisca KreeftQuasar de ChariseQuasar de CharryBPrinses Beatrix187
 Roos MenkveldHellen de beauWinningmoodBDijkruiters187
9Siegriet Van OosterhoutViva VientoGuidamBZwartewaterruiters182,5
10Marienke Hanson - SnijderGentleman SSir DonnerhallBHasselt178,5
11Maxime Van den BroekHermineJesse 435BWoldruiters177,5
12Emmeleen AkkermanDirandaMermus RBStaphorst e.o.167,5
xMarlies NederveenGoldfeverWizzerdBStaphorst e.o.Uit15
 Milou BoessenkoolAgrantaMermus RBSlagharenNG

Terug naar de top

Dressuur Klasse B. Ring 2

Datum: 13-06-2017
Aanvang: 18:40

Jury bij C: Dozeman - Hol, M.

B/P, proef 4 (13 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingptn.
1Roos MenkveldHellen de beauWinningmoodBDijkruiters193,5
2Wendelie FlierBoeve's LunaLandosBDeltaruiters193
3Marlies NederveenGoldfeverWizzerdBStaphorst e.o.192
4Jenine AltenaImposantEverdaleBZwartewaterruiters191
 
5Miranda HarkeHero elvisQuerly ElvisBStaphorst e.o.191
6Hester VosHyperionIndoctroBStaphorst e.o.187
7Sylvia Van der HorstUp To WinNiveauBHasselt186,5
8Marienke Hanson - SnijderGentleman SSir DonnerhallBHasselt185,5
9Christine WildvankFinn ChinnChin QuinBWoldruiters185
10Siegriet Van OosterhoutViva VientoGuidamBZwartewaterruiters181
11Francisca KreeftQuasar de ChariseQuasar de CharryBPrinses Beatrix177,5
12Emmeleen AkkermanDirandaMermus RBStaphorst e.o.176,5
13Maxime Van den BroekHermineJesse 435BWoldruiters174
xMilou BoessenkoolAgrantaMermus RBSlagharenNG

Terug naar de top

Dressuur Klasse L1 en L2 ring 1

Datum: 13-06-2017
Aanvang: 20:08

Jury bij C: Visscher, M.

L1/P-L2/P, proef 11/7 (9 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingptn.
1Nicky SnijderHigh energy sthJazzL2Nieuwleusen201
2Chantal De JongeLady franca van't goorGjalt 426L1Avereest e.o.193
3Nichelle BoerWizzkid-wJetset-dL1Woldruiters185
 
4Carien Veltmaat - Van LingeHill Up GoldUphillL1Heideruiters184,5
5Gerdia DolfsmaGaspenrettoCarettL2Haatlandruiters182
6Esther Van der SchootZiraFrench BuffetL1Tjongerruiters177,5
7Tessa EijckelhofFoltage CtAmpèreL2Diever En Omstreken172
8Marjan VoermanGrauff's Ise Man L1Hasselt170
9Aniek BuitenhuisUzaura ZUrano M.L1Nieuwleusen163
xSara NolenDimasOscarL2VeenruitersNG

Terug naar de top

Dressuur Klasse L1 en L2 Ring 2

Datum: 13-06-2017
Aanvang: 20:18

Jury bij C: Dozeman - Hol, M.

L1/P-L2/P, proef 12/8 (9 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Verenigingptn.
1Nicky SnijderHigh energy sthJazzL2Nieuwleusen198,5
2Nichelle BoerWizzkid-wJetset-dL1Woldruiters196
3Gerdia DolfsmaGaspenrettoCarettL2Haatlandruiters192,5
 
4Tessa EijckelhofFoltage CtAmpèreL2Diever En Omstreken185,5
5Chantal De JongeLady franca van't goorGjalt 426L1Avereest e.o.182
6Carien Veltmaat - Van LingeHill Up GoldUphillL1Heideruiters180
7Esther Van der SchootZiraFrench BuffetL1Tjongerruiters179
8Aniek BuitenhuisUzaura ZUrano M.L1Nieuwleusen174
9Marjan VoermanGrauff's Ise Man L1Hasselt173,5
xSara NolenDimasOscarL2VeenruitersNG

Terug naar de top