Lijst gemaakt op: 12-04-2017 08:59:31

INDOOR STAPHORST FEBRUARI 2017

Rubriek: 8
KLASSIEK PARCOURS KLASSE M

Jury: Compagner, H.
Jury: De heer H. Reuvers
Jury: De heer E. Kuijer

M/P, 1 parcours (44 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Fleur MurrisDjango Beer MIlmeoMPCeres0 035,85
2Lennard De BoerGrand FieldCalvaro ZMPViribus Unitis0 036,95
3Francine PijperOvercinge's Columbus ZColandroMPMeppel e.o.0 037,23
4Roy WeelG-starCarthino ZMPDuinridders0 038,10
5Maaike Ten Berg - BijlsmaFresco blueZirocco BlueMPMeppel e.o.0 038,30
6Jeroen BroekGeniki wbVader OnbekendMPCeres0 039,83
7Michael GreeveEurohills Ghicka-MolgaVinginoMPMeppel e.o.0 040,21
8Roel HarkeGladioterSingulord JoterMPStaphorst e.o.0 040,23
9Jan TippeNababthago jn ZNabab De ReveMPStaphorst e.o.0 041,08
10Rolien AlbringGaesbekers FireflyMarome MWMPBorkerruiters0 042,22
11Anne-marie Hammers - BouwmanHvr's Earth Wind And FireUkatoMPViribus Unitis0 042,80
 
12Roger ChammasFernando MPGastlicentie0 043,94
13Lennard De BoerFalanitaCorlandMPViribus Unitis0 045,18
14Marcelle HokseFairy tailEmilionMPStaphorst e.o.0 047,14
15Jan BeensGerkoDouglasMPZwartewaterruiters0 438,91
16Rielke RoelandGadgetCantosMPZwartewaterruiters0 1758,01
17Annemarie KuiperGoldstrikeEldorado Van De ZeshoekMPNieuwleusen463,81  
18Samantha BosForest HillQuasimodo Vd MolendreefMPCeres470,26  
19Rianne NalisFirst Lady VDPTangelo Van De ZuuthoeveMPBathmen e.o.470,34  
20Wilfred HarkeQuatre BrasQuadrosMPStaphorst e.o.471,03  
21Roel HarkeGalanitaBrainpowerMPStaphorst e.o.471,37  
22Roel HarkeGoldfeverIndoctroMPStaphorst e.o.471,39  
23Rody ScholingEvinentClintonMPMeppel e.o.472,10  
24Leonie JonkersGuilliettoQuerly ElvisMPAvereest e.o.472,21  
25Roy WeelGoliath sCardentoMPDuinridders472,24  
26Alexander ChittyGekina fieldVader OnbekendMPCeres473,20  
27Michel BroekGladiatorSpartacusMPCeres474,19  
28Rielke RoelandGuppie VDLArezzo VDLMPZwartewaterruiters474,24  
29Francine PijperOvercinge's Zanthago ZZandor ZMPMeppel e.o.868,03  
30Rody ScholingFlower PowerApplausMPMeppel e.o.868,27  
31Samantha BosGuetta DNabab De ReveMPCeres869,92  
32Julian De BoerGuinnissLucky BoyMPNieuwleusen870,01  
33Jan TippeCaïdaVittorioMPStaphorst e.o.870,18  
34Judith SchaaphokCalipsoVainquerMPKnollegruunruiters871,27  
35Lisa BroekertButet's Whoop there she isSam RMPViribus Unitis1268,80  
36Rielke RoelandElapoloDouglasMPZwartewaterruiters1269,07  
37Michel BroekFleetwood MacAgropoint CassilocMPCeres1270,96  
38Saskia DeknatelFirst Blue JanMR. BlueMPVries1271,19  
39Rolien AlbringGaesbekers gangsterArezzo VDLMPBorkerruiters1273,81  
xSophie ArendsEros WhZirocco BlueMPNoorddrentse Rij- en JachtverenigingUit1   
 Rutger GieskeDon HarleyHarley VdlMPNieuwleusenUit1   
 Rianne Nalis (HC)El Torro VDPUkatoMPBathmen e.o.067,18  
 Rianne Nalis (HC)Qalva des Hayettes ZQuartz Adelheid ZMPBathmen e.o.0   
 Julian De Boer (HC)FozellaBaltic VDLMPNieuwleusen472,25  

WOENSDAG M SPRINGENWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG LVRIJDAG MZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGEN Groep 1ZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG B SPRINGEN Groep 2ZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


INDOOR STAPHORST FEBRUARI 2017

Rubriek: 9
KLASSIEK PARCOURS KLASSE Z

Jury: Compagner, H.
Jury: De heer H. Reuvers
Jury: De heer E. Kuijer

Z/P, 1 parcours (46 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Lianne MarsDinamyGuiminkoZPLaarhoeveruiters0 035,09
2Saskia DeknatelWembleySilverstoneZPVries0 035,31
3Albert JagerEdinburghChello Ill VDLZPDeltaruiters0 036,34
4Lennard De BoerFenthAlicante HBCZPViribus Unitis0 036,36
5Marcel De BoerFormidableBugatti VDLZPCeres0 036,87
6Jessica DozemanDuimThunder Van De ZuuthoeveZPViribus Unitis0 038,16
7Roger ChammasFernando ZPGastlicentie0 038,98
8Julian De BoerDannemarit PSilverstoneZPNieuwleusen0 039,19
9Samantha BosFrederiekCarthino ZZPCeres0 040,30
10Nynke De VriesEna-RettoCarettZPDwingeloo0 047,94
11Maaike Ten Berg - BijlsmaFresco blueZirocco BlueZPMeppel e.o.0 439,04
 
12Sophie ArendsBenzIndoradoZPNoorddrentse Rij- en Jachtvereniging0 444,90
13Manon Van der SluisBengelLupicorZPViribus Unitis0 447,18
14Maxim PeetersFacebookO'brienZPDiever En Omstreken0 839,32
15Rianne NalisQalva des Hayettes ZQuartz Adelheid ZZPBathmen e.o.0 839,86
16Michel BroekDon JuanCanturanoZPCeres0 Uit12 
17Francine PijperOvercinge's Columbus ZColandroZPMeppel e.o.465,24  
18Rianne NalisEl Torro VDPUkatoZPBathmen e.o.466,84  
19Judith SchaaphokDelzerinaCardentoZPKnollegruunruiters467,29  
20Jan TippeDw-lordinaVDL WittingerZPStaphorst e.o.468,33  
21Rielke RoelandEverglade TSingaporeZPZwartewaterruiters468,80  
22Jeroen BroekEottie TVerdiZPCeres469,23  
23Roy WeelFino SLCorofino 210125789ZPDuinridders470,11  
24Julian De BoerFozellaBaltic VDLZPNieuwleusen473,15  
25Nicole EggensEl-VoldaMariusZPHce Ruiters477,43  
26Rianne NalisCall Me HandsomeHollywoodZPBathmen e.o.864,84  
27Manon Van der SluisFlorenceEmilionZPViribus Unitis872,21  
28Nynke De VriesEaster BoyPresley BoyZPDwingeloo872,35  
29Jori KleinElfjeAmpèreZPNieuwleusen873,08  
30Lisa BroekertFlorusa HHarley VdlZPViribus Unitis876,82  
31Jessica DozemanEgoLexiconZPViribus Unitis994,81  
32Lisa BroekertDaimlerChin ChinZPViribus Unitis1187,09  
33Samantha BosExcellentCicero Z van PaemelZPCeres1188,35  
34Lennard De BoerGrand FieldCalvaro ZZPViribus Unitis1270,10  
35Rutger GieskeComtesse De Span--ZPNieuwleusen1380,32  
xLianne MarsEstabanZavall VdlZPLaarhoeveruitersUit1   
 Leonie JonkersBerghgraafQuasimodo ZZPAvereest e.o.Uit1   
 Gwendolyn KrabbeForlandoQuerly ElvisZPStaphorst e.o.Uit1   
 Jessica DozemanDanibantaSandro BoyZPViribus UnitisUit12   
 Harm jan VosDanturoCanturanoZPStaphorst e.o.Uit1   
 Marjolein JonkersGindira blueZirocco BlueZPAvereest e.o.Vrijw   
 Renate BeuvingFellowIndoctroZPExlooNG   
 Samantha Bos (HC)ExcellentCicero Z van PaemelZPCeres069,18  
 Leonie Jonkers (HC)BerghgraafQuasimodo ZZPAvereest e.o.469,81  
 Lianne Mars (HC)EstabanZavall VdlZPLaarhoeveruiters579,31  
 Marjolein Jonkers (HC)Gindira blueZirocco BlueZPAvereest e.o.1083,05  
 Harm jan Vos (HC)DanturoCanturanoZPStaphorst e.o.Uit12   

WOENSDAG M SPRINGENWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG LVRIJDAG MZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGEN Groep 1ZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG B SPRINGEN Groep 2ZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


INDOOR STAPHORST FEBRUARI 2017

Rubriek: 10
KLASSIEK PARCOURS KLASSE ZZ

Jury: Compagner, H.
Jury: De heer H. Reuvers
Jury: De heer E. Kuijer

ZZ/P, 1 parcours (9 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Jeroen BroekHigher HeightsCatokiZZPCeres0 037,33
2Rianne NalisCendy VDPTriomphe De MuzeZZPBathmen e.o.0 037,36
 
3Roy WeelFino SLCorofino 210125789ZZPDuinridders0 040,04
4Samantha BosDublinUgano SitteZZPCeres0 041,12
5Julian De BoerFrodoAzteca VDLZZPNieuwleusen471,99  
6Manon Van der SluisDouble DutchZurichZZPViribus Unitis872,12  
7Leonie JonkersDai La VieVaillantZZPAvereest e.o.873,37  
8Marcelle HokseZandro BoyMarlonZZPStaphorst e.o.2299,08  
xMaureen BonderElmoVan GoghZZPBoekweitruitersNG   
 Marcelle Hokse (HC)Zandro BoyMarlonZZPStaphorst e.o.074,92  

WOENSDAG M SPRINGENWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG LVRIJDAG MZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGEN Groep 1ZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG B SPRINGEN Groep 2ZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


INDOOR STAPHORST FEBRUARI 2017

Rubriek: 4
RIJSTIJLWEDSTRIJD KLASSE BB

Jury: Folkerts, G.A.
Jury: De heer H. Reuvers
Jury: De heer E. Kuijer

BB/P, 1 parcours (27 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Rielke RoelandHiggeldy PiggeldyUltimoBBPZwartewaterruiters079,0
2Béanke RoelandHappydayBodinusBBPZwartewaterruiters075,0
3Tiffany BenninkGlow GranikoBodinusBBPWoldruiters073,5
 Kim TalenRockyCorianoBBPWoldruiters073,5
 
5Zoë BraakmanBono BBPNieuwleusen066,5
 Auke De JongHarryVDL CampbellBBPWater-poorters066,5
7Gerco DrostHerbieSheratonBBPMillenniumruiters065,5
8Annemarie BuiterHussonQuality TimeBBPStaphorst e.o.064,5
9Rob WolterinkGlasgowZacharovBBPPaltheruiters471,0
10Emmeleen AkkermanDirandaMermus RBBPStaphorst e.o.465,5
11Margreet Bennink - HoeveHunterQuasimodo ZBBPWoldruiters464,0
xFrits Van LenthePedroIco Sun 87.0374BBPStaphorst e.o.Uit2 
 Alexander Chitty (HC)Baltic BBPCeres0 
 Nicole Eggens (HC)Hertog BBPHce Ruiters0 
 Judith Koudijs (HC)HippograafCaramboleBBPKlein Oever0 
 Alexander Chitty (HC)Bernini BBPCeres0 
 Frits Leenders (HC)HeliosZagebBBPAvereest e.o.0 
 Jan Tippe (HC)CantosCantosBBPStaphorst e.o.0 
 Renate Beuving (HC)HerculesInshallah de MuzeBBPBoekweitruiters0 
 Wilfred Harke (HC)Hombre baliaDurrantBBPStaphorst e.o.0 
 Nicole Eggens (HC)Hurry UpBerniniBBPHce Ruiters0 
 Renate Beuving (HC)HappyfeeInshallah de MuzeBBPBoekweitruiters4 
 Frits Leenders (HC)Candy CrushCognacBBPAvereest e.o.4 
 Judith Koudijs (HC)HippograafCaramboleBBPKlein Oever4 
 Marcelle Hokse (HC)Hazy Toulana BBPStaphorst e.o.6 
 Nicole Eggens (HC)Harra Bella tsUstinovBBPHce Ruiters8 
 Jan Tippe (HC)ClintonClintonBBPStaphorst e.o.8 

WOENSDAG M SPRINGENWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG LVRIJDAG MZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGEN Groep 1ZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG B SPRINGEN Groep 2ZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


INDOOR STAPHORST FEBRUARI 2017

Rubriek: 5
KLASSIEK PARCOURS KLASSE B

Jury: Mevrouw G.A. Folkerts
Jury: De heer H. Reuvers
Jury: De heer E. Kuijer

B/P, 1 parcours (71 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Sylvia Van der HorstUp To WinNiveauBPHasselt090,0
2Anne-marie Hammers - BouwmanH.v.r. halfweg's hoopNumero UnoBPViribus Unitis085,5
3Maarten VosHyperionIndoctroBPStaphorst e.o.081,5
4Hariette Van DalfsenHandsomeZambesiBPHaatlandruiters081,0
5Rielke RoelandHiggeldy PiggeldyUltimoBPZwartewaterruiters079,0
6Hermien De WeerdHotlineNumero UnoBPStaphorst e.o.076,5
7Kirsten Van den BergEen bolletjeCardentoBPHeuvelruiters076,0
8Tabitha VerburgHeloise HWarrantBPWater-poorters074,5
 Sanne BroekFeyenora SVittorioBPViribus Unitis074,5
10Gerco DrostHokus pokusZirocco BlueBPMillenniumruiters072,5
 
11Alies KruidhofHappinessPhin PhinBPStaphorst e.o.071,5
12Sabien JourneeChanel JTimelessBPNieuwleusen069,0
13Danila HoffHermes BPNieuwleusen062,0
14Maaike SmitDerma-BurgundyLupicorBPTjongerruiters061,0
15Kees GriffioenDonavanVerdiBPHulshorst056,5
16Auke De JongHarryVDL CampbellBPWater-poorters471,0
17Erwin BarendrechtEleanor Rigby-BPCeres470,0
 Rielke RoelandHappinessBerniniBPZwartewaterruiters470,0
 Gerco DrostHugoSheratonBPMillenniumruiters470,0
20Rolien AlbringGaesbekers Herbie BPBorkerruiters469,5
21Annemarie BuiterHussonQuality TimeBPStaphorst e.o.468,5
22Henk KwakkelCassenovaSheyenne De BaugyBPDeltaruiters468,0
23Gerco DrostHaristy BPMillenniumruiters467,5
24Melanie BenninkHayanossaTolan RBPWoldruiters463,0
25Eveliene Van der MeulenFlorenceSingaporeBPPaltheruiters462,0
26Marjolein HilbertsAlanda- BSydneyBPBosruiters Koekange461,0
27Gerco DrostHagic BPMillenniumruiters4 
28Manouk OortHarankaNamelus RBPVeenruiters576,5
29Béanke RoelandHappydayBodinusBPZwartewaterruiters870,0
30Theresia BlaauwOilocOnbekendBPWoldruiters869,5
31Henk KwakkelhierissieCantosBPDeltaruiters867,5
32Kees GriffioenFloQuasimodo Vd MolendreefBPHulshorst856,5
33Gerco DrostHeidelbergVader OnbekendBPMillenniumruiters970,0
34Rielke RoelandHanieta P BPZwartewaterruiters967,5
35Rob WolterinkGlasgowZacharovBPPaltheruiters1666,5
xIlse HokseFugarantWarrantBPStaphorst e.o.Uit2 
 Melanie KokEspritVeronBPNieuwleusenUit2 
 Ilona ZanenMega mindyNumero UnoBPSint JorisUit11 
 Nienke Van der BeekBaileyCorlandBPNoordoostpolderUit2 
 Marielle HilhorstGrace utopiaBodinusBPWoldruitersNG 
 Renate Beuving (HC)HerculesInshallah de MuzeBPBoekweitruiters0 
 Nicole Eggens (HC)Hurry UpBerniniBPHce Ruiters0 
 Marcelle Hokse (HC)GatouchaVader OnbekendBPStaphorst e.o.0 
 Rianne Nalis (HC)Grand de vueOpiumBPBathmen e.o.0 
 Jeroen Broek (HC)HallaVerdiBPCeres0 
 Jacqueline De Wit (HC)HeinekenMarome NwBPVeenruiters0 
 Renate Beuving (HC)Gladstone bCanturanoBPExloo0 
 Miranda Spronk - Rienties (HC)HeavyEldorado v/d ZeshoekBPDeltaruiters0 
 Roel Harke (HC)Hero elvisVader OnbekendBPStaphorst e.o.0 
 Roy Weel (HC)Happy dayVerdiBPDuinridders0 
 Jessica Dozeman (HC)GaudiLord ZBPViribus Unitis0 
 Marcelle Hokse (HC)HatouschaBustiqueBPStaphorst e.o.0 
 Roel Harke (HC)HerculesNumero UnoBPStaphorst e.o.0 
 Roy Weel (HC)HunterHarley VdlBPDuinridders0 
 Rianne Nalis (HC)T-Givency WP Z BPBathmen e.o.0 
 Judith Koudijs (HC)HerograafUltograafBPKlein Oever0 
 Claudio Zapata (HC)engelo BPCeres476,5
 Wilfred Harke (HC)Hombre baliaDurrantBPStaphorst e.o.4 
 Judith Koudijs (HC)Eames BPKlein Oever4 
 Miranda Spronk - Rienties (HC)GladiatorEldorado v/d ZeshoekBPDeltaruiters4 
 Maxim Peeters (HC)GamblerCardentoBPDiever En Omstreken4 
 Julian De Boer (HC)Hallo-minaBubalu VDLBPNieuwleusen4 
 Judith Koudijs (HC)HerograafUltograafBPKlein Oever4 
 Roel Harke (HC)Hernini h.BerniniBPStaphorst e.o.8 
 Renate Beuving (HC)Horsepower HBrainpowerBPBoekweitruiters8 
 Jessica Dozeman (HC)HaraldBerlinBPViribus Unitis8 
 Jan Tippe (HC)GeolinusTwister De La PommeBPStaphorst e.o.8 
 Nicole Eggens (HC)Hertog BPHce Ruiters8 
 Maureen Bonder (HC)Napoly S ZNapelsBPBoekweitruiters13 
 Maxim Peeters (HC)GlowZapatero VDLBPDiever En Omstreken17 
 Wilfred Harke (HC)VDL Brasero des ForetsUntouchable MBPStaphorst e.o.21 
 Rianne Nalis (HC)Golden Girl BPBathmen e.o.Uit2 
 Daan Van Geel (HC)nn BPKlenckeruitersNG 

WOENSDAG M SPRINGENWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG LVRIJDAG MZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGEN Groep 1ZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG B SPRINGEN Groep 2ZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


INDOOR STAPHORST FEBRUARI 2017

Rubriek: 6
KLASSIEK PARCOURS KLASSE L

Jury: Mevrouw G.A. Folkerts
Jury: De heer H. Reuvers
Jury: De heer E. Kuijer

L/P, 1 parcours (73 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Donata BijkerZidarcoVito V.d. PaardenwinningLPNieuwleusen0 033,87
 Wilfred HarkeVDL Fugero CarlosZirocco BlueLPStaphorst e.o.0 034,09
2Rielke RoelandHoney TBacardi VDLLPZwartewaterruiters0 036,28
 Tabitha VerburgHellboy GAzteca VDLLPWater-poorters0 036,86
3Lewis HuismanUhura HhCorofino IiLPStaphorst e.o.0 037,14
 Lisette NijstadGringo van de FaliebergNamelus RLPCeres0 037,34
4Marcelle HokseGatouchaBustiqueLPStaphorst e.o.0 039,81
 Marcel De BoerGood Fellow VDLBaloubet Du RouetLPCeres0 040,11
5Nicole EggensHevoldaVader OnbekendLPHce Ruiters0 040,21
 Bert-jan ZuidemaHe's mylord vVader OnbekendLPCeres0 041,30
6Anne-marie Hammers - BouwmanH.v.r. halfweg's hoopNumero UnoLPViribus Unitis0 041,32
 Roel HarkeGalanitaBrainpowerLPStaphorst e.o.0 043,15
7Alexander ChittyHugo bossZirocco BlueLPCeres0 044,13
 Roy WeelHappy dayVerdiLPDuinridders0 044,90
8Maxim PeetersMoneypennyComme if FautLPDiever En Omstreken0 045,15
 Roger ChammasEurohills Havanna Molga LPGastlicentie0 045,23
9Berdien NijlandWillieOvidiusLPWoldruiters0 435,19
 Maureen BonderGalernoBaltic VDLLPBoekweitruiters0 435,30
 
10Gerco DrostGrey earlVader OnbekendLPMillenniumruiters0 435,80
 Gerco DrostgolindeTangelo Van De ZuuthoeveLPMillenniumruiters0 436,21
11Ilona ZanenElmoUltime EspoirLPSint Joris0 438,03
 Maureen BonderFilernaAzteca VDLLPBoekweitruiters0 438,03
12Marcel De BoerGoldenstarBacardi VDLLPCeres0 438,90
 Tabitha VerburgGazelleIndoctroLPWater-poorters0 439,05
13Judith SchaaphokGrey BreitlingQuebracho LsLPKnollegruunruiters0 439,29
 Alexander ChittyGrandZirocco BlueLPCeres0 442,07
14Marcel De BoerHoneur De Pomme JBerlinLPCeres0 442,13
 Rosan BrandBowieRadissonLPVrederuiters0 446,18
15Marissa KamphuisAshtonJacksonLPNieuwleusen0 836,31
 Angela KleinDanietaVaillantLPCeres0 839,24
16Gerco DrostHugoSheratonLPMillenniumruiters462,29  
 Saskia DeknatelGolandieZirocco BlueLPVries463,04  
17Jan BeensAlohaSalute R.pLPZwartewaterruiters463,12  
 Sylvia Van der HorstUp To WinNiveauLPHasselt465,08  
18Renate BeuvingGalinaVader OnbekendLPBoekweitruiters465,33  
 Tabitha VerburgGenial HVCardentoLPWater-poorters466,12  
19Saskia DeknatelGlennizVinginoLPVries467,12  
 Rianne NalisT-Givency WP Z LPBathmen e.o.467,42  
20Claudio ZapataEngelo LPCeres468,02  
 Nicole EggensHoplaCaramboleLPHce Ruiters468,06  
21Roy WeelHunterHarley VdlLPDuinridders468,13  
 Marcelle HokseGrand hzBiscayoLPStaphorst e.o.468,30  
22Bert-jan ZuidemaHabibiZirocco BlueLPCeres468,32  
 Tabitha VerburgGalinkaCardentoLPWater-poorters469,30  
23Miranda Spronk - RientiesGladiatorEldorado v/d ZeshoekLPDeltaruiters470,07  
 Jacqueline De WitFelinaLasinoLPVeenruiters470,19  
24Henrike FijnWendyCarlandLPHeuvelruiters470,80  
 Roy WeelGangsterUkatoLPDuinridders470,89  
25Julian De BoerCoco ChanelConnorLPNieuwleusen473,00  
 Miranda Spronk - RientiesHeavyEldorado v/d ZeshoekLPDeltaruiters473,26  
26Julian De BoerHertog van de koubergD. Amelusina R65LPNieuwleusen473,82  
 Thom Van VeenEsther IIWarrantLPSteenwyck581,20  
27Wilfred HarkeVDL Brasero des ForetsUntouchable MLPStaphorst e.o.685,25  
 Gerco DrostHello GoodbyeCicero ZLPMillenniumruiters863,12  
28Maureen BonderNapoly S ZNapelsLPBoekweitruiters866,87  
 Marissa KamphuisCaldwellClasseLPNieuwleusen867,13  
29Renate BeuvingFodeaAzteca VDLLPBoekweitruiters868,09  
 Michael GreeveHyminka mVader OnbekendLPMeppel e.o.869,96  
30Jan TippeGeolinusTwister De La PommeLPStaphorst e.o.870,15  
 Rolien AlbringGaesbekers gabbertjeCardentoLPBorkerruiters870,95  
31Roel HarkeGavinoSpartacusLPStaphorst e.o.876,22  
 Theresia BlaauwHelineGaillard De La PommeLPWoldruiters1083,83  
32Natasja BoldewijnGi molgaAlicante HBCLPStaphorst e.o.1186,26  
 Rianne NalisHasta la vista vdpZirocco BlueLPBathmen e.o.1378,14  
33Judith SchaaphokGaborAdvanceLPKnollegruunruiters1781,97  
 Maxim PeetersGamblerCardentoLPDiever En Omstreken2074,02  
34Theresia BlaauwHemarayCream On TopLPWoldruiters22100,20  
xKees GriffioenDonavanVerdiLPHulshorstUit12   
 Nienke Van der BeekBaileyCorlandLPNoordoostpolderUit2   
 Rianne NalisGrand Cru VDPUkatoLPBathmen e.o.Uit12   
 Judith KoudijsEames LPKlein OeverVrijw   
 Julian De BoerHallo-minaBubalu VDLLPNieuwleusenNG   
 Daan SchipperijnHannes van het BruggeveldCarabas V/d WateringhoeveLPBathmen e.o.NG   
 Renate BeuvingFocusBustiqueLPBoekweitruitersNG   
 Daan SchipperijnFardonNumero UnoLPBathmen e.o.NG   
 Daan Van Geelnn LPKlenckeruitersNG   
 Michael Greeve (HC)Hyminka mVader OnbekendLPMeppel e.o.0   
 Miranda Spronk - Rienties (HC)DaquereauDulf Van Den BisschopLPDeltaruiters0   

WOENSDAG M SPRINGENWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG LVRIJDAG MZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGEN Groep 1ZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG B SPRINGEN Groep 2ZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


INDOOR STAPHORST FEBRUARI 2017

Rubriek: 1
KLASSIEK PARCOURS KLASSE L

Jury: Mevrouw G.A. Folkerts
Jury: De heer H. Reuvers
Jury: De heer E. Kuijer

L/P, 1 parcours (56 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Michael HokseVDR's Face the musicZirocco BlueLPStaphorst e.o.0 034,35
2Rink-jan DijkstraPogbaDouglasLPTjongerruiters0 035,01
3Jan DiepmanFerrari JWarrantLPBergruiters0 035,06
4Hilde MeulemanQuintenQuidam B ZLPDeltaruiters0 036,25
5Bianca BrakkeDi MariaRivermanLPStaphorst e.o.0 036,86
6Michel BroekFanboyTangelo van de ZuuthoeveLPCeres0 037,14
7Samantha BosGuetta DNabab De ReveLPCeres0 037,33
8Marit BraamhaarGiantineCorlensky GLPLourenshoeve Ruiters0 038,05
9Leonie JonkersGerwenaLexiconLPAvereest e.o.0 038,15
10Maureen BonderGo go nabab rvVader OnbekendLPBoekweitruiters0 038,16
11Janneke Van NoordGoldstarUkatoLPBogelscamp0 039,21
12Wilfred HarkeVDL Fugero CarlosZirocco BlueLPStaphorst e.o.0 039,32
13Marissa KamphuisGoingZapatero VDLLPNieuwleusen0 041,29
 
14Marcelle HokseGatouchaVader OnbekendLPStaphorst e.o.0 436,99
15Judith KoudijsEdelgravinVigaroLPKlein Oever0 437,81
16Geke PrinsDeo LPHce Ruiters0 439,21
17Kim SpeelmanCeduria's UltimateUltimate VdlLPStroomruiters0 440,01
18Janneke Van NoordGinny van het duvelsbosVader OnbekendLPBogelscamp0 442,09
19Dirja VenebergAqua Solid FayZavall VdlLPEschruiters0 447,26
20Geke PrinsHappy ColoursZambesiLPHce Ruiters0 836,83
21Corina CoenenFellowVDL CampbellLPOrcaruiters462,09  
22Marije MulderEaurobicAerobicLPVeenruiters462,13  
23Leonie JonkersDalton LPAvereest e.o.464,21  
24Marissa KamphuisAshtonJacksonLPNieuwleusen466,36  
25Judith KoudijsHeemgraafQuasimodo ZLPKlein Oever467,36  
26Leon DiepmanGrande amieSheratonLPBergruiters467,37  
27Samantha BosGabriel-emanuelNamelus RLPCeres468,31  
28Jeroen BroekQuattroCasiroLPCeres470,17  
29Age FlapperElégeCaitano 15LPTjongerruiters471,09  
30Bert-jan ZuidemaHelloClintonLPCeres471,16  
31Bert-jan ZuidemaHamiltonVader OnbekendLPCeres473,05  
32Maureen BonderGrandprix RVEldorado Van De ZeshoekLPBoekweitruiters473,07  
33Maureen BonderSomethin' ElseStairwayLPBoekweitruiters681,34  
34Rink-jan DijkstraHazardNamelus RLPTjongerruiters867,12  
35Jan DiepmanGestelle mToulonLPBergruiters867,31  
36Jeroen BroekHallaVerdiLPCeres867,94  
37Albert JagerHansomCassini GoldLPDeltaruiters869,27  
38Karl-jan De BoerHilbrand PZambesiLPNieuwleusen869,90  
39Natasja BoldewijnGi molgaAlicante HBCLPStaphorst e.o.870,03  
40Martine KroesZiggo ZZannini RLPVeenruiters870,13  
41Danjel HoltermanGrande karon jjsQuebracho LsLP't Reelaer872,19  
42Anja PropAtheneMontrealLPGeneraal Van Den Bosch1267,14  
43Kyra JournéeCupidoOklundLPNieuwleusen1290,28  
44Jeroen BroekEvergreenFarmerLPCeres1497,38  
45Kim TebbertmanClarence SeedorfMontrealLPStroomruiters1792,35  
xBernadeth GortemakerGladiatorSpartacusLPMeppel e.o.Uit2   
 Jan DiepmanHestelle mToulonLPBergruitersUit11   
 Tinette BeuvingEvoldaToulonLPStroomruitersUit2   
 Michel BroekGraceVader OnbekendLPCeresVrijw   
 Hilde Van SteenwijkFaithfullArthos RLPOostermoerVrijw   
 Danny SchaperBad BoyZilverstar TLPHeideruitersNG   
 Ruben HalmanCashCLPTjongerruitersNG   
 Danny SchaperZiezo LPHeideruitersNG   
 Leonie JonkersHoudiniQuebracho LsLPAvereest e.o.NG   
 Danny SchaperHeerdestarZilverstar TLPHeideruitersNG   
 Michel BroekGolevaUp To DateLPCeresNG   
 Janneke Van Noord (HC)Ginny van het duvelsbosVader OnbekendLPBogelscamp0   
 Samantha Bos (HC)Gabriel-emanuelNamelus RLPCeres0   
 Albert Jager (HC)FreuleVDL CampbellLPDeltaruiters0   
 Nicolet Scholten (HC)Cadans De MuzeTriomphe De MuzeLPCeres0   
 Danjel Holterman (HC)Grande karon jjsQuebracho LsLP't Reelaer0   
 Rink-jan Dijkstra (HC)HazardNamelus RLPTjongerruiters4   
 Anouk Lorist (HC)FabianArezzo VDLLPDeltaruitersNG   

WOENSDAG M SPRINGENWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG LVRIJDAG MZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGEN Groep 1ZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG B SPRINGEN Groep 2ZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


INDOOR STAPHORST FEBRUARI 2017

Rubriek: 2
KLASSIEK PARCOURS KLASSE M

Jury: Mevrouw G.A. Folkerts
Jury: De heer H. Reuvers
Jury: De heer E. Kuijer

M/P, 1 parcours (47 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Marije MulderChanelTangelo Van De ZuuthoeveMPVeenruiters0 033,02
2Jan DiepmanFalcaoNumero UnoMPBergruiters0 033,20
3Yael SantingChicaMichaelMPMillenniumruiters0 034,01
4Angelique HoornGuapaCantosMPVeenruiters0 034,03
5Leonie JonkersGerwenaLexiconMPAvereest e.o.0 036,97
 Lisa MulderDi LaylaWhitesnakeMPKoekange e.o.0 036,97
7Danjel HoltermanCrazygirl GVerdiMP't Reelaer0 037,30
8Rielke RoelandElapoloDouglasMPZwartewaterruiters0 038,18
9Bert-jan ZuidemaHymabaliaIndoctroMPCeres0 038,97
10Rielke RoelandGuppie VDLArezzo VDLMPZwartewaterruiters0 039,89
11Maureen BonderSomethin' ElseStairwayMPBoekweitruiters0 039,90
 
12Gwendolyn KrabbeFivepackClintonMPStaphorst e.o.0 435,12
13Wilfred HarkeVDL Fugero CarlosZirocco BlueMPStaphorst e.o.0 436,31
14Dian KloostermanFelice RachelUltimoMPDijkruiters0 436,88
15Hilde Van SteenwijkBalvenieSalvatoreMPOostermoer0 437,00
16Anouk LoristFabianArezzo VDLMPDeltaruiters0 438,22
17Bianca BrakkeDi MariaRivermanMPStaphorst e.o.0 438,31
18Janneke Van NoordGoldstarUkatoMPBogelscamp0 443,18
19Marcelle HokseGrand hzBiscayoMPStaphorst e.o.0 841,11
20Nicolet ScholtenCadans De MuzeTriomphe De MuzeMPCeres0 Uit1 
21Julie SpaargarenDutch Zurich OmhgZurichMPDeltaruiters463,19  
22Anja PropDarlindeIndoradoMPGeneraal Van Den Bosch465,03  
23Ilja BakkerE-divaGaillard De La PommeMPAvereest e.o.465,86  
24Age FlapperElégeCaitano 15MPTjongerruiters466,92  
25Karl-jan De BoerFirst ImpressionBacardi VDLMPNieuwleusen467,04  
26Janine Van den Berg - Ten KateEedje TkIndoctroMPNieuwleusen467,06  
27Kyra JournéeDalosia JWarrantMPNieuwleusen467,30  
28Jacqueline De WitGypsy BrownZavall VdlMPVeenruiters467,88  
29Angelique HoornBlauwendraad's Go four itO'brienMPVeenruiters468,09  
30Jan DiepmanPas de PaniquePadinusMPBergruiters468,10  
31Age FlapperFayettelataireCardentoMPTjongerruiters468,29  
32Angelique HoornGinoO'brienMPVeenruiters469,31  
33Maureen BonderGrandprix RVEldorado Van De ZeshoekMPBoekweitruiters471,82  
34Wilfred HarkeQuatre BrasQuadrosMPStaphorst e.o.471,97  
35Bert-jan ZuidemaGraciaJalisco BMPCeres4   
36Gwendolyn KrabbeDynamicAndiamoMPStaphorst e.o.682,27  
37Corina CoenenFellowVDL CampbellMPOrcaruiters862,20  
38Berdien WestrikDruppieVigaroMPDeltaruiters867,11  
39Béanke RoelandCharismaCarthino ZMPZwartewaterruiters869,06  
40Marit BraamhaarFortalezzaVDL CampbellMPLourenshoeve Ruiters869,13  
41Dirja VenebergAqua Solid FayZavall VdlMPEschruiters1269,33  
xHilde MeulemanQuintenQuidam B ZMPDeltaruitersUit11   
 Danny SchaperWinning Girl Z MPHeideruitersNG   
 Samantha Bos (HC)Beasley G.Quasimodo ZMPCeres0   
 Samantha Bos (HC)Beasley G.Quasimodo ZMPCeres0   
 Rink-jan Dijkstra (HC)PogbaDouglasMPTjongerruiters467,29  
 Marit Braamhaar (HC)FortalezzaVDL CampbellMPLourenshoeve Ruiters4   
 Bert-jan Zuidema (HC)GraciaJalisco BMPCeresVrijw   

WOENSDAG M SPRINGENWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG LVRIJDAG MZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGEN Groep 1ZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG B SPRINGEN Groep 2ZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


INDOOR STAPHORST FEBRUARI 2017

Rubriek: 12
KLASSIEK PARCOURS KLASSE BB

BB/P, 1 parcours (55 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Béanke RoelandHidalgo BBPZwartewaterruiters083,0
2Béanke RoelandQuiz BBPZwartewaterruiters081,0
3Lean De BoerNNClarimoBBPNieuwleusen079,0
4Sanne GeschiereWednesday van de BrouwershoeveBigarreau Du CapBBPFlevoruiters076,0
5Hilda Schrotenboer - StellingIron ManGlasgowBBPVeenruiters074,5
 Lyan VoortmanLymaro's ClichéCassanovaBBPBergruitertjes074,5
7Charelle Prinsdouwe dabbertTangelo Van De ZuuthoeveBBPDeltaruiters074,0
 Fabienne JagerHugo boss rvVader OnbekendBBPVeenruiters074,0
 Marijn MulderHanoiVader OnbekendBBPVrederuiters074,0
10Anouk LoristHaya SinnaaCorlandBBPDeltaruiters072,0
11Martijn HorstedeLuckyLanselotsBBPStaphorst e.o.071,5
 
12Koop TimmermanHertogMaromeBBPNieuwleusen070,0
13Nicole SchuinderHernini bBerniniBBPNieuwleusen069,5
 Simone BosWanted BBPWoldruiters069,5
15Martijn HorstedeFabianApplausBBPStaphorst e.o.069,0
16Marleen SeineHatlanticAtlanticBBPNieuwleusen068,0
 Mariska SoepenbergZamira Van 't FlierSolitairBBPEschruiters068,0
18Anouk HoornDestinyLarinoBBPVeenruiters067,5
 Romy GrobbeFun SunVDL WittingerBBPKasteelruiters067,5
20Margreet Bennink - HoeveHunterQuasimodo ZBBPWoldruiters067,0
21Mathanya HorstedeCarlijn BBPStaphorst e.o.065,5
 Anouk LoristHouston CoeurCanabis ZBBPDeltaruiters065,5
23Hanna LeeneGalantSam RBBPWoldruiters062,5
24Melanie BenninkImpress IwendyNumero UnoBBPWoldruiters472,0
 Béanke RoelandCasalloCasallBBPZwartewaterruiters472,0
26Edwin RusscherDestinyPrimarBBPStaphorst e.o.470,0
27Emmeleen AkkermanDirandaMermus RBBPStaphorst e.o.465,5
28Jacqueline De WitFianne BBPVeenruiters4 
 Karl-jan De BoerHors BellaPacificBBPNieuwleusen4 
30Marlou DannijsChun BBPVeenruiters569,5
31Lammie TeunissenHippIndoctroBBPStaphorst e.o.878,5
32Lisanne Kooiker - LeeneAmadeusElcaroBBPWoldruiters867,5
 Carola SellesHidalgoCliff ZBBPHasselt867,5
34Gerlien HofstedeFalco BBPStaphorst e.o.863,0
35Anouk VosHere I Am BBPBoekweitruiters8 
 Anouk VosHere I Am BBPBoekweitruiters8 
37Bryan De VriesHard UpUp to DateBBPNieuwleusen1262,5
xAstrid Smilde - BouwmanHofnar ZAvanceBBPKoekange e.o.Uit2 
 Franka LambertOxygenge Du Couler--BBPRijden Is KunstUit2 
 Dianne TijmesEowyn Van MolgaVivaldiBBPViribus UnitisUit2 
 Ageeth Luning - V.d. SterreGasimoQuasimodo Vd MolendreefBBPKoekange e.o.Uit11 
 Jari BroekmanUppie BBPVrederuitersUit11 
 Henk KamermanHappiness BBPViribus UnitisUit2 
 Annelies ButerAnouk--BBPBurchtUit2 
 Amber KamphuisHero BBPCeresNG 
 Renate Beuving (HC)HalindelinekeZapateroBBPBoekweitruiters0 
 Jacqueline De Wit (HC)Fianne BBPVeenruiters0 
 Renate Beuving (HC)InzellModestoBBPBoekweitruiters0 
 Jari Broekman (HC)Uppie BBPVrederuiters0 
 Renate Beuving (HC)Irco PoloIndoctroBBPBoekweitruiters4 
 Dianne Tijmes (HC)Eowyn Van MolgaVivaldiBBPViribus Unitis4 
 Lisanne Kooiker - Leene (HC)AmadeusElcaroBBPWoldruiters8 
 Hanna Leene (HC)GalantSam RBBPWoldruiters8 
 Franka Lambert (HC)Oxygenge Du Couler--BBPRijden Is Kunst9 
 Carola Selles (HC)HidalgoCliff ZBBPHasseltUit11 
 Henk Kamerman (HC)Happiness BBPViribus UnitisUit2 

WOENSDAG M SPRINGENWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG LVRIJDAG MZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGEN Groep 1ZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG B SPRINGEN Groep 2ZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


INDOOR STAPHORST FEBRUARI 2017

Rubriek: 13
KLASSIEK PARCOURS KLASSE B

Jury: Mevrouw G.A. Folkerts
Jury: De heer H. Reuvers
Jury: De heer E. Kuijer

B/P, 1 parcours (54 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Anouk Van den BrinkHappyCassini GoldBPAvereest e.o.090,0
2Maarten VosHyperionIndoctroBPStaphorst e.o.081,0
3Yvonne Nuvelstijn - GroenGlinsterSheratonBPAvereest e.o.079,5
4Gerco Van den BrinkHestenyCasallBPAvereest e.o.079,0
5Béanke RoelandQuiz BPZwartewaterruiters078,5
6Romy KamermanGaesbekers HariboVerdiBPViribus Unitis077,0
7Rosanne SchreurHadeschLuxBPVrederuiters077,0
8Yvonne Nuvelstijn - GroenHold-um BPAvereest e.o.076,5
9Fabienne JagerHugo boss rvVader OnbekendBPVeenruiters074,5
10Ruben Van de BeldHillarona lanZapatero VDLBPNieuwleusen074,0
11Yvonne TolZidaneSam RBPStroomruiters073,5
12Martijn HorstedeFabianApplausBPStaphorst e.o.072,0
 Anouk LoristHaya sinaaCorlandBPDeltaruiters072,0
 Niké Ter AvestGalaxy s.d.o.CardentoBPLierderholthuis072,0
 Christa Van DartelHighway dEldorado Van De ZeshoekBPRaalte072,0
 
16Lisette BoerWizzkid-wJetset-dBPWoldruiters071,5
17Romy GrobbeFun SunVDL WittingerBPKasteelruiters070,0
 Shenay BoschFlicona |||Gaillard De La PommeBPBergruitertjes070,0
19Annika BloemertHotmailEmilionBPStaphorst e.o.069,5
20Ilona MalesteinChallengeVinginoBPNieuwleusen067,5
 Margreet Bennink - HoeveGlow GranikoBodinusBPWoldruiters067,5
 Audrey VeltmaatDjinta HjbQuasimodo ZBPHeideruiters067,5
23Nienke Van LunenL.i.t.'s DoduliaOptimistBPKasteelruiters067,0
24Dian KloostermanDaraya Vd Felix HoeveWhitakerBPDijkruiters064,5
25Rody ScholingGoogle van de ZuuthoeveEmpire Van De HeffinckBPMeppel e.o.483,0
26Béanke RoelandHidalgo BPZwartewaterruiters481,0
27Jolanda Boverhof - TissinghFritzZapatero VDLBPWoldruiters480,5
28Nick EkkelkampBulindeNarcos IIBPBergruitertjes478,5
29Ruben Van de BeldHildegardQuasimodo ZBPNieuwleusen476,5
30Carola SellesExclusive CayenneVaillantBPHasselt475,0
31Mariska SoepenbergZamira Van 't FlierSolitairBPEschruiters474,5
32Emmily DragtDame BlancheDamiro FBPStaphorst e.o.472,5
33Marielle Ten KateGetoria bAlicante HBCBPNieuwleusen472,0
 Aniek BuitenhuisUzaura ZUrano M.BPNieuwleusen472,0
35Gheena BusweilerBabsLord ZBPZwartewaterruiters470,5
36Lonneke TreffersFionaNumero UnoBPArion469,5
 Melanie Van DoornEriskaSir OldenburgBPCeres469,5
38Jan KragtFlorisArthos RBPNieuwleusen469,0
39Marijn MulderHanoiVader OnbekendBPVrederuiters467,0
 Martijn HorstedeLuckyLanselotsBPStaphorst e.o.467,0
41Sya WanningenHappy solierClintonBPMeppel e.o.872,0
42Gerdina Van der HoutGavillanChellthago ZBPWaldrane870,0
43Adriaan KomanEkoraSingulord JoterBPScheeneruiters869,5
44Lyan VoortmanLymaro's ClichéCassanovaBPBergruitertjes866,5
xAnnelies ButerAnouk--BPBurchtUit2 
 Sanne GeschiereWednesday van de BrouwershoeveBigarreau Du CapBPFlevoruitersUit11 
 Glenn GeertsZemmyOdermus RBPStroomruitersUit2 
 Ilona MalesteinErosSingaporeBPNieuwleusenUit11 
 Amber KamphuisFloVDL WittingerBPCeresNG 
 Loekie SmitJulyano de BellerosePommeau du HeupBPZwolleNG 
 Annemarie Kuiper (HC)Happy girlZirocco BlueBPNieuwleusen0 
 Gwendolyn Krabbe (HC)FantasySingaporeBPStaphorst e.o.0 
 Annemarie Kuiper (HC)HappinesZapatero VDLBPNieuwleusen0 
 Gwendolyn Krabbe (HC)FathabantaOpanBPStaphorst e.o.4 
 Anouk Vos (HC)HumphryCrespo VDLBPBoekweitruiters4 
 Anouk Vos (HC)HyacinthCédricBPBoekweitruiters8 

WOENSDAG M SPRINGENWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG LVRIJDAG MZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGEN Groep 1ZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG B SPRINGEN Groep 2ZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


INDOOR STAPHORST FEBRUARI 2017

Rubriek: 14
Progressief PARCOURS KLASSE B

Jury: Mevrouw G.A. Folkerts
Jury: De heer H. Reuvers
Jury: De heer E. Kuijer

B/P, 2 parcours (40 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingptn1tijd1
1Shenay BoschFlicona |||Gaillard De La PommeBPBergruitertjes3647,22
2Marielle Ten KateGetoria bAlicante HBCBPNieuwleusen3649,21
3Anouk Van den BrinkHappyCassini GoldBPAvereest e.o.3649,24
4Frans KoopmanTikita ZTriple-xBPHeuvelruiters3649,39
5Aïcha WeggemansCasanovaEmilionBPPrinses Beatrix3650,27
6Yvonne TolZidaneSam RBPStroomruiters3652,03
7Sven KatsDonja BPPrinses Beatrix3652,10
 Arjen LomulderGlobalCardentoBPStroomruiters3652,10
9Lisette BoerWizzkid-wJetset-dBPWoldruiters3653,93
10Emmily DragtDame BlancheDamiro FBPStaphorst e.o.3654,34
 
11Ellen SteenbergenFakarlaNumero UnoBPBoekweitruiters3655,09
12Nienke Van LunenL.i.t.'s DoduliaOptimistBPKasteelruiters3655,11
13Gerdina Van der HoutGavillanChellthago ZBPWaldrane3657,90
14Adriaan KomanEkoraSingulord JoterBPScheeneruiters3658,05
15Tinette BeuvingGovoldaLexiconBPStroomruiters3661,18
16Audrey VeltmaatDjinta HjbQuasimodo ZBPHeideruiters3661,99
17Rosanne SchreurHadeschLuxBPVrederuiters3663,02
18Ellen ZweersLottie BelleLaudabilisBPSallandruiters3663,33
19Yvonne Nuvelstijn - GroenHold-um BPAvereest e.o.3566,98
20Lieneke JagerHURRY UPLucky BoyBPDeltaruiters3568,33
21Kaylie BalAriba OCalvadosBPStroomruiters3453,15
22Annemarie BuiterHussonQuality TimeBPStaphorst e.o.3466,17
23Romy KamermanGaesbekers HariboVerdiBPViribus Unitis3368,23
24Eva RemptDylana MBono LalanBPDwingeloo3256,19
25Jolanda Boverhof - TissinghFritzZapatero VDLBPWoldruiters3259,99
26Nicole RibberinkEvitaAtlanticBPSallandruiters3267,35
27Ruben Van de BeldHillarona lanZapatero VDLBPNieuwleusen3270,84
28Vera BosFajaVleutBPBlesruiters3272,20
29Lonneke TreffersFionaNumero UnoBPArion3047,17
30Ruben Van de BeldHildegardQuasimodo ZBPNieuwleusen3048,38
31Chiara OldeagterhuisBig Obelix BPRuterwille3055,99
32Carola SellesExclusive CayenneVaillantBPHasselt2850,12
33Roy WestenbrinkFantastZacharovBPMeppel e.o.2851,16
34Gheena BusweilerBabsLord ZBPZwartewaterruiters2854,33
35Yvonne Nuvelstijn - GroenGlinsterSheratonBPAvereest e.o.2859,15
36Glenn GeertsZemmyOdermus RBPStroomruiters2659,90
37Aniek BuitenhuisUzaura ZUrano M.BPNieuwleusen2264,29
38Gerdien De VriesGamanthaZacharovBPNienoord11112,95
xIlse HokseFugarantWarrantBPStaphorst e.o.Uit2 
 Sanne BroekmanFoetsieZacharovBPVrederuitersUit11 

WOENSDAG M SPRINGENWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG LVRIJDAG MZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGEN Groep 1ZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG B SPRINGEN Groep 2ZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


ZATERDAG B SPRINGEN Groep 2

B/P, 1 parcours (42 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Sanne BroekmanFoetsieZacharovBPVrederuiters085,0
2Kirsten RedderHeroCrespo VDLBPStaphorst e.o.081,0
3Elke TimmermanHindiraEldorado Van De ZeshoekBPAvereest e.o.080,0
4Maud VeenstraSchrotie's DennisTenerife VDLBPVeenruiters076,5
5Ellen ZweersLottie BelleLaudabilisBPSallandruiters076,0
6Margot Van WeperenVwg's DoraldaL'espritBPDeo075,0
7Arjen LomulderGlobalCardentoBPStroomruiters074,0
8Marleen CathFivardaVinginoBPViribus Unitis072,0
9Wesley de De BoerBeauchamp BPCeres071,5
 
10Fleur SpeerstraHaigraNamelus RBPMillenniumruiters071,5
11Sven KatsDonja BPPrinses Beatrix070,5
12Aïcha WeggemansCasanovaEmilionBPPrinses Beatrix069,5
13Ilse HokseFugarantWarrantBPStaphorst e.o.069,0
14Nicole RibberinkEvitaAtlanticBPSallandruiters068,5
 Dianne FuiteHartbreker fIndouglas Van Het BevrijdthofBPZwartewaterruiters068,5
16Ellen SteenbergenFakarlaNumero UnoBPBoekweitruiters067,0
 Janny Krale - HuismanFarinaZacharovBPStaphorst e.o.067,0
18Kaylie BalAriba OCalvadosBPStroomruiters065,5
19Annemarie BuiterHussonQuality TimeBPStaphorst e.o.062,0
20Marjolein JonkersCasarioCapo EstBPAvereest e.o.474,5
21Frans KoopmanTikita ZTriple-xBPHeuvelruiters474,0
22Eva RemptDylana MBono LalanBPDwingeloo472,5
23Tinette BeuvingGovoldaLexiconBPStroomruiters471,5
24Marjolein JonkersHurricaneUltograafBPAvereest e.o.470,5
25Angel Van HaverFarnfeeGaillard De La PommeBPVrederuiters466,5
26Chiara OldeagterhuisBig Obelix BPRuterwille466,0
27Johan MarsmanDakato MWallenbergBPVechtruiters671,0
28Vera BosFajaVleutBPBlesruiters666,5
29Karin BijkerGydoZapatero VDLBPMeppel e.o.874,5
30Denice Van CootenHinka's girlTinka's Boy (Hooper)BPCeres870,0
31Lieneke JagerHURRY UPLucky BoyBPDeltaruiters866,5
32Raoul MulderGradentoCardentoBPTjongerruiters1370,5
33Roy WestenbrinkFantastZacharovBPMeppel e.o.2063,5
xGerdien De VriesGamanthaZacharovBPNienoordUit11 
 Lisa Broekert (HC)Hummer a.d.UnaniemBPViribus Unitis0 
 Renate Beuving (HC)HijkenBodinusBPBoekweitruiters0 
 Geke Prins (HC)GodieneEkwadorBPHce Ruiters0 
 Jacqueline De Wit (HC)Go ChelloChello Ill VDLBPVeenruiters0 
 Manon Van der Sluis (HC)HeroMylord CarthagoBPViribus Unitis0 
 Lisa Broekert (HC)Hummer a.d.UnaniemBPViribus Unitis4 
 Renate Beuving (HC)Himalaya VDLZavall VdlBPBoekweitruiters4 
 Lisa Broekert (HC)Haracy BPViribus Unitis12 

WOENSDAG M SPRINGENWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG LVRIJDAG MZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGEN Groep 1ZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG B SPRINGEN Groep 2ZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


INDOOR STAPHORST FEBRUARI 2017

Rubriek: 15
KLASSIEK PARCOURS KLASSE L

Jury: Mevrouw G.A. Folkerts
Jury: De heer H. Reuvers
Jury: De heer E. Kuijer

L/P, 1 parcours (67 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Sya WanningenEzraVan GoghLPMeppel e.o.0 033,20
 Djura EringaFoxCantosLPRadboudruiters0 033,39
2Sabrina Van de HeideElonieVaillantLPDeltaruiters0 034,28
 Renate Van AsseltDucatiVittorioLPWoldruiters0 035,11
3Fabienne JagerCuoreCorlandLPVeenruiters0 036,06
 Kirsten RedderGeneveVigaroLPStaphorst e.o.0 036,09
4Jacqueline BloembergTanessaElcaroLPAvereest e.o.0 036,12
 Ella HuizingaH.M. de VosEmilionLPZ.E.O.0 036,16
5Margot Van WeperenVwg's DoraldaL'espritLPDeo0 036,80
 Lydia Van der SmanfloorWilberforce 311105490LPVeenruiters0 036,97
6Renate Van AsseltFly AwayContendro 1LPWoldruiters0 037,90
 Anouk VosElectra FCaramboleLPBoekweitruiters0 037,95
7Angel Van HaverBijoux les JumeauxKentuckyLPVrederuiters0 038,26
 Lynn BulthuisGlennbridge BBaltic VDLLPZ.E.O.0 038,91
8Paulien StokerHN DivinaColandroLPLemelerveld0 040,26
 Joost SiemerinkHawai balia nlVan GoghLPBathmen e.o.0 046,15
9Renate BeuvingGladstone bCanturanoLPBoekweitruiters0 047,05
 Manon Van der SluisHeroMylord CarthagoLPViribus Unitis0 047,22
 
10Willem SchepersEcuador MNumero UnoLPKnollegruunruiters0 150,06
 Annelies OldejansValkara LPKlenckeruiters0 430,82
11Hans DoornDurjayaCachasLPDeltaruiters0 433,02
 Lieneke JagerGiselleZavall VdlLPDeltaruiters0 435,89
12Maarten HoogeveenGadamorkaHarley VdlLPStaphorst e.o.0 436,39
 Eva KralDakotaO'brienLPVeendam e.o.0 436,93
13Gina ZoerHokus PokusCrespo VDLLPVeenruiters0 437,82
 Geke PrinsFinesseLucky BoyLPHce Ruiters0 440,18
14Nynke De VriesGeertCantosLPDwingeloo0 441,25
 Raoul MulderGradentoCardentoLPTjongerruiters0 444,17
15Nynke De VriesHaloma hhTalonLPDwingeloo0 834,06
 Djura EringaGaitseParzivalLPRadboudruiters0 836,26
16Anouk MulderPrusoCalvadosLPTjongerruiters0 838,01
 Esmee WesterinkDolce VitaCalvino ZLPHeuvelruiters0 848,09
17Arjanne BrinkhoffGucciVinginoLPTjongerruiters0 2772,34
 Willemijn Van DijkenCouventryVerdiLPRavenruiters461,36  
18Renate BeuvingHijkenBodinusLPBoekweitruiters465,27  
 Soumaiya QarbalHermiequeSpartacusLPBogelscamp465,99  
19Lydia Van der SmanFuerteventuraObrienLPVeenruiters466,93  
 Matty Den BoerFugonUltimoLPNieuwleusen467,07  
20Johan MarsmanEl Passa MZazou RLPVechtruiters468,07  
 Monique Koobs - Van de BeltH Brugals Replica KBrugal VDLLPHeideruiters468,15  
21Renate BeuvingHimalaya VDLZavall VdlLPBoekweitruiters468,93  
 Janneke SiertsemaBeau-toscaUkatoLPLemelerveld470,09  
22Lisa BroekertGabberBugatti VDLLPViribus Unitis472,02  
 Anouk VosFuturaAerobicLPBoekweitruiters473,08  
23Dianne TijmesFleurDubaiLPViribus Unitis473,33  
 Karin BijkerGydoZapatero VDLLPMeppel e.o.475,99  
24Jari BroekmanMilanoGeenLPVrederuiters862,26  
 Elke TimmermanEvening sunAzteca VDLLPAvereest e.o.863,21  
25Paulien StokerEminemZidaneLPLemelerveld863,30  
 Nanda Van de GiessenGuidoDamilloLPWoldruiters863,80  
26Maud VeenstraSchrotie's DennisTenerife VDLLPVeenruiters864,18  
 Eva KralEssensial ToltienCardentoLPVeendam e.o.865,21  
27Annelies OldejansFigaroZirocco BlueLPKlenckeruiters865,80  
 Fien StrijkerElita ZNumero UnoLPAssen R.j.v.872,13  
28Jacqueline De WitGo ChelloChello Ill VDLLPVeenruiters872,38  
 Djura EringaGercordiaCorlandLPRadboudruiters874,20  
29Roxin Van WeeghelHashtagVader OnbekendLPKloosterruiters1273,37  
 Geke PrinsGodieneEkwadorLPHce Ruiters1481,29  
30Willem SchepersCinderellaHinaultLPKnollegruunruiters1497,22  
 Astrid ReindersThatcher HiggsArezzo VDLLPBoekweitruiters1689,19  
31Pascal Van der KolkGoogleSpartacusLPNieuwleusen2065,05  
 Marjolein JonkersGirockatoZirocco BlueLPAvereest e.o.20   
32Nans GroeneveldAylinLennardLPEricaruiters35114,12  
xAlbert KoobsGrandette KQuality TimeLPHeideruitersUit11   
 Monique Koobs - Van de BeltHurrycane KSpartacusLPHeideruitersUit12   
 Albert KoobsGalaxy KVinginoLPHeideruitersUit12   
 Maxim PeetersGoogleBODINUSLPDiever En OmstrekenNG   
 Anouk MulderRamaraIndoradoLPTjongerruitersNG   
 Hans Doorn (HC)BijouQuite Easy 958LPDeltaruiters0   

WOENSDAG M SPRINGENWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG LVRIJDAG MZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGEN Groep 1ZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG B SPRINGEN Groep 2ZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


INDOOR STAPHORST FEBRUARI 2017

Rubriek: 16
Progressief PARCOURS KLASSE L

Jury: Mevrouw G.A. Folkerts
Jury: De heer H. Reuvers
Jury: De heer E. Kuijer

L/P, 2 parcours (18 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingptn1tijd1
1Elke TimmermanEvening sunAzteca VDLLPAvereest e.o.3647,98
2Sya WanningenEzraVan GoghLPMeppel e.o.3648,14
3Nynke De VriesHaloma hhTalonLPDwingeloo3648,83
4Matty Den BoerFugonUltimoLPNieuwleusen3651,33
5Jacqueline BloembergTanessaElcaroLPAvereest e.o.3651,83
 
6Anouk MulderPrusoCalvadosLPTjongerruiters3653,31
7Arjanne BrinkhoffGucciVinginoLPTjongerruiters3659,84
8Dianne TijmesFleurDubaiLPViribus Unitis3661,12
9Nans GroeneveldAylinLennardLPEricaruiters3662,15
10Djura EringaFoxCantosLPRadboudruiters3268,28
11Ella HuizingaH.M. de VosEmilionLPZ.E.O.3155,18
12Jari BroekmanMilanoGeenLPVrederuiters3048,65
13Willem SchepersCinderellaHinaultLPKnollegruunruiters2852,97
14Soumaiya QarbalHermiequeSpartacusLPBogelscamp2855,87
15Djura EringaGercordiaCorlandLPRadboudruiters2861,19
16Marjolein JonkersGirockatoZirocco BlueLPAvereest e.o.2865,01
17Angel Van HaverBijoux les JumeauxKentuckyLPVrederuiters2154,90
xAlbert KoobsGrandette KQuality TimeLPHeideruitersVrijw 

WOENSDAG M SPRINGENWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG LVRIJDAG MZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGEN Groep 1ZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG B SPRINGEN Groep 2ZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L