INDOOR STAPHORST OKT. 2016

Lijst gemaakt op: 03-11-2016 19:18:10

INDOOR STAPHORST OKTOBER 2016
HOOFDSPONSOR RABOBANK STAPHORST

KLASSIEK PARCOURS KLASSE M

M/P, 1 parcours (49 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Albert ZoerGeronimoBrainpowerMPKoekange e.o.0 028,36
2Albert ZoerGallantMylord CarthagoMPKoekange e.o.0 029,23
3Lennard De BoerGrand FieldCalvaro ZMPViribus Unitis0 029,30
4Gerrit VeenstraAfter Pleasure ToltienFor PleasureMPRadboudruiters0 030,25
5Julian De BoerGieske van de koubergEldorado Van De ZeshoekMPNieuwleusen0 031,00
6Linda HengeveldCaptain JackVadimMPStaphorst e.o.0 031,07
7Wilfred HarkeVDL Fugero CarlosZirocco BlueMPStaphorst e.o.0 031,17
8Tabitha VerburgWe impressed K ZWhat A Kashmir KMPWater-poorters0 032,31
9Hester KlompmakerElixer BlueMr. BlueMPEastermar0 033,14
10Angelique HoornfascinateAlicante HBCMPVeenruiters0 034,19
11Anne-marie Hammers - BouwmanHvr's Earth Wind And FireUkatoMPViribus Unitis0 035,96
12Maud RoosendaalGacidin Scaldia MJ MPZelhem En Omstreken0 037,03
 
13Samantha BosFrederiekCarthino ZMPCeres0 037,17
14Anne - liza MakkingaCustique ZCarthino ZMPHeideruiters0 037,81
15Edwin AgterhuisLanciniLandlordMPMarleruiters0 038,86
16Yorick ReindersFame van de FaliebergNamelus RMPMillenniumruiters0 431,97
17Michael GreeveEurohills FyolietaCaramboleMPMeppel e.o.0 433,22
18Lobke KroeskopDublin MjZacharovMPAvereest e.o.0 433,31
 Angelique HoornBlauwendraad's Go four itO'brienMPVeenruiters0 433,31
20Lisa BroekertFortaleza V&KContendro 1MPViribus Unitis0 434,18
21Michael GreeveEasy does itDubaiMPMeppel e.o.0 436,22
22Wilfred HarkeErasmusZavall VdlMPStaphorst e.o.0 436,83
23Wilfred HarkeQuatre BrasQuadrosMPStaphorst e.o.0 437,18
24Rielke RoelandGadgetCantosMPZwartewaterruiters0 437,93
25Hester KlompmakerEldoctroIndoctroMPEastermar0 438,36
26Rielke RoelandGuppie VDLArezzo VDLMPZwartewaterruiters0 1358,10
27*Samantha BosForest HillQuasimodo Vd MolendreefMPCeres078,36NG 
28*Anne - liza MakkingaEksteinOl MettaMPHeideruiters0   
29Béanke RoelandCharismaCarthino ZMPZwartewaterruiters464,08  
30Albert ZoerGenesisChello Ill VDLMPKoekange e.o.464,13  
31Hester KlompmakerGuesssinaZirocco BlueMPEastermar468,81  
32Jan TippeNababthago jn ZNabab De ReveMPStaphorst e.o.469,25  
33Yorick ReindersGuido vd FaliebergAstrelloMPMillenniumruiters469,89  
34Maud RoosendaalGrammyVader OnbekendMPZelhem En Omstreken471,31  
35Lennard De BoerGrand Slam VDLCardentoMPViribus Unitis472,37  
36Saskia DeknatelEyecatcherWhistlerMPVries869,06  
37Edwin AgterhuisFoxtrotCanturanoMPMarleruiters869,07  
38Jan TippeCaïdaVittorioMPStaphorst e.o.869,14  
39Roy WeelFiorentinaZambesiMPDuinridders870,19  
40*Roy WeelCeleste BelBerlinMPDuinridders870,27  
41*Rielke RoelandEverglade TSingaporeMPZwartewaterruiters871,10  
42Lennard De BoerGlobal Express VDLOrient ExpressMPViribus Unitis872,37  
43Miranda Spronk - RientiesGauchoVader OnbekendMPDeltaruiters874,02  
44Angelique HoornGinoO'brienMPVeenruiters874,20  
45Julian De BoerGuinnissLucky BoyMPNieuwleusen1270,03  
46Saskia DeknatelFirst Blue JanMR. BlueMPVries1276,17  
xRianne NalisBlue EyeTimelessMPBathmen e.o.NG   
 Samantha BosExclusief MPCeresNG   
 Lennard De Boer (HC)FalanitaCorlandMPViribus Unitis0   
 *Jessica Dozeman (HC)EgoLexiconMPViribus Unitis473,03  
 Judith Koudijs (HC)FenograafQuasimodo ZMPViribus Unitis873,08  

WOENSDAG MWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG L SPRINGENVRIJDAG M SPRINGENZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


INDOOR STAPHORST OKTOBER 2016
HOOFDSPONSOR RABOBANK STAPHORST

KLASSIEK PARCOURS KLASSE Z

Z/P, 1 parcours (55 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Albert ZoerEdoretteClintonZPKoekange e.o.0 028,23
2Albert ZoerFormidableClearwayZPKoekange e.o.0 029,27
3Lennard De BoerFenthAlicante HBCZPViribus Unitis0 029,28
4Albert ZoerEver for everUp To DateZPKoekange e.o.0 029,31
5Judith KoudijsEtahgravinVigaroZPViribus Unitis0 030,06
6Lisa BroekertFlorusa HHarley VdlZPViribus Unitis0 030,29
 Miranda Spronk - RientiesGolden ChristienVaillantZPDeltaruiters0 030,29
8Maureen BonderFilemonWarrantZPBoekweitruiters0 032,03
9Albert JagerEviolitaIndoctroZPDeltaruiters0 033,18
10Angelique HoornFaust van WeltevredenZidaneZPVeenruiters0 034,16
11Harm jan VosDanturoCanturanoZPStaphorst e.o.0 038,15
12Roy WeelFino SLCorofino 210125789ZPDuinridders0 041,23
13Lennard De BoerFormidableBugatti VDLZPViribus Unitis0 430,02
 
14Saskia DeknatelWembleySilverstoneZPVries0 430,97
15*Maud RoosendaalDidiCarthino ZZPZelhem En Omstreken0 432,17
16Jessica DozemanDanibantaSandro BoyZPViribus Unitis0 434,01
17*Roy WeelFootloose HBCCantosZPDuinridders0 434,02
18Maureen BonderEasy Again HBCArezzo VDLZPBoekweitruiters0 434,34
19Michael GreeveFernando HHarley VdlZPMeppel e.o.0 436,72
20Hester KlompmakerFirebridge TAGNumero UnoZPEastermar0 439,20
21Angelique HoornFree WillyHarley VdlZPVeenruiters0 443,15
22Samantha BosBeasley G.Quasimodo ZZPCeres0 443,24
23Marcelle HokseEdentia BleuZirocco BlueZPStaphorst e.o.0 834,85
24Albert ZoerFrenkyWietvotZPKoekange e.o.467,17  
25Maud RoosendaalBCO Nerena ZNabab De ReveZPZelhem En Omstreken468,25  
26Ben AnholtsFantastische vrouwZambesiZPOlieveldruiters468,81  
27*Jessica DozemanEgoLexiconZPViribus Unitis468,88  
28Linda HengeveldDazeeLord ZZPStaphorst e.o.469,03  
29Hester KlompmakerFerrandVeneur HbcZPEastermar469,32  
30Cristel KalfFozzyAmadeusZPHeuvelruiters469,97  
31Julian De BoerFrodoAzteca VDLZPNieuwleusen470,93  
32*Rielke RoelandEverglade TSingaporeZPZwartewaterruiters471,85  
33Albert JagerEdinburghChello Ill VDLZPDeltaruiters471,96  
34Angelique HoornChloe ZClintissimo ZZPVeenruiters471,98  
35*Miranda Spronk - RientiesWezenberg`s EllaCornet ObolenskyZPDeltaruiters471,99  
36Manon Van der SluisBengelLupicorZPViribus Unitis472,09  
37Jeroen BroekDiabloClintonZPCeres475,05  
38Jeroen BroekEottie TVerdiZPCeres476,08  
39*Samantha BosForest HillQuasimodo Vd MolendreefZPCeres476,83  
40Marcelle HokseFairy tailEmilionZPStaphorst e.o.689,29  
41Renè PlassElliotVleutZPBoekweitruiters861,02  
42Manon Van der SluisFlorenceEmilionZPViribus Unitis869,01  
43Michael GreeveEastonContenderZPMeppel e.o.871,03  
44Jan TippeDw-lordinaVDL WittingerZPStaphorst e.o.872,09  
45Samantha BosDopheliaBalou Du Rouet ZZPCeres875,01  
46*Anne - liza MakkingaEksteinOl MettaZPHeideruiters1083,91  
47Lisa BroekertDaimlerChin ChinZPViribus Unitis1269,02  
48*Wilfred HarkeErasmusZavall VdlZPStaphorst e.o.1279,98  
49Michael GreeveEasyUltimoZPMeppel e.o.14105,22  
xJessica DozemanEvidence RosaSilverstoneZPViribus UnitisUit1   
 Michel BroekDon JuanCanturanoZPCeresUit12   
 Ben AnholtsFleetwoodNabab De ReveZPOlieveldruitersVrijw   
 Anne - liza Makkinga (HC)CelenaArgentinusZPHeideruiters076,83  
 *Rianne Nalis (HC)Cendy VDPTriomphe De MuzeZPBathmen e.o.470,09  
 Michael Greeve (HC)EasyUltimoZPMeppel e.o.475,31  

WOENSDAG MWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG L SPRINGENVRIJDAG M SPRINGENZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


INDOOR STAPHORST OKTOBER 2016
HOOFDSPONSOR RABOBANK STAPHORST

KLASSIEK PARCOURS KLASSE ZZ

ZZ/P, 1 parcours (17 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Anne - liza MakkingaCelenaArgentinusZZPHeideruiters0 032,09
2Maud RoosendaalUniversoCelanoZZPZelhem En Omstreken0 035,15
3Angelique HoornEbonite LCHAndiamoZZPVeenruiters0 038,29
4Albert ZoerEver for everUp To DateZZPKoekange e.o.0 429,14
5Lennard De BoerBonea FieldCorlandZZPViribus Unitis0 429,37
 
6Cristel KalfDjibab Van De LinthorstNabab De ReveZZPHeuvelruiters0 437,15
7Judith KoudijsDickyvilleQuasimodo ZZZPViribus Unitis0 437,48
8*Rianne NalisCendy VDPTriomphe De MuzeZZPBathmen e.o.0 NG 
9*Maud RoosendaalDidiCarthino ZZZPZelhem En Omstreken466,06  
10Albert ZoerDominkaTangelo Van De ZuuthoeveZZPKoekange e.o.468,39  
11Albert ZoerDelgadoVerdiZZPKoekange e.o.470,33  
12Michael GreeveEurohill's AfricaGuidamZZPMeppel e.o.471,29  
13Michael GreeveTurbo ZThunder Van De ZuuthoeveZZPMeppel e.o.473,08  
14Marcelle HokseZandro BoyMarlonZZPStaphorst e.o.473,15  
15*Miranda Spronk - RientiesWezenberg`s EllaCornet ObolenskyZZPDeltaruiters871,36  
16Manon Van der SluisDouble DutchZurichZZPViribus Unitis876,21  
xMichael GreeveEmir RColmanZZPMeppel e.o.Vrijw   

WOENSDAG MWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG L SPRINGENVRIJDAG M SPRINGENZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


DONDERDAG BB

BB/P, 1 parcours (41 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1*Hariette Van DalfsenHandsomeZambesiBBPHaatlandruiters083,5
2Yoste KamphuisHippograafUltograafBBPStroomruiters076,5
3*Kathy SchaepkensEmodelo BBPEdele Ros075,5
4Jolanda Van der KooiGucci BBPDeltaruiters075,0
5Jennifer MeyerEternity JmFigaro XBBPDiever En Omstreken073,0
 
6*Maaike V.d. LindeReginaTopasBBPVollenhove073,0
7Yoste KamphuisHulstgravinUltograafBBPStroomruiters068,0
8Kathy SchaepkensHerbert BBPEdele Ros464,0
9Charita KoomenGloria emelwerthKojakBBPBurcht4 
 Tabitha VerburgGigant BBPWater-poorters4 
11*Lobke KroeskopHesquidoQuidaroBBPAvereest e.o.874,0
12Gerco van Van den BrinkAlascaCasallBBPAvereest e.o.873,0
13Sigrid SteenbergenHerograaf BBPKlein Oever872,5
14Emmeleen AkkermanDirandaMermus RBBPStaphorst e.o.866,0
15Charita KoomenHabible de la Reine BBPBurcht1761,5
16Rielke RoelandFiedo BBPZwartewaterruiters2472,0
xBéanke RoelandHyacinthSingaporeBBPZwartewaterruitersUit2 
 Béanke RoelandHyacinthSINGAPOREBBPZwartewaterruitersUit2 
 Emmily DragtDame BlancheDamiro FBBPStaphorst e.o.Uit11 
 Jan Beensnn BBPZwartewaterruitersNG 
 Edwin Agterhuis (HC)nn BBPMarleruiters0 
 Ben Anholts (HC)GoldfeverDaldoBBPOlieveldruiters0 
 Tabitha Verburg (HC)Hé-Louise HV BBPWater-poorters0 
 Anne Bakker (HC)Jewel of Berlin BBPNoordoostpolder0 
 Edwin Agterhuis (HC)nn BBPMarleruiters0 
 Jessica Dozeman (HC)GoudiLord ZBBPViribus Unitis0 
 Maureen Bonder (HC)Grand prix rvVigo D' ArsouillesBBPBoekweitruiters0 
 *Ben Anholts (HC)Heros SRKVader OnbekendBBPOlieveldruiters0 
 *Anne Bakker (HC)Harm-bVader OnbekendBBPNoordoostpolder0 
 Ben Anholts (HC)GoldfeverDaldoBBPOlieveldruiters4 
 Kathy Schaepkens (HC)Herbert BBPEdele Ros4 
 Roel Harke (HC)hernineBerniniBBPStaphorst e.o.4 
 Wilfred Harke (HC)Hombre BaliaDurrantBBPStaphorst e.o.4 
 Denice Van Cooten (HC)Hymphry BBPZuidwolde4 
 *Rianne Nalis (HC)HedlineVader OnbekendBBPBathmen e.o.4 
 Maureen Bonder (HC)Grand prix rvVigo D' ArsouillesBBPBoekweitruiters6 
 *Frits Leenders (HC)JudestoToulonBBPAvereest e.o.6 
 Jessica Dozeman (HC)HaroldBerlinBBPViribus Unitis8 
 Roel Harke (HC)Hero ElvisQuerly ElvisBBPStaphorst e.o.8 
 *Rianne Nalis (HC)HedlineVader OnbekendBBPBathmen e.o.8 
 Emmily Dragt (HC)Dame BlancheDamiro FBBPStaphorst e.o.8 
 Denice Van Cooten (HC)nn BBPZuidwolde11 

WOENSDAG MWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG L SPRINGENVRIJDAG M SPRINGENZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


INDOOR STAPHORST OKTOBER 2016
HOOFDSPONSOR: RABOBANK STAPHORST

KLASSIEK PARCOURS KLASSE B

B/P, 1 parcours (103 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Rolien AlbringGinoVinginoBPBorkerruiters085,5
2Rolien AlbringGaesbekers Gabbertje BPBorkerruiters083,0
3*Hariette Van DalfsenHandsomeZambesiBPHaatlandruiters081,0
4Nicole EggensGoldplayAlicante HBCBPHce Ruiters077,5
5Jolanda Boverhof - TissinghFritzZapatero VDLBPWoldruiters077,0
6Sanne BroekFeyenora SVittorioBPViribus Unitis077,0
7Lobke KroeskopHick di palatinaMermus RBPAvereest e.o.076,5
8*Rielke RoelandDream Girl VD HorsthoekhoeveArc De TriompheBPZwartewaterruiters076,0
9Andre SmidGranitaChello Ill VDLBPVrederuiters074,5
10Tabitha VerburgHellboy GAzteca VDLBPWater-poorters074,0
11*Ente Van den BergDonabaliaIndoctroBPOrcaruiters073,0
12*Dianne RomkesDenverWoodstockBPOrcaruiters072,5
 
13*Kathy SchaepkensEmodelo BPEdele Ros072,0
 Tabitha VerburgGazelleIndoctroBPWater-poorters072,0
 *Bernadeth GortemakerGladiatorSpartacusBPMeppel e.o.072,0
 Rebecca De BoerHero van de lytse vesteHaarlemBPOrcaruiters072,0
17Hermien De WeerdHotlineNumero UnoBPStaphorst e.o.071,5
18Béanke RoelandHanieta p.EmilionBPZwartewaterruiters070,0
 "Gerco" "Drost"Hokus Pokus BP 070,0
20Kim BerendsenGeihaiwejCaramboleBPNoordoostpolder069,5
21*Lewis HuismanUhura HhCorofino IiBPStaphorst e.o.067,5
22Henk KwakkelhierissieCantosBPDeltaruiters065,5
23*Charita KoomenGloria emelwerthKojakBPBurcht063,5
24Hermien De WeerdGlobal BlueZirocco BlueBPStaphorst e.o.478,5
25Béanke RoelandHakuna MatataCorlandBPZwartewaterruiters476,0
26Rielke RoelandHappinessBerniniBPZwartewaterruiters474,0
 Lianne KoopmansGatrichtaCédricBPStroomruiters474,0
28Tabitha VerburgGalinkaCardentoBPWater-poorters472,0
 *Anouk WestermanC'est ToutUnitedBPAvereest e.o.472,0
30Claire StevensonGaafUstinovBPGastlicentie471,5
31"Gerco" "Drost"Hijo Nancy BP 470,0
 "Gerco" "Drost"History BP 470,0
33Leon DiepmanGrande amieSheratonBPBergruiters469,5
 Maarten VosHyperionIndoctroBPStaphorst e.o.469,5
35"Gerco" "Drost""Federline""Whitesnake"BP"RV. Millenniumruiters "467,5
 Margreet Bennink - HoeveGlow GranikoBodinusBPWoldruiters467,5
 *Jeanine De KoningFybaliaCanturanoBPHaskelan467,5
38*Kaylie BalAriba OCalvadosBPMillenniumruiters465,0
39*Esther MeunAlfredoOdermus RBPOrcaruiters461,0
40*Maaike V.d. LindeReginaTopasBPVollenhove562,5
41Kathy SchaepkensHarkstede BPEdele Ros969,5
42Gerco Van den BrinkHestenyOnbekendBPAvereest e.o.1267,5
43Sigrid SteenbergenHeemgraafQuasimodo ZBPKlein Oever1261,0
44Henk KwakkelCassenovaSheyenne De BaugyBPDeltaruiters1461,0
45*Lobke KroeskopHesquidoQuidaroBPAvereest e.o.1672,0
xJan BeensHunter sIndoctroBPZwartewaterruitersUit11 
 *Ben Anholts (HC)Heros SRKVader OnbekendBPOlieveldruiters0 
 Danny Schaper (HC)GinaLittle RockBPHeideruiters0 
 Miranda Spronk - Rienties (HC)DaquereauDulf Van Den BisschopBPDeltaruiters0 
 Roel Harke (HC)GavinoSpartacusBPStaphorst e.o.0 
 Ben Anholts (HC)Helga SRKBerniniBPOlieveldruiters0 
 Jack Broek (HC)Happy maxim uno bNumero UnoBPCeres0 
 Rianne Nalis (HC)Hasta la vista vdpZirocco BlueBPBathmen e.o.0 
 Janneke Van Noord (HC)Ginny van het duvelsbosVader OnbekendBPBogelscamp0 
 Janneke Van Noord (HC)Ginny van het duvelsbosVader OnbekendBPBogelscamp0 
 Samantha Bos (HC)FalacchyCaramboleBPCeres0 
 Rianne Nalis (HC)Hermitage vdpUkatoBPBathmen e.o.0 
 Frits Leenders (HC)JudestoToulonBPAvereest e.o.0 
 Laurie Touw (HC)hybris BPFlevoruiters0 
 Danny Schaper (HC)ZiroccoZilverstar TBPHeideruiters0 
 Michelle Dijkerman (HC)Ferdina M BPNoordoostpolder0 
 Miranda Spronk - Rienties (HC)HeavyEldorado v/d ZeshoekBPDeltaruiters0 
 Anne - liza Makkinga (HC)CharlieContendrosBPHeideruiters0 
 Miranda Spronk - Rienties (HC)GladiatorEldorado v/d ZeshoekBPDeltaruiters0 
 Claire Stevenson (HC)GaafUstinovBPGastlicentie0 
 Anne Bakker (HC)FrensisVerdiBPNoordoostpolder0 
 Lennard De Boer (HC)Hampshire VDLArrezzo VDLBPViribus Unitis0 
 Bert-jan Zuidema (HC)HabibiZirocco BlueBPCeres0 
 Jan Tippe (HC)GeolinusTwister De La PommeBPStaphorst e.o.0 
 Kim Berendsen (HC)GeihaiwejCaramboleBPNoordoostpolder0 
 Tabitha Verburg (HC)Hé Man HVVader OnbekendBPWater-poorters0 
 *Coen Van Haarst (HC)GizmoCurraghBPEschruiters0 
 *Wilfred Harke (HC)VDL Brasero des ForetsUntouchable MBPStaphorst e.o.0 
 *Anne - liza Makkinga (HC)DajutaStakkatoBPHeideruiters0 
 Rianne Nalis (HC)Grand Cru VDPUkatoBPBathmen e.o.0 
 Anne - liza Makkinga (HC)Caught Red-handedConthargosBPHeideruiters0 
 Esther Meun (HC)AlfredoOdermus RBPOrcaruiters0 
 Maureen Bonder (HC)HocanVader OnbekendBPBoekweitruiters4 
 *Anne Bakker (HC)Harm-bVader OnbekendBPNoordoostpolder4 
 Anne - liza Makkinga (HC)Caught Red-handedConthargosBPHeideruiters4 
 Edwin Agterhuis (HC)CannavaroComme if FautBPMarleruiters4 
 Maxim Peeters (HC)GlowZapatero VDLBPDiever En Omstreken4 
 Danny Schaper (HC)Bad BoyZilverstar TBPHeideruiters4 
 Samantha Bos (HC)Gabriël BPCeres4 
 Maxim Peeters (HC)GamblerCardentoBPDiever En Omstreken4 
 Laurie Touw (HC)hybris BPFlevoruiters4 
 Lennard De Boer (HC)Hermitage VDLZirocco Blue VDLBPViribus Unitis4 
 Jack Broek (HC)Happy maxim uno bNumero UnoBPCeres4 
 Lisa Broekert (HC)Butet's Mickey MouseCaptain ChancyBPViribus Unitis4 
 Roel Harke (HC)HerculesNumero UnoBPStaphorst e.o.4 
 Roel Harke (HC)Hopes of HighIndoctroBPStaphorst e.o.4 
 *Rianne Nalis (HC)Grand Cru VDPUkatoBPBathmen e.o.4 
 *Michelle Dijkerman (HC)Guetta DNabab De ReveBPNoordoostpolder4 
 Anne - liza Makkinga (HC)CharlieContendrosBPHeideruiters6 
 Laurie Touw (HC)Honey girlZirocco BlueBPFlevoruiters8 
 Laurie Touw (HC)Honey girlZirocco BlueBPFlevoruiters8 
 Denice Van Cooten (HC)HydrograafUltograafBPCeres8 
 Coen Van Haarst (HC)GentleVader OnbekendBPEschruiters8 
 Linda Hengeveld (HC)Flitsroos BPStaphorst e.o.8 
 Rebecca De Boer (HC)Hero van de lytse vesteHaarlemBPOrcaruiters8 
 *Frits Leenders (HC)Flaneur GVeneur HbcBPAvereest e.o.10 
 Jacqueline De Wit (HC)Go ChelloChello Ill VDLBPVeenruiters18 
 Janneke Van Noord (HC)MonalisaWupBPBogelscamp25 

WOENSDAG MWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG L SPRINGENVRIJDAG M SPRINGENZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


DONDERDAG L SPRINGEN

L/P, 1 parcours (50 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Michael HokseVDR's Face the musicZirocco BlueLPStaphorst e.o.0 031,95
2Lisa BroekertButet's Whoop there she isSam RLPViribus Unitis0 032,06
3Jan TippeEagleUkatoLPStaphorst e.o.0 032,18
4Ilse DijsselhofBelle BijouxEmilionLPRaalte0 033,10
5Linda HengeveldFamaraZurichLPStaphorst e.o.0 034,10
6Lennard De BoerGuadaloupeCarrera Vdl (voorheen Bert)LPViribus Unitis0 034,27
7Jan TippeFinnick LPStaphorst e.o.0 034,90
8Chantal BroekmanGolilyCantosLPVrederuiters0 035,26
9Rielke RoelandElapoloDouglasLPZwartewaterruiters0 035,36
10Laurie TouwGerciaCorlandLPFlevoruiters0 035,93
11John PopelyFlinstone-RVSpartacusLPCeres0 036,84
12Jan Tippeflash DanceCantosLPStaphorst e.o.0 037,14
13Wilfred HarkeHoudiniVader OnbekendLPStaphorst e.o.0 038,03
 
14Bert-jan ZuidemaHamiltonVader OnbekendLPCeres0 039,34
15Rolien AlbringGaesbekers gangsterArezzo VDLLPBorkerruiters0 040,94
16Hans DoornDurjayaCachasLPDeltaruiters0 430,23
17"Gerco" "Drost"Golinde LP 0 434,27
18Rielke RoelandFlash-BlueMr. BlueLPZwartewaterruiters0 434,90
19Marissa KamphuisGoingZapatero VDLLPNieuwleusen0 440,22
20Nicole EggensHoplaCaramboleLPHce Ruiters463,30  
21*Anouk WestermanC'est ToutUnitedLPAvereest e.o.463,96  
22"Gerco" "Drost"Happy LP 465,20  
23*Ente Van den BergDonabaliaIndoctroLPOrcaruiters465,35  
24Danny SchaperFirst DutchVespucci WLPHeideruiters466,81  
25Maxim PeetersGoogleBODINUSLPDiever En Omstreken470,02  
26*Roel HarkeHerculesNumero UnoLPStaphorst e.o.470,80  
27Lisa BroekertGrapjeChello Ill VDLLPViribus Unitis471,07  
28Linda HengeveldDjamboVader OnbekendLPStaphorst e.o.471,36  
29Maxim PeetersMoneypennyComme if FautLPDiever En Omstreken472,13  
30Nicole EggensHevoldaVader OnbekendLPHce Ruiters472,32  
31Bert-jan ZuidemaHymabalia LPCeres473,25  
32Roel HarkeGavinoSpartacusLPStaphorst e.o.474,27  
33Lennard De BoerGood Fellow VDLBaloubet Du RouetLPViribus Unitis476,09  
34"Gerco" "Drost"Godessa LP 866,02  
35Saskia MaermanElmoColandroLPNoordoostpolder868,17  
36*Michelle DijkermanGuetta DNabab De ReveLPNoordoostpolder869,21  
37"Gerco" "Drost"Geen Idee LP 869,30  
38*Rielke RoelandDream Girl VD HorsthoekhoeveArc De TriompheLPZwartewaterruiters870,00  
39*Bernadeth GortemakerGladiatorSpartacusLPMeppel e.o.870,87  
40Bert-jan ZuidemaHelloClintonLPCeres871,25  
41*Wilfred HarkeVDL Brasero des ForetsUntouchable MLPStaphorst e.o.871,91  
42Lisa BroekertGabberBugatti VDLLPViribus Unitis872,06  
43*Jeanine De KoningFybaliaCanturanoLPHaskelan1263,28  
44*Kaylie BalAriba OCalvadosLPMillenniumruiters1266,07  
45*Dianne RomkesDenverWoodstockLPOrcaruiters1669,04  
46*Lobke KroeskopHick di palatinaMermus RLPAvereest e.o.1672,20  
47Jack BroekHolland's pride omhgBrainpowerLPCeres1997,10  
48*Coen Van HaarstGizmoCurraghLPEschruiters2093,07  
xLaura RoepelBob MarleyEmilionLPBergruitersUit11   
 *Lewis HuismanUhura HhCorofino IiLPStaphorst e.o.Vrijw   
 Michelle DijkermanFairtradeVegas VdlLPNoordoostpolderNG   

WOENSDAG MWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG L SPRINGENVRIJDAG M SPRINGENZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


VRIJDAG L SPRINGEN

L/P, 1 parcours (52 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1*Jan TippeEagleUkatoLPStaphorst e.o.0 031,00
2Renè PlassBentePadinusLPBoekweitruiters0 032,07
3*Hilde SlagterDay. DLandlordLPStaphorst e.o.0 032,28
4Maureen BonderQuick KeyQuick StarLPBoekweitruiters0 033,06
5*Rielke RoelandDobke LPZwartewaterruiters0 033,35
6Else De VriesFijiNumero UnoLPMeppel e.o.0 034,15
7Roel HarkeGalanitaBrainpowerLPStaphorst e.o.0 034,38
8Maarten HoogeveenGadamorkaHarley VdlLPStaphorst e.o.0 035,04
9Maureen BonderGo go nabab rvVader OnbekendLPBoekweitruiters0 035,36
10Anne KleinGingerPhin PhinLPMarleruiters0 036,90
11Marcelle HokseGrand hzBiscayoLPStaphorst e.o.0 036,93
12Jan DiepmanFerrari JWarrantLPBergruiters0 037,00
13Michel BroekGladiatorSpartacusLPCeres0 037,10
 
14*Bert-jan ZuidemaGèrano vIndoctroLPCeres0 037,17
15Béanke RoelandG.rubertha r55Sam RLPZwartewaterruiters0 037,24
16Rielke RoelandCavaliero LPZwartewaterruiters0 038,11
17Leonie JonkersGuilliettoQuerly ElvisLPAvereest e.o.0 038,16
18Jeroen BroekGeniki wbVader OnbekendLPCeres0 040,13
19Alice HendriksO' GradyCanturanoLPViribus Unitis0 435,10
20Rolien AlbringGigolo sihMr. BlueLPBorkerruiters0 436,34
21Jeanine FuiteGeneral fCarrera Vdl (voorheen Bert)LPZwartewaterruiters0 437,09
22Jacqueline De WitGypsy BrownZavall VdlLPVeenruiters0 437,90
23Ben AnholtsHertogin SRKSingaporeLPOlieveldruiters0 439,13
24Roel HarkeGladioterSingulord JoterLPStaphorst e.o.0 439,85
25Renè PlassGavantaIndoctroLPBoekweitruiters0 Uit12 
26Marije MulderEaurobicAerobicLPVeenruiters463,17  
27Jan TippeAtaliarettoColandroLPStaphorst e.o.467,28  
28gerco drostGrey Earl LPKoekange e.o.468,02  
29Francine PijperOvercinge's Zanthago ZZandor ZLPMeppel e.o.468,08  
30gerco drostFantastique LPKoekange e.o.468,11  
31*Rolien AlbringCall meDiamant de SemillyLPBorkerruiters469,35  
32*Bert-jan ZuidemaFennacaraNabab De ReveLPCeres469,91  
33Ben AnholtsGiorgioCaramboleLPOlieveldruiters470,14  
 Alice HendriksFalernoBaltic VDLLPViribus Unitis470,14  
35Angelique HoornGuusToulonLPVeenruiters471,11  
36Jeroen BroekGhinula-nNabab de ReveLPCeres472,16  
37Jeroen BroekHillfingerPrimarLPCeres473,01  
38Angelique HoornB.C.O Furioso ZFor PleasureLPVeenruiters475,83  
39Michel BroekGeolevaUp to DateLPCeres478,20  
40gerco drostGrundybnLady LPKoekange e.o.688,39  
41Lydia Van der SmanfloorWilberforce 311105490LPVeenruiters865,12  
42Elisabeth BeensWolinaLancelotLPZwartewaterruiters865,31  
43Béanke RoelandGold digger v&kArezzo VDLLPZwartewaterruiters867,09  
44Gerco DrostFinal LPKoekange e.o.869,83  
45Roy WeelGeorgeSam RLPDuinridders873,13  
46Marcelle HokseGatouchaVader OnbekendLPStaphorst e.o.875,39  
47Albert ZoerGouvernanteIndoctroLPKoekange e.o.1266,10  
48Jan DiepmanGrande copineQuality TimeLPBergruiters1676,32  
49Michel BroekGraceSpartacusLPCeres1887,15  
xDenise BeelenVieuxFlorett AsLPNunspeetse RuiterclubUit11   
 Maureen Bonder (HC)Con -ColeurContendro HLPBoekweitruiters0   
 Roy Weel (HC)GeorgeSam RLPDuinridders470,95  

WOENSDAG MWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG L SPRINGENVRIJDAG M SPRINGENZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


VRIJDAG M SPRINGEN

M/P, 1 parcours (53 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Maureen BonderFriesoWarrantMPBoekweitruiters0 032,36
2Jan TippeNababthago jn ZNabab De ReveMPStaphorst e.o.0 032,37
3Albert ZoerGenessis MPKoekange e.o.0 033,12
4Maarten HoogeveenElise SHarley VdlMPStaphorst e.o.0 033,87
5Rosan BrandBowieRadissonMPVrederuiters0 034,09
6Marjolein JonkersGindira blueZirocco BlueMPAvereest e.o.0 034,28
7Francine PijperOvercinge's Columbus ZColandroMPMeppel e.o.0 034,34
8*Dian KloostermanFelice RachelUltimoMPDijkruiters0 034,81
9Maureen BonderFirework vd KalevalleiNonstop 1590 BwpMPBoekweitruiters0 035,13
10Jan BeensGerkoDouglasMPZwartewaterruiters0 036,33
11Alice HendriksFalernoBaltic VDLMPViribus Unitis0 037,09
12*Rielke RoelandDobke MPZwartewaterruiters0 037,88
13Lars WonderDiamond-SBDiamantMPStroomruiters0 038,81
 
14Roy WeelCeleste BelBerlinMPDuinridders0 039,34
15*Albert ZoerGouvernanteIndoctroMPKoekange e.o.0 432,15
16Annemarie KuiperGoldstrikeEldorado Van De ZeshoekMPNieuwleusen0 433,89
17Ben AnholtsFranklin MPOlieveldruiters0 434,11
18Leonie JonkersGoldwinZambesiMPAvereest e.o.0 435,32
19Maxim PeetersFacebookO'brienMPDiever En Omstreken0 435,35
20Roel HarkeGladioterSingulord JoterMPStaphorst e.o.0 440,35
21Lars WonderFoxy FoxtrotVDL WittingerMPStroomruiters0 835,07
22Fokko HuisjesArmagnacManhattanMPViribus Unitis0 838,92
23Jan DiepmanFalcaoNumero UnoMPBergruiters0 Uit1 
 Annet SmitDonettaSydneyMPKoekange e.o.0 Uit11 
25Gerco DrostGrundy Lady MPKoekange e.o.460,16  
26Marije MulderChanelTangelo Van De ZuuthoeveMPVeenruiters461,14  
27Béanke RoelandCharismaCarthino ZMPZwartewaterruiters463,01  
28*Bert-jan ZuidemaFennacaraNabab De ReveMPCeres463,16  
29Sophie BoonsEllwoodCelanoMPNoordoostpolder464,26  
30*Hilde SlagterDay. DLandlordMPStaphorst e.o.464,35  
31*Rolien AlbringGaesbekers Firefly MPBorkerruiters465,30  
32*Bert-jan ZuidemaGèrano vIndoctroMPCeres465,98  
33Jan DiepmanFavoriteWarrantMPBergruiters467,99  
34Peter HokseGontos c hbcCantosMPStaphorst e.o.468,09  
35Peter HokseGarinus hbcCantosMPStaphorst e.o.468,13  
36Bert-jan ZuidemaGiovannyArthos RMPCeres468,22  
37Astrid LageveenGijsCarthino ZMPLaarwoud468,39  
38Roel HarkeGoldfeverIndoctroMPStaphorst e.o.469,99  
39Jori KleinElfjeAmpèreMPNieuwleusen471,19  
40gerco drostFantastique MPZ.E.O.859,24  
41Gerco DrostFinal MPKoekange e.o.861,03  
42Gerco DrostGrey Earl MPKoekange e.o.863,27  
43Astrid LageveenFunny FaceZambesiMPLaarwoud865,21  
44Berdien WestrikDruppieVigaroMPDeltaruiters865,30  
45Astrid LageveenGerritAndiamoMPLaarwoud869,23  
46*Jan TippeEagleUkatoMPStaphorst e.o.979,93  
47Rody ScholingFlower PowerApplausMPMeppel e.o.1263,22  
48Lieke SchuttenDalentineTolan RMPHertruiters1264,19  
49Alice JakobsFloridaUstinovMPRunderuiters1677,27  
xLisanne GerritsDel La ViegaColandroMPRijden Is KunstUit1   
 Jan TippeAtaliarettoColandroMPStaphorst e.o.Uit12   
 Jan DiepmanFuvuzelaCarosso VdlMPBergruitersUit11   
 *Karl-jan De BoerFirst ImpressionBacardi VDLMPNieuwleusenNG   
 Nicole Botmann MPZ.E.O.NG   
 Nicole Botmann MPZ.E.O.NG   
 Leonie Jonkers (HC)BerghgraafQuasimodo ZMPAvereest e.o.979,31  

WOENSDAG MWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG L SPRINGENVRIJDAG M SPRINGENZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


ZATERDAG BB Springen

BB/P, 1 parcours (69 combinaties gestart en nog 1 te gaan)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1*Alice HendriksHappy brugalBrugal VDLBBPViribus Unitis088,5
2*Astrid ReindersHermusOscarBBPBoekweitruiters082,5
3*Astrid ReindersHippIndoctroBBPBoekweitruiters081,5
4Marjolein JonkersCasario BBPAvereest e.o.081,0
5*Anne KleinGoldwynVader OnbekendBBPMarleruiters076,0
6Jenny KuperusGladiatorVader OnbekendBBPTrynwâlden074,5
7Ilse HokseFugarantWarrantBBPStaphorst e.o.074,0
 Dian KloostermanDaraya v/d felixhoeveWithakerBBPDijkruiters074,0
9Yvonne Nuvelstijn - GroenQuickQuick FireBBPAvereest e.o.073,0
 Melanie BenninkRockyCorianoBBPWoldruiters073,0
11*Alies KruidhofHappinessPhin PhinBBPStaphorst e.o.071,5
12"Charelle" "Prins""douwe dabbert""Tangelo Van De Zuuthoeve"BBP"RV. Deltaruiters"071,0
13*Annika BloemertHotmailEmilionBBPStaphorst e.o.069,5
 
14*Henk SchonewilleHetronaEldorado Van De ZeshoekBBPBumaruiters067,5
 *Romy GrobbeFun SunVDL WittingerBBPKasteelruiters067,5
16Rosanne Van der LindeAvalancheCorianoBBPVeenruiters066,5
17Koop TimmermanHertogMaroneBBPNieuwleusen065,5
 Lucrece AardenburgMadam Mik MakClaridonBBPKasteelruiters065,5
 *Joke AardenburgHyan toltien fBaltic VDLBBPKasteelruiters065,5
20*Deja Broek - JansenHakuna Matata MJSam RBBPLaarhoeveruiters064,5
21*Sya WanningenHappy solierClintonBBPMeppel e.o.064,0
22Lucrece AardenburgHavidoottie BBPKasteelruiters061,0
 Tinette BeuvingGevoldaLexiconBBPStroomruiters061,0
24Francine PijperOvercinge's Zabadak BBPMeppel e.o.0 
 Jack BroekZambesi BBPCeres0 
26*Nancy BroekHomer v.Azteca VDLBBPCeres478,5
27Nancy BroekHeermes the princess BBPCeres476,5
28Ilse Van LeussenGoogle jFaldoBBPLaarhoeveruiters471,0
29Lieneke JagerHurry UpZavall VdlBBPDeltaruiters470,0
30*Marieke HintzbergenEminanta's DiamondsZapatero VDLBBPStaphorst e.o.469,5
31Béanke RoelandGazelleFalaise de MuzeBBPZwartewaterruiters467,5
32*Melanie BenninkHayanossaTolan RBBPWoldruiters466,0
33Nicole SchuinderHerniniBerniniBBPNieuwleusen465,0
34Emmily DragtDame BlancheDamiro FBBPStaphorst e.o.464,0
35Marcelle HoksePino BBPStaphorst e.o.4 
 Jack BroekNameles BBPCeres4 
37Maarten HoogeveenHNemulusBBPStaphorst e.o.570,0
38*Berdien Nijstad - Veugerebabelou mIndoctroBBPKoekange e.o.567,5
39Anne KleinHannelore BBPMarleruiters672,0
40Aniek BuitenhuisUzaura Z BBPNieuwleusen8 
 Raymond KortstraC Handsome ZCrespoBBPDijkruiters8 
42Sascha ZuiderwijkElkana BBPMeppel e.o.1262,0
43Aniek BuitenhuisUzaura Z BBPNieuwleusen1666,5
xRaymond KortstraEmilio EstavaroUnaniemBBPDijkruitersUit2 
 Béanke RoelandHyacinthSingaporeBBPZwartewaterruitersUit2 
 Fabienne JagerHugo Boss RVNababBBPVeenruitersUit2 
 Angel Van HaverFarnfeeGaillard de la pommeBBPVrederuitersUit12 
 Frits Van LenthePedroIco Sun 87.0374BBPStaphorst e.o.Uit2 
 Béanke RoelandHyacinthaBodinusBBPZwartewaterruitersUit2 
 Sigrid SteenbergenHerograaf BBPKlein Oever  
 Raymond Kortstra (HC)Emilio EstavaroUnaniemBBPDijkruiters0 
 Wendy Veldman (HC)gOLDEN lADY BBPCeres0 
 Anne Klein (HC)Hannelore BBPMarleruiters0 
 Rianne Nalis (HC)Makima v d Heyveldhoeve BBPBathmen e.o.0 
 Roel Harke (HC)hernineBerniniBBPStaphorst e.o.0 
 Jenny Kuperus (HC)GladiatorVader OnbekendBBPTrynwâlden0 
 Wendy Veldman (HC)dIABLO nEWPEAT BBPCeres0 
 Rianne Nalis (HC)Grand de Vue BBPBathmen e.o.0 
 Jacqueline De Wit (HC)HadesTolan RBBPVeenruiters0 
 *Annemarie Kuiper (HC)HappinesZapatero VDLBBPNieuwleusen0 
 Rianne Nalis (HC)Grand de Vue BBPBathmen e.o.4 
 Emmily Dragt (HC)Dame BlancheDamiro FBBPStaphorst e.o.4 
 Raymond Kortstra (HC)C Handsome ZCrespoBBPDijkruiters4 
 *Annemarie Kuiper (HC)Happy Girl BBPNieuwleusen4 
 Wendy Veldman (HC)nnmICHAELBBPCeres8 
 Roel Harke (HC)Hero ElvisQuerly ElvisBBPStaphorst e.o.8 
 Jacqueline De Wit (HC)Gaber KBoss VDLBBPVeenruiters8 
 *Yvonne Nuvelstijn - Groen (HC)QuickQuick FireBBPAvereest e.o.8 
 Béanke Roeland (HC)HyacinthaBodinusBBPZwartewaterruiters12 
 Frits Van Lenthe (HC)PedroIco Sun 87.0374BBPStaphorst e.o.16 

WOENSDAG MWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG L SPRINGENVRIJDAG M SPRINGENZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


ZATERDAG B SPRINGEN

B/P, 1 parcours (96 combinaties gestart en nog 1 te gaan)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Sanne BroekmanFoetsieZacharovBPVrederuiters087,5
 *Alice HendriksHappy brugalBrugal VDLBPViribus Unitis083,0
2Anne-marie Hammers - BouwmanH.v.r. halfweg's hoopNumero UnoBPViribus Unitis081,0
 Marjolein JonkersGico BPAvereest e.o.080,5
3*Astrid ReindersHermusOscarBPBoekweitruiters078,0
 Lucrece AardenburgSTH's G-StarMetallBPKasteelruiters074,5
4*Anne KleinGoldwynVader OnbekendBPMarleruiters074,5
 *Alies KruidhofHappinessPhin PhinBPStaphorst e.o.074,0
5Monique Koobs - Van de BeltH Brugals Replica KBrugal VDLBPHeideruiters072,0
 Gerco Van den BrinkHestenyOnbekendBPAvereest e.o.072,0
 Audrey VeltmaatDjinta HjbQuasimodo ZBPHeideruiters072,0
6Nancy BroekHugo boss waBiscayoBPCeres071,5
7*Romy GrobbeFun SunVDL WittingerBPKasteelruiters070,0
 Maarten VosHyperionIndoctroBPStaphorst e.o.070,0
8Albert KoobsHurrycane KSpartacusBPHeideruiters069,5
 Marjolein Ter BraakeHibra's solier hbBustiqueBPCeres069,5
9Wilma Van Leussen - WestermanGileroUltimoBPNieuwleusen069,0
 Marielle Ten KateGetoria bAlicante HBCBPNieuwleusen067,5
 Nanda Van de GiessenGuidoDamilloBPWoldruiters067,5
 Jan KragtFlorisArthos RBPNieuwleusen067,5
 
11*Joke AardenburgHyan toltien fBaltic VDLBPKasteelruiters065,5
 Nancy DunnewindEmlynnWarrantBPVechtruiters065,5
12Janneke SiertsemaBeau-toscaUkatoBPLemelerveld063,0
 Anouk Van den BrinkHappyCassini GoldBPAvereest e.o.483,0
13Astrid ReindersThatcher HiggsArezzo VDLBPBoekweitruiters481,0
 Rosanne SchreurHadeschLuxBPVrederuiters476,5
14*Astrid ReindersHippIndoctroBPBoekweitruiters476,0
 Alene RoelandGonnieBaltic VDLBPZwartewaterruiters474,5
 Fleur SpeerstraHaigraNamelus RBPMillenniumruiters474,5
15Jolanda Boverhof - TissinghFritzZapatero VDLBPWoldruiters474,0
 Deveny TichelaarGangsterCardentoBPHeuvelruiters474,0
16Annet WonderErosCodexBPStroomruiters472,0
 Jari BroekmanMilanoGeenBPVrederuiters472,0
 Machtilda BorstMebo's Galanthos BArthos RBPMeppel e.o.472,0
 Carlijn KoersenGoteusiLord ZBPDeltaruiters472,0
 Marije ZomerFeroniaLucky BoyBPViribus Unitis472,0
 *Bryan De VriesHanneloreQuasimodo ZBPNieuwleusen472,0
 *Anna WildeboerhoratiaZilverstar TBPWoldruiters472,0
20Lisanne Gerritswhy notLord ZBPRijden Is Kunst470,0
 Melanie KokEspritVeronBPNieuwleusen469,5
21Mae RoumenHeroKojakBPViribus Unitis468,5
 Kaylee WennemarsGolden starSheratonBPNieuwleusen468,5
 Ilsa EijckelhofBig AppleBerlinBPDiever En Omstreken468,5
22Roy WestenbrinkFantastZacharovBPMeppel e.o.468,0
23Adrienne KuiperEllaVaillant-eBPHeuvelruiters466,5
 Margreet Bennink - HoeveGlow GranikoBodinusBPWoldruiters465,0
24*Sya WanningenHappy solierClintonBPMeppel e.o.464,0
 Alja JansenHatinkaSingaporeBPKasteelruiters463,0
 Marjolein HilbertsAlanda- BSydneyBPBosruiters Koekange463,0
25Alfons Veldhuisnn BPKasteelruiters4 
26Ruben Van de BeldHillarona lanZapatero VDLBPNieuwleusen667,5
 *Yvonne Nuvelstijn - GroenQuattroCasiroBPAvereest e.o.876,0
27Kirsten RedderHeroCrespo VDLBPStaphorst e.o.872,0
 Albert KoobsGalaxy K BPHeideruiters872,0
28Marjolein JonkersGirockato BPAvereest e.o.871,5
 *Nancy BroekHomer v.Azteca VDLBPCeres871,0
 Kimberley Van der MikHappynessPrimarBPMillenniumruiters871,0
29Rody ScholingGoogle van de ZuuthoeveEmpire Van De HeffinckBPMeppel e.o.870,0
30Ruben Van de BeldHildegardQuasimodo ZBPNieuwleusen868,5
 Jeanette Vriens - StroeveH-libertyDexter RBPAvereest e.o.868,5
31Sheila DoldersumMama AppelsapTriomphe de RiverlandBPCeres867,5
 Karin SeineHayaIndoctroBPNieuwleusen867,5
32*Deja Broek - JansenHakuna Matata MJSam RBPLaarhoeveruiters866,5
 *Berdien Nijstad - Veugerebabelou mIndoctroBPKoekange e.o.866,5
33*Melanie BenninkHayanossaTolan RBPWoldruiters866,0
 Martijn HorstedeLuckyLanselotsBPStaphorst e.o.865,0
34Alfons VeldhuisGoogleCardentoBPKasteelruiters1267,5
 Monique Koobs - Van de BeltGolden Eye K BPHeideruiters1267,5
35*Annika BloemertHotmailEmilionBPStaphorst e.o.1264,0
 Lucrece AardenburgGrolschQuick FireBPKasteelruiters1470,0
36Henk SchonewilleHetronaEldorado Van De ZeshoekBPBumaruiters1464,0
 Jacqueline BloembergetuniaKreatorBPAvereest e.o.1667,5
37Dianne FuiteHartbreker fIndouglas Van Het BevrijdthofBPZwartewaterruiters2563,0
x*Marieke HintzbergenEminanta's DiamondsZapatero VDLBPStaphorst e.o.Uit11 
 Matty Den BoerHocus PocusGaillard De La PommeBPNieuwleusenUit2 
 Ilse HokseFugarantWarrantBPStaphorst e.o.Uit2 
 Sigrid SteenbergenHeemgraafQuasimodo ZBPKlein OeverNG 
 *Lisanne TheunissenCilonka HGentlemanBPHaoler RutersNG 
 Gheena BusweilerBabsLord ZBPZwartewaterruiters  
 Rianne Nalis (HC)Easy-goingTenerife VdlBPBathmen e.o.0 
 Frits Leenders (HC)Indestro BPAvereest e.o.0 
 Roel Harke (HC)GavinoSpartacusBPStaphorst e.o.0 
 Jacqueline De Wit (HC)HeinekenMarome NwBPVeenruiters0 
 Lisa Broekert (HC)Butet's Mickey MouseCaptain ChancyBPViribus Unitis0 
 Albert Jager (HC)HansomCassini GoldBPDeltaruiters0 
 Leonie Jonkers (HC)FLASHZirocco BlueBPAvereest e.o.0 
 Julian De Boer (HC)Hertog van de koubergD. Amelusina R65BPNieuwleusen0 
 *Arjanne Brinkhoff (HC)GucciVinginoBPTjongerruiters0 
 *Annemarie Kuiper (HC)HappinesZapatero VDLBPNieuwleusen4 
 *Annemarie Kuiper (HC)Happy Girl BPNieuwleusen4 
 Wendy Veldman (HC)Diablo NewpeatQuerly ElvisBPCeres4 
 Karl-jan De Boer (HC)Hilbrand PZambesiBPNieuwleusen4 
 Rianne Nalis (HC)Hanna Cara BPBathmen e.o.4 
 Lisa Broekert (HC)Butet's Knock KnockAdvanceBPViribus Unitis5 
 Roel Harke (HC)Hopes of HighIndoctroBPStaphorst e.o.5 
 Jacqueline De Wit (HC)FelinaLasinoBPVeenruiters8 
 Jacqueline De Wit (HC)Humphry BPVeenruiters8 
 Sophie Arends (HC)Fidenza BArezzo VDLBPNoorddrentse Rij- en Jachtvereniging8 
 Gina Zoer (HC)Hokus PokusCrespo VDLBPVeenruitersUit2 
 Frits Leenders (HC)Flaneur GVeneur HbcBPAvereest e.o.NG 

WOENSDAG MWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG L SPRINGENVRIJDAG M SPRINGENZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


ZATERDAG Progressief Klasse B

B/P, 2 parcours (27 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingptn1tijd1
1Astrid ReindersThatcher HiggsArezzo VDLBPBoekweitruiters3646,08
2Matty Den BoerFugonUltimoBPNieuwleusen3647,11
3Marjolein HilbertsAlanda- BSydneyBPBosruiters Koekange3648,16
4Machtilda BorstMebo's Galanthos BArthos RBPMeppel e.o.3648,23
5Fleur SpeerstraHaigraNamelus RBPMillenniumruiters3648,30
6Ruben Van de BeldHillarona lanZapatero VDLBPNieuwleusen3655,18
 
7Alene RoelandGonnieBaltic VDLBPZwartewaterruiters3359,08
8Monique Koobs - Van de BeltGolden Eye K BPHeideruiters3258,88
9*Angel Van HaverBijoux les JumeauxKentuckyBPVrederuiters3152,34
10Karin SeineHayaIndoctroBPNieuwleusen3153,84
11Audrey VeltmaatDjinta HjbQuasimodo ZBPHeideruiters3158,20
12Anouk Van den BrinkHappyCassini GoldBPAvereest e.o.2950,25
13Jan KragtFlorisArthos RBPNieuwleusen2953,37
14Jolanda Boverhof - TissinghFritzZapatero VDLBPWoldruiters2849,10
15Kirsten RedderHeroCrespo VDLBPStaphorst e.o.2850,20
16Ruben Van de BeldHildegardQuasimodo ZBPNieuwleusen2455,18
17Lisanne Gerritswhy notLord ZBPRijden Is Kunst2358,35
18Marielle Ten KateGetoria bAlicante HBCBPNieuwleusen1852,11
19Dianne FuiteHartbreker fIndouglas Van Het BevrijdthofBPZwartewaterruiters1565,03
20Albert KoobsGalaxy K BPHeideruiters1370,83
21Jacqueline BloembergetuniaKreatorBPAvereest e.o.960,28
22Roy WestenbrinkFantastZacharovBPMeppel e.o.864,34
23Martijn HorstedeLuckyLanselotsBPStaphorst e.o.578,23
xMatty Den BoerHocus PocusGaillard De La PommeBPNieuwleusenUit2 
 Gheena BusweilerBabsLord ZBPZwartewaterruitersNG 
 Albert Jager (HC)HansomCassini GoldBPDeltaruiters3656,28
 Gina Zoer (HC)Hokus PokusCrespo VDLBPVeenruiters3165,95
 Julian De Boer (HC)Hertog van de koubergD. Amelusina R65BPNieuwleusen2875,34

WOENSDAG MWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG L SPRINGENVRIJDAG M SPRINGENZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


ZATERDAG L SPRINGEN

L/P, 1 parcours (43 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Hans OostindienEowynVan GoghLPNieuwleusen0 033,84
2Marcel SmitG-starUkatoLPAvereest e.o.0 035,17
3Wim PompGalavieVaillantLPStroomruiters0 035,37
4Albert KoobsGrandette KQuality TimeLPHeideruiters0 037,28
5Karin SeineHatlanticAtlanticLPNieuwleusen0 038,34
6Lisa BroekertGabberBugatti VDLLPViribus Unitis0 041,99
7Albert JagerFreuleVDL CampbellLPDeltaruiters0 433,93
8Lean De BoerClydeUnitairLPNieuwleusen0 434,19
9Natasja BoldewijnGi molgaAlicante HBCLPStaphorst e.o.0 435,09
10Martine KroesZiggo ZZannini RLPVeenruiters0 436,12
11Rose-anne WoeringFayettelataireCardentoLPTjongerruiters0 436,17
 
12Kirsten RedderGeneveVigaroLPStaphorst e.o.0 436,20
13Julian De BoerCalimeroCash HLPNieuwleusen0 438,07
14Arjanne BrinkhoffGucciVinginoLPTjongerruiters0 443,35
15Julia De HaasCuliaCelanoLPHeideruiters0 835,02
16Sya WanningenEzraVan GoghLPMeppel e.o.463,12  
17Fabienne JagerCuoreCorlandLPVeenruiters468,32  
18Suzanne De VriesDonella MEurocommerce BerlinLPVrederuiters468,33  
19Remmelt HoekstraFoxCantosLPDwingeloo470,22  
20Rob KappertHeroZavall VdlLPHorstruiters473,88  
21Lieneke JagerGiselleZavall VdlLPDeltaruiters473,95  
22*Anna WildeboerhoratiaZilverstar TLPWoldruiters476,17  
23Rob KappertHot ShotVigo D' ArsouillesLPHorstruiters478,04  
24Remmelt HoekstraGaitseParcivalLPDwingeloo478,06  
25Angel Van HaverBijoux les JumeauxKentuckyLPVrederuiters580,94  
26Marije ZomerAdonjaNamelus RLPViribus Unitis581,09  
27Julia De HaasFair PlayQuidadoLPHeideruiters867,03  
28*Bryan De VriesHanneloreQuasimodo ZLPNieuwleusen871,14  
29Fleur SpeerstraGiantha-pBaltic VDLLPMillenniumruiters872,09  
30*Alice HendriksFeargal SharkeyCicero Z van PaemelLPViribus Unitis873,03  
31Janny Krale - HuismanFarinaZacharovLPStaphorst e.o.873,16  
32Melanie KokAïdaPrestige VdlLPNieuwleusen876,25  
33Wim PompJacoba StudZirocco BlueLPStroomruiters878,33  
34Jiska RosBelhamelGrafenstolzLPHaerst1191,09  
35Rody ScholingEvinentClintonLPMeppel e.o.1277,08  
36Kimberley Van der MikRiver LadyVincenzoLPMillenniumruiters1487,22  
37Matty Den BoerFugonUltimoLPNieuwleusen1679,00  
38Fien StrijkerElita ZNumero UnoLPAssen R.j.v.2072,24  
39Jolanda TimmermanFalinaMichaelLPStaphorst e.o.2391,10  
40Age FlapperElégeCaitano 15LPTjongerruiters28118,23  
xCharel HeldoornEliteVermontLPDeltaruitersUit2   
 Marieke SteenbergenEscadaArthos RLPViribus UnitisUit2   
 *Lisanne TheunissenCilonka HGentlemanLPHaoler RutersNG   
 Frits LeendersnnZavallLPAvereest e.o.NG   
 Louka RongenEvyVivaldoLPBucephalusNG   
 Lisanne Gerrits (HC)Del La ViegaColandroLPRijden Is Kunst0   

WOENSDAG MWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG L SPRINGENVRIJDAG M SPRINGENZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L


ZATERDAG Progressief Klasse L

L/P, 2 parcours (19 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingptn1tijd1
1Hans OostindienEowynVan GoghLPNieuwleusen3642,83
2Sya WanningenEzraVan GoghLPMeppel e.o.3642,86
3Suzanne De VriesDonella MEurocommerce BerlinLPVrederuiters3643,05
4Julia De HaasCuliaCelanoLPHeideruiters3644,34
5Fleur SpeerstraGiantha-pBaltic VDLLPMillenniumruiters3645,26
 
6Rose-anne WoeringFayettelataireCardentoLPTjongerruiters3647,12
7Kirsten RedderGeneveVigaroLPStaphorst e.o.3647,96
8Rob KappertHot ShotVigo D' ArsouillesLPHorstruiters3657,08
9Marieke SteenbergenEscadaArthos RLPViribus Unitis3260,12
10Janny Krale - HuismanFarinaZacharovLPStaphorst e.o.3153,01
11Remmelt HoekstraFoxCantosLPDwingeloo2973,13
12Marcel SmitG-starUkatoLPAvereest e.o.2842,37
13Martine KroesZiggo ZZannini RLPVeenruiters2845,01
14Age FlapperElégeCaitano 15LPTjongerruiters2757,02
15Fien StrijkerElita ZNumero UnoLPAssen R.j.v.2449,36
16Rody ScholingEvinentClintonLPMeppel e.o.2376,39
17Natasja BoldewijnGi molgaAlicante HBCLPStaphorst e.o.2046,07
18Jolanda TimmermanFalinaMichaelLPStaphorst e.o.573,84
xMarije ZomerAdonjaNamelus RLPViribus UnitisUit2 
 Rob KappertHeroZavall VdlLPHorstruitersNG 
 Louka RongenEvyVivaldoLPBucephalusNG 

WOENSDAG MWOENSDAG Z SPRINGENWOENSDAG ZZ SPRINGENDONDERDAG BBDONDERDAG B-SPRINGENDONDERDAG L SPRINGENVRIJDAG L SPRINGENVRIJDAG M SPRINGENZATERDAG BB SpringenZATERDAG B SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse BZATERDAG L SPRINGENZATERDAG Progressief Klasse L