Lijst gemaakt op: 11-06-2016 21:42:00

Donderdag klasse M

Datum: 09-06-2016
Aanvang: 16:00

M/P (46 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Danny SchaperFritzBerlinMPHeideruiters0 038,20
2Jessica DozemanDieaneCorlandMPViribus Unitis0 038,80
3Michel PriemisFeliceSilverstoneMPAvereest e.o.0 039,33
4Bert-jan ZuidemaGiovannyArthos RMPCeres0 040,04
5Roel HarkeFinlagganEmilionMPStaphorst e.o.0 040,37
6Karst Van der LaanFonia AgainLucky BoyMPLelyruiters0 040,73
7Rianne BoonCilgadaUltimoMPBergruiters0 040,98
8Bert-jan ZuidemaEvitaZapatero VDLMPCeres0 041,36
9Rielke RoelandEverglade TSingaporeMPZwartewaterruiters0 041,92
10Roel HarkeFiola nitaCarosso VdlMPStaphorst e.o.0 046,01
11Lisa BroekertDaimlerChin ChinMPViribus Unitis0 047,20
12Julian De BoerGuinnissLucky BoyMPNieuwleusen0 047,89
 
13Jolanda Van der KooiZwetlanaCouleur RubinMPDeltaruiters0 438,82
14Jack BroekDamilot WContendro 1MPCeres0 440,76
15Marcelle HokseEdentia BleuZirocco BlueMPStaphorst e.o.0 442,93
16Wendy VeldmanFlashbackUkatoMPCeres0 443,25
17Rielke RoelandGadgetCantosMPZwartewaterruiters0 445,39
 Ben AnholtsFleetwoodNabab De ReveMPOlieveldruiters0 445,39
19Jeroen BroekEottie MPCeres0 1251,48
20Jessica DozemanDanibantaSandro BoyMPViribus Unitis0 2463,33
21Jan DiepmanEl CaponeNumero UnoMPBergruiters474,36  
22Jessica DozemanEgoLexiconMPViribus Unitis479,89  
23Ben AnholtsFantastische vrouwZambesiMPOlieveldruiters481,89  
24Gerbrand Van BeestenElmsprings VbCanstakkoMPNieuwleusen483,06  
25Michel PriemisElinea R&DMarlonMPAvereest e.o.483,34  
26Joke DijkFlossy BoyUkatoMPAvereest e.o.483,62  
27Julian De BoerGieske van de koubergEldorado Van De ZeshoekMPNieuwleusen484,00  
28Manon Van der SluisFlorenceEmilionMPViribus Unitis486,18  
29Michel PriemisGrissom pfIndoctroMPAvereest e.o.486,44  
30Wilfred HarkeErasmusZavall VdlMPStaphorst e.o.487,75  
31Albert JagerEviolitaIndoctroMPDeltaruiters591,36  
32Lisa BroekertFortaleza V&KContendro 1MPViribus Unitis592,22  
33Jan DiepmanFavoriteWarrantMPBergruiters882,20  
34Jan TippeCaïdaVittorioMPStaphorst e.o.883,36  
35Bart Van der MaatGreenfieldEmilionMPZilfia's Hoeve883,97  
36Marcelle HokseFair playWizzerdMPStaphorst e.o.8103,20  
37Judith KoudijsFenograafQuasimodo ZMPViribus Unitis8104,51  
38Gwendolyn KrabbeForlandoQuerly ElvisMPStaphorst e.o.8104,62  
39Wim PompCarinaSydneyMPStroomruiters9106,15  
40Gwendolyn KrabbeFivepackClintonMPStaphorst e.o.1198,90  
41Bart Van der MaatGutaschaLuxMPZilfia's Hoeve1279,48  
42Emmy DielissenEaster-BoyJodokusMPZeewolder Ruiters1286,43  
43Marcel De BoerGaultier VDLBaloubet Du RouetMPCeres13105,83  
xJan TippeAtaliarettoColandroMPStaphorst e.o.Uit1   
 Joke DijkFelixUkatoMPAvereest e.o.Uit11   
 Marcel De Boer (HC)Bandalero MPCeres589,43  

Donderdag klasse MDonderdag progressief klasse MDonderdag klasse ZDonderdag Progressief klasse ZDonderdag klasse ZZDonderdag progressief klasse ZZ4 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORST5 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORSTVrijdag klasse BVrijdag klasse LZaterdag Klasse BBZaterdag klasse BZaterdag Progressief Klasse BZaterdag klasse LZaterdag Progressief klasse LZaterdag klasse MZaterdag Progressief klasse M


Donderdag progressief klasse M

Datum: 09-06-2016
Aanvang: 16:00

M/P (28 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingptn1tijd1
1Jolanda Van der KooiZwetlanaCouleur RubinMPDeltaruiters3653,84
2Jan DiepmanFavoriteWarrantMPBergruiters3656,06
3Marcelle HokseEdentia BleuZirocco BlueMPStaphorst e.o.3657,35
4Marcelle HokseFair playWizzerdMPStaphorst e.o.3658,11
5Wim PompCarinaSydneyMPStroomruiters3662,84
6Julian De BoerGieske van de koubergEldorado Van De ZeshoekMPNieuwleusen3664,39
7Bart Van der MaatGreenfieldEmilionMPZilfia's Hoeve3665,86
 
8Roel HarkeFinlagganEmilionMPStaphorst e.o.3457,02
9Rielke RoelandEverglade TSingaporeMPZwartewaterruiters3466,27
10Bart Van der MaatGutaschaLuxMPZilfia's Hoeve3366,34
11Rielke RoelandGadgetCantosMPZwartewaterruiters3371,34
12Jan DiepmanEl CaponeNumero UnoMPBergruiters3255,81
13Karst Van der LaanFonia AgainLucky BoyMPLelyruiters3260,85
14Gwendolyn KrabbeFivepackClintonMPStaphorst e.o.3162,15
15Gwendolyn KrabbeForlandoQuerly ElvisMPStaphorst e.o.3185,07
16Danny SchaperFritzBerlinMPHeideruiters3055,13
17Ben AnholtsFantastische vrouwZambesiMPOlieveldruiters2950,16
18Marcel De BoerGaultier VDLBaloubet Du RouetMPCeres2963,72
19Rianne BoonCilgadaUltimoMPBergruiters2864,89
20Judith KoudijsFenograafQuasimodo ZMPViribus Unitis2873,14
21Jeroen BroekEottie MPCeres2874,25
22Manon Van der SluisFlorenceEmilionMPViribus Unitis24108,12
23Emmy DielissenEaster-BoyJodokusMPZeewolder Ruiters2171,13
24Ben AnholtsFleetwoodNabab De ReveMPOlieveldruiters2175,33
25Lisa BroekertFortaleza V&KContendro 1MPViribus Unitis2058,86
26Gerbrand Van BeestenElmsprings VbCanstakkoMPNieuwleusen1375,89
xJulian De BoerGuinnissLucky BoyMPNieuwleusenUit1 
 Marcel De Boer (HC)Bandalero MPCeres3468,85

Donderdag klasse MDonderdag progressief klasse MDonderdag klasse ZDonderdag Progressief klasse ZDonderdag klasse ZZDonderdag progressief klasse ZZ4 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORST5 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORSTVrijdag klasse BVrijdag klasse LZaterdag Klasse BBZaterdag klasse BZaterdag Progressief Klasse BZaterdag klasse LZaterdag Progressief klasse LZaterdag klasse MZaterdag Progressief klasse M


Donderdag klasse Z

Datum: 09-06-2016

Z/P (29 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Marcelle HokseFairy tailEmilionZPStaphorst e.o.0 037,06
2Judith KoudijsEtahgravinVigaroZPViribus Unitis0 037,66
3Roel HarkeEdelboyCanstakkoZPStaphorst e.o.0 039,65
4Jan DiepmanDuchesseLord ZZPBergruiters0 040,31
5Jan TippeDw-lordinaVDL WittingerZPStaphorst e.o.0 040,46
6Miranda Spronk - RientiesGolden ChristienVaillantZPDeltaruiters0 040,70
7Bert-jan ZuidemaDulanoGuiminkoZPCeres0 040,82
8Manon Van der SluisBengelLupicorZPViribus Unitis0 044,13
 
9Michel PriemisEvertonZacharovZPAvereest e.o.0 044,53
10Anja VeldmanDjoost AgainCantosZPBergveen0 148,27
11Jan DiepmanVerityKorianderZPBergruiters0 435,53
12Jan BeensDavonaCantosZPZwartewaterruiters0 439,18
13Renè PlassElliotVleutZPBoekweitruiters0 443,96
14Wendy VeldmanTreffer VdvTygoZPCeres0 445,89
15Danny SchaperGuidam's Willow the SecondWillowZPHeideruiters0 840,39
16Miranda Spronk - RientiesWezenberg`s EllaCornet ObolenskyZPDeltaruiters478,79  
17Lisa BroekertFlorusa HHarley VdlZPViribus Unitis478,89  
18Lobke KroeskopDublin MjZacharovZPAvereest e.o.480,59  
19Wilfred HarkeEltonUnaniemZPStaphorst e.o.482,43  
20Jack BroekFernando HHarley VdlZPCeres485,12  
21Wilfred HarkeErasmusZavall VdlZPStaphorst e.o.592,05  
22Lisa BroekertDiaz O' LaraVDL WittingerZPViribus Unitis881,43  
23Annemarie KuiperElpassoCarthino ZZPNieuwleusen884,49  
24Wendy VeldmanFlashbackUkatoZPCeres884,67  
25Linda HengeveldDazeeLord ZZPStaphorst e.o.885,16  
26Michel PriemisFlo-JoVerhulstZPAvereest e.o.1285,71  
27Roel HarkeFiola nitaCarosso VdlZPStaphorst e.o.1287,55  
28Albert JagerEdinburghChello Ill VDLZPDeltaruiters1682,67  
xJack BroekDamilot WContendro 1ZPCeresUit1   
 Wendy Veldman (HC)Treffer VdvTygoZPCeresNG   

Donderdag klasse MDonderdag progressief klasse MDonderdag klasse ZDonderdag Progressief klasse ZDonderdag klasse ZZDonderdag progressief klasse ZZ4 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORST5 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORSTVrijdag klasse BVrijdag klasse LZaterdag Klasse BBZaterdag klasse BZaterdag Progressief Klasse BZaterdag klasse LZaterdag Progressief klasse LZaterdag klasse MZaterdag Progressief klasse M


Donderdag Progressief klasse Z

Datum: 09-06-2016

Z/P (15 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingptn1tijd1
1Jan DiepmanVerityKorianderZPBergruiters3650,28
2Lisa BroekertDiaz O' LaraVDL WittingerZPViribus Unitis3651,84
3Danny SchaperGuidam's Willow the SecondWillowZPHeideruiters3652,27
4Roel HarkeEdelboyCanstakkoZPStaphorst e.o.3654,38
 
5Anja VeldmanDjoost AgainCantosZPBergveen3657,10
6Annemarie KuiperElpassoCarthino ZZPNieuwleusen3657,13
7Miranda Spronk - RientiesGolden ChristienVaillantZPDeltaruiters3662,33
8Judith KoudijsEtahgravinVigaroZPViribus Unitis3662,34
9Lobke KroeskopDublin MjZacharovZPAvereest e.o.3663,32
10Jack BroekFernando HHarley VdlZPCeres3663,93
11Jan BeensDavonaCantosZPZwartewaterruiters3254,10
12Wilfred HarkeEltonUnaniemZPStaphorst e.o.3276,14
13Miranda Spronk - RientiesWezenberg`s EllaCornet ObolenskyZPDeltaruiters3287,00
14Renè PlassElliotVleutZPBoekweitruiters2954,82
15Linda HengeveldDazeeLord ZZPStaphorst e.o.2661,27

Donderdag klasse MDonderdag progressief klasse MDonderdag klasse ZDonderdag Progressief klasse ZDonderdag klasse ZZDonderdag progressief klasse ZZ4 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORST5 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORSTVrijdag klasse BVrijdag klasse LZaterdag Klasse BBZaterdag klasse BZaterdag Progressief Klasse BZaterdag klasse LZaterdag Progressief klasse LZaterdag klasse MZaterdag Progressief klasse M


Donderdag klasse ZZ

Datum: 09-06-2016

ZZ/P (8 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Danny SchaperUtahGuidamZZPHeideruiters0 039,62
2Manon Van der SluisCalgaryLord ZZZPViribus Unitis0 443,96
 
3Bart Van der MaatDaltonVaillantZZPZilfia's Hoeve478,27  
4Wim PompDouble O SevenEmpire Van De HeffinckZZPStroomruiters484,38  
5Lisa BroekertCarolaCantosZZPViribus Unitis885,60  
6Marcelle HokseVdr's Dancing In The DarkZelote VdlZZPStaphorst e.o.888,35  
7Marcelle HokseZandro BoyMarlonZZPStaphorst e.o.10110,62  
8Judith KoudijsDickyvilleQuasimodo ZZZPViribus Unitis1198,30  
xWendy VeldmanDouble Quick WpCarembar De MuzeZZPCeresNG   

Donderdag klasse MDonderdag progressief klasse MDonderdag klasse ZDonderdag Progressief klasse ZDonderdag klasse ZZDonderdag progressief klasse ZZ4 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORST5 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORSTVrijdag klasse BVrijdag klasse LZaterdag Klasse BBZaterdag klasse BZaterdag Progressief Klasse BZaterdag klasse LZaterdag Progressief klasse LZaterdag klasse MZaterdag Progressief klasse M


Donderdag progressief klasse ZZ

Datum: 09-06-2016

ZZ/P (6 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingptn1tijd1
1Bart Van der MaatDaltonVaillantZZPZilfia's Hoeve3652,95
2Marcelle HokseZandro BoyMarlonZZPStaphorst e.o.3653,96
 
3Wim PompDouble O SevenEmpire Van De HeffinckZZPStroomruiters3655,33
4Manon Van der SluisCalgaryLord ZZZPViribus Unitis3665,06
5Judith KoudijsDickyvilleQuasimodo ZZZPViribus Unitis3667,29
xMarcelle HokseVdr's Dancing In The DarkZelote VdlZZPStaphorst e.o.Vrijw 

Donderdag klasse MDonderdag progressief klasse MDonderdag klasse ZDonderdag Progressief klasse ZDonderdag klasse ZZDonderdag progressief klasse ZZ4 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORST5 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORSTVrijdag klasse BVrijdag klasse LZaterdag Klasse BBZaterdag klasse BZaterdag Progressief Klasse BZaterdag klasse LZaterdag Progressief klasse LZaterdag klasse MZaterdag Progressief klasse M


De Wolden Cup 4-jarigen springen, vrijdag 10 juni 2016
Deze rubriek aangeboden door:
VAN BENTHEM DIERVOEDERS VOLLENHOVE B.V. &
DIERENKLINIEK WOLVEGA

Datum: 10-06-2016
Aanvang: 13:00

4J/P (83 combinaties gestart en nog 5 te gaan)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingptn1tijd1
1Kim BoutenHeliotrop hbzTornesch4JPMarleruiters25,975,25
2Michel PriemisHangoverSam R4JPAvereest e.o.24,471,90
 Michel PriemisHarvard hxBustique4JPAvereest e.o.24,472,20
4Nick Van den BroekHandsome HBCAlicante HBC4JPLinderuiters24,370,47
5Nicole EggensHoplaCarambole4JPHCE Ruiters24,272,32
6Sigrid SteenbergenHeemgraafQuasimodo Z4JPKlein Oever24,170,84
7Wilfred HarkeHoudiniVader Onbekend4JPStaphorst e.o.24,075,93
8Rolien AlbringHertogZacharov4JPBorkerruiters23,971,02
9Laura LingDalco VDLIndouglas Van Het Bevrijdthof4JPLeeuwarden23,878,14
10Rolien AlbringHoppe gBernini4JPBorkerruiters23,672,83
 Frits LeendersCheck mateCheck In4JPAvereest e.o.23,684,35
12Geke PrinsHappy ColoursZambesi4JPHCE Ruiters23,576,12
13Rielke RoelandHawk slArezzo VDL4JPZwartewaterruiters23,371,58
14Sander NaberHarley 4JPExloo23,275,03
 Rielke RoelandHoney TBacardi VDL4JPZwartewaterruiters23,272,08
16Saskia MaermanHallengerBaltic VDL4JPNoordoostpolder23,167,03
 Jeanet WestenberghoratiaZilverstar T4JPCeres23,178,27
18Sander NaberHudson vdmCarrera Vdl4JPExloo22,973,27
19Nicole BotmaHadera CJS 4JPZ.E.O.22,870,14
20Arjen Van DiepenHopeMylord Carthago4JPHoorn22,678,23
 Sander NaberHasallZirocco Blue4JPExloo22,674,22
 Judith KoudijsHalmgravinQuasimodo Z4JPViribus Unitis22,673,98
 Alies KruidhofHappinessPhin Phin4JPStaphorst e.o.22,666,16
 Michel PriemisHenri HXNumero Uno4JPAvereest e.o.22,670,29
 
25Sven RozeHappy boyQuasimodo Z4JPNieuwleusen22,470,28
 Jack BroekHolland's pride omhgBrainpower4JPCeres22,471,07
 Annelien LentersHarryTangelo Van De Zuuthoeve4JPMillenniumruiters22,467,86
28Annemarie KuiperHertogin van de koubergD. Amelusina R654JPNieuwleusen22,369,92
29Annelies BoerHarvardEmpire van de Heffinck4JPBoekweitruiters22,171,35
 Nick Van den BroekHuub HBCCharisma4JPLinderuiters22,170,27
31Nick Van den BroekHabitat HBCDantos HBC4JPLinderuiters22,072,10
32Harm jan VosHyacinth mgLasino4JPStaphorst e.o.21,973,26
33Harm jan VosBridgetown ZBig Star Jr Kz4JPStaphorst e.o.21,873,91
34Nicole EggensBigtalu G ZBig Star Jr Kz4JPHCE Ruiters21,671,32
 Marcelle HokseButet's Knock KnockAdvance4JPStaphorst e.o.21,681,26
36Annelien LentersHappySir Shutterfly4JPMillenniumruiters21,569,29
 Nicole EggensHevoldaVader Onbekend4JPHCE Ruiters21,575,39
 Kiefer dawson StanleyHimalay VDL 4JPLeeuwarden21,579,21
 Julian De BoerCoco ChanelConnor4JPNieuwleusen21,570,00
40Rielke RoelandHappinessBernini4JPZwartewaterruiters21,473,31
41Sven RozeHamiltonTornesch4JPNieuwleusen21,378,20
42Tessa HoeksemaHangoverMetall4JPNienoord21,271,19
43Jack BroekHe's amazing amCarrera Vdl4JPCeres21,179,34
44Jurjan BloemHolleyTangelo Van De Zuuthoeve4JPHeuvelruiters21,071,30
 Hermien De WeerdHumphryCrespo VDL4JPStaphorst e.o.21,080,08
 Hermien De WeerdHotlineNumero Uno4JPStaphorst e.o.21,075,18
 Saskia MaermanHeertGaillaird de la Pomme4JPNoordoostpolder21,069,09
48Henrieke Van der ScheerH.bright starBig Star Jr Kz4JPKampen e.o.20,981,95
49Monique De JongHertog JanDer Sanaat lll4JPStroomruiters20,870,05
50Rink-jan DijkstraHazardNamelus R4JPTjongerruiters20,674,29
 Arjen Van DiepenHind VMylord Cartago4JPHoorn20,677,27
52Julian De BoerHeroMylord Carthago4JPNieuwleusen20,570,06
 Alice HendriksHappy brugalBrugal VDL4JPViribus Unitis20,571,84
 Ben AnholtsHampthon Fan'e Suderwei SRKWhispering Hope4JPOlieveldruiters20,579,34
55Nancy BroekHugo boss waBiscayo4JPCeres20,467,00
 Arjen Van DiepenPompidouPeriqueux4JPHoorn20,474,10
57Ben AnholtsHertogin SRKSingapore4JPOlieveldruiters20,378,36
58Henny TolsmaHubrenaBrugal VDL4JPTrynwâlden20,170,38
 Lobke KroeskopHick di palatinaMermus R4JPAvereest e.o.20,174,21
 Monique De JongHerosCantos4JPStroomruiters20,172,19
61Jos BosmanHariboSheraton4JPBoekweitruiters20,074,11
62Gerlinde De BoerHybersinaaInshallah De Muze4JPSurvento Ruters19,968,38
 Jack BroekHariekoContendro4JPCeres19,975,35
64Harm jan VosNashua ZNabab De Reve4JPStaphorst e.o.19,870,31
65Fleur SieslingHoppipUp To Date4JPVries19,766,61
 Dian KloostermanHeavy v/d felixhoeveVader Onbekend4JPDijkruiters19,772,25
67Shanice RoozeboomHeer van veecatenZapatero VDL4JPCeres19,675,04
68Kathy SchaepkensHerosChello II4JPEdele Ros19,578,04
 Jurjan BloemHolidayBernini4JPHeuvelruiters19,565,37
70Annelien LentersHistory 4JPMillenniumruiters19,283,03
71Mae RoumenHeroKojak4JPViribus Unitis19,179,82
72Kiefer dawson StanleyHalivia vdlAtlantic4JPLeeuwarden19,073,09
73Lisa MulderHodinBodinus4JPKoekange e.o.18,672,16
74Dianne TijmesHarrisonAdvance4JPViribus Unitis18,569,13
75Suzan HoutzeelEpkeElvis Ter Putte4JPHaerst15,687,22
76Jessica BruinHappy feetTornesch4JPWieringermeerruiters15,569,04
77Nancy BroekEurohills Havana Molga 4JPCeres14,793,17
78Annemieke HatzmannHendersonGlasgow van de Merelsnest4JPKnollegruunruiters14,590,06
79Marjolein Ter BraakeHibra's solier hbBustique4JPCeres13,873,95
80Jurjan BloemJointCanabis Z4JPHeuvelruiters13,284,13
81Bart WaningeHijkenBodinus4JPStroomruiters12,064,05
82Monique De JongHome Sweet HomeBodinus4JPStroomruiters10,0106,14
83Rianne BerendsenHarko Vd Falieberg 4JP 7,0106,28
xFleuranse VerhoekHemilion-vEmilion4JPCeres  
 Fleuranse VerhoekHaarlem-vCardento4JPCeres  
 Hester Van der ZaanHalifaxBalou Du Rouet4JPFasnaruiters  
 Martin SterkHome run fortunaZambesi4JPScheeneruiters  
 Fleuranse VerhoekHollywood-vVader Onbekend4JPCeres  

Donderdag klasse MDonderdag progressief klasse MDonderdag klasse ZDonderdag Progressief klasse ZDonderdag klasse ZZDonderdag progressief klasse ZZ4 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORST5 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORSTVrijdag klasse BVrijdag klasse LZaterdag Klasse BBZaterdag klasse BZaterdag Progressief Klasse BZaterdag klasse LZaterdag Progressief klasse LZaterdag klasse MZaterdag Progressief klasse M


De Wolden Cup 5 JARIGEN SPRINGEN 10 juni 2016
Deze rubriek aangeboden door:
HORKA International B.V. & ADVOCATENPRAKTIJK RUIS & VELDHUIS

Datum: 10-06-2016
Aanvang: 17:30

5J/P (79 combinaties gestart en nog 4 te gaan)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingptn1tijd1
1Nicole BotmaGiroccoZirocco Blue5JPZ.E.O.25,973,94
2Daan Van GeelGerdiniekeBacardi5JPKlenckeruiters25,576,13
3Laura LingGold fingerCarrera Vdl5JPLeeuwarden25,080,09
4Daan Van GeelGolindeEmilion5JPKlenckeruiters24,275,37
5Jeroen BroekGeniki wbVader Onbekend5JPCeres24,076,93
6Laura LingVDL GambleVDL Campbell5JPLeeuwarden23,876,00
 Nicole BotmaGinula NEldorado van de zeshoek5JPZ.E.O.23,873,24
8Jessica BruinGavantosNumero Uno5JPWieringermeerruiters23,777,30
 Rolien AlbringGigantosCantos5JPBorkerruiters23,776,97
 Marjolein JonkersGoldwinZambesi5JPAvereest e.o.23,780,27
11Arjen Van DiepenGoddess TaongaBoss5JPHoorn23,479,92
12Rolien AlbringGoldfeverZapatero5JPBorkerruiters23,371,32
 Bert-jan ZuidemaGèrano vIndoctro5JPCeres23,382,87
14Maureen BonderGood friendsmylord carthago5JPBoekweitruiters23,273,82
15Arjen Van DiepenGuan GJBNamelus R5JPHoorn23,184,01
 Miranda Spronk - RientiesGauchoVader Onbekend5JPDeltaruiters23,176,39
17Nicole BotmaGlamour girlZirocco Blue5JPZ.E.O.23,072,91
18Daan Van GeelGolden BoyCanturano5JPKlenckeruiters22,970,25
 Jurjan BloemGalexyC-Ingmar5JPHeuvelruiters22,975,83
20Marcelle HokseGrand hzBiscayo5JPStaphorst e.o.22,883,14
 
21Leonie JonkersGuilliettoQuerly Elvis5JPAvereest e.o.22,777,93
 Annelien LentersGenesisChello Ill VDL5JPMillenniumruiters22,773,06
23Jeroen BroekGhinula-nNabab de Reve5JPCeres22,573,17
 Annelien LentersGrundyladyHos D'O5JPMillenniumruiters22,574,19
25Jan BeensGerkoDouglas5JPZwartewaterruiters22,479,29
26Marleen SchutteG-StarVingino5JPExloo22,374,18
27Arjen Van DiepenGigolo van de ToekomstNothing To Lose5JPHoorn22,284,08
28Wendy VeldmanGoniekCrespo VDL5JPCeres22,179,14
29Marjolein JonkersGindira blueZirocco Blue5JPAvereest e.o.21,876,69
30Rielke RoelandGuppie VDLArezzo VDL5JPZwartewaterruiters21,777,92
31Jurjan BloemGivencyZirocco Blue5JPHeuvelruiters21,571,33
 Wilfred HarkeVDL Brasero des ForetsUntouchable M5JPStaphorst e.o.21,578,98
 Marcelle HokseGallandMylord Carthago5JPStaphorst e.o.21,579,01
34Annelies BoerStolze FeeStolzenberg5JPBoekweitruiters21,374,93
 Maureen BonderGinoVingino5JPBoekweitruiters21,375,00
 Sander NaberGrand prix rvVigo D' Arsouilles5JPExloo21,373,63
 Rielke RoelandGigi TBrugal VDL5JPZwartewaterruiters21,380,12
38Judith KoudijsGildazQuality Time5JPViribus Unitis21,175,39
39Eric NaberinkGeronimoVader Onbekend5JPAssen21,076,80
 Laura LingGarole fArezzo VDL5JPLeeuwarden21,082,03
41Peter HokseGarinus hbcCantos5JPStaphorst e.o.20,985,03
42Maxim PeetersGoogleBODINUS5JPDiever en Omstreken20,877,31
43Wilfred HarkeQuatre BrasQuadros5JPStaphorst e.o.20,785,86
 Annemarie KuiperGoldstrikeEldorado Van De Zeshoek5JPNieuwleusen20,775,38
 Roel HarkeGoldfeverIndoctro5JPStaphorst e.o.20,780,97
 Annelies BoerGammaIndoctro5JPBoekweitruiters20,773,27
47Matty Den BoerGeurmanyIndoctro5JPNieuwleusen20,676,03
 Maarten HoogeveenGiulietta.alfa.sSheraton5JPStaphorst e.o.20,674,82
 Francine PijperOvercinge's Zanthago ZZandor Z5JPMeppel e.o.20,679,20
 Jurjan BloemGuinnessEldorado v/d Zeshoek5JPHeuvelruiters20,674,33
 Sander NaberGiozetto sDiarado5JPExloo20,675,96
52Annelien LentersGatanoSir Shutterfly5JPMillenniumruiters20,573,72
 Mieke ZoeteliefGaesbekers MadamMarome Nw5JPCeres20,575,36
 Marijn SoetekouwMiss Montreal MVDLMylord Carthago5JPBussloo20,582,84
55Fleur SpeerstraGiantha-pBaltic VDL5JPMillenniumruiters20,475,02
56Gwendolyn KrabbeGuinessZapatero VDL5JPStaphorst e.o.19,885,26
57Rolien AlbringGigolo sihMr. Blue5JPBorkerruiters19,475,03
 Xanne SluyterGuusjeZirocco Blue5JPHCE Ruiters19,488,27
59Roel HarkeGladioterSingulord Joter5JPStaphorst e.o.19,285,86
60Susanne VegterGanoaAdvance5JPNiop19,176,23
61Peter HokseGontos c hbcCantos5JPStaphorst e.o.18,177,14
62Jack BroekGarfield dvlCantos5JPCeres18,075,05
 Marcelle HokseButet's Whoop there she isSam R5JPStaphorst e.o.18,082,34
64Anne KleinGingerPhin Phin5JPMarleruiters17,576,38
65Xanne SluyterGoogleLord Z5JPHCE Ruiters17,170,05
 Remmelt HoekstraGercordia d.n.Corland5JPDwingeloo17,192,92
67Jan TippeNababthago jn ZNabab De Reve5JPStaphorst e.o.16,696,38
68Alwin De BoerQuinlan 43Quintender5JPHubertus16,578,21
 Hannah De WinterGlennis PSpartacus5JPNorg16,576,34
 Lieneke JagerGiselleZavall Vdl5JPDeltaruiters16,573,09
71Amanda SlagterGentle talkCarrera Vdl5JPVeendam e.o.16,085,10
72Dian KloostermanGladiatorEldorado v/d Zeshoek5JPDijkruiters15,589,23
73Jeroen BroekGrabandoUp To Date5JPCeres12,6107,32
74Remmelt HoekstraGaloukarla sihBaloubet Du Rouet5JPDwingeloo12,572,01
75Bernadeth GortemakerGladiatorSpartacus5JPMeppel e.o.12,093,32
 Nancy BroekGeronja 5JPCeres12,076,39
77Mieke ZoeteliefGaesbekers gangsterArezzo VDL5JPCeres9,581,26
 Amanda SlagterGaliandraQuality Time5JPVeendam e.o.9,578,26
xAmanda SlagterGame boyZirocco Blue5JPVeendam e.o.Uit1 
 Martin SterkGorbatsjov OMHGWhitaker5JPScheeneruiters  
 Annelies BoerGalociaChello Ill VDL5JPBoekweitruiters  
 Fleuranse VerhoekG-star van de riethandelCardento5JPCeres  
 Marjolein JonkersGindira blueZirocco Blue5JPAvereest e.o.  

Donderdag klasse MDonderdag progressief klasse MDonderdag klasse ZDonderdag Progressief klasse ZDonderdag klasse ZZDonderdag progressief klasse ZZ4 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORST5 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORSTVrijdag klasse BVrijdag klasse LZaterdag Klasse BBZaterdag klasse BZaterdag Progressief Klasse BZaterdag klasse LZaterdag Progressief klasse LZaterdag klasse MZaterdag Progressief klasse M


Vrijdag klasse B

Datum: 10-06-2016
Aanvang: 17:30

B/P (27 combinaties gestart en nog 2 te gaan)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Matty Den BoerFugonUltimoBPNieuwleusen081,5
2Machtilda BorstMebo's Galanthos BArthos RBPMeppel e.o.081,0
3Anouk WestermanC'est ToutUnitedBPAvereest e.o.076,5
4Sylvia Van der HorstUp To WinNiveauBPHasselt076,0
5Marissa KamphuisCaldwellClasseBPNieuwleusen075,0
 
6Pascal Van der KolkGoogleVader OnbekendBPNieuwleusen072,0
7Margreet Bennink - HoeveGlow GranikoBodinusBPWoldruiters057,0
8Jeanine FuiteGeneral fCarrera Vdl (voorheen Bert)BPZwartewaterruiters172,0
9Anouk ElshofCorradoOnbekendBPLierderholthuis488,0
10Annemarie BuiterHussonQuality TimeBPStaphorst e.o.472,0
 Dianne TijmesFleurDubaiBPViribus Unitis472,0
12Lydia Van der SmanFuerteventuraObrienBPVeenruiters467,0
13Iris KoningMebo's Amélus BNamelus RBPMeppel e.o.569,5
14Ilja BakkerGolden boyChello Ill VDLBPAvereest e.o.881,0
15Lisa WiersmaHetaldine w.h.LexiconBPMillenniumruiters859,5
16Marissa KamphuisGoingZapatero VDLBPNieuwleusen1067,5
17Hermien De WeerdGlobal BlueZirocco BlueBPStaphorst e.o.1175,0
18Anouk ElshofDallenger BPLierderholthuis1965,0
xMaureen BonderHocanVader OnbekendBPBoekweitruitersUit2 
 Alexander ChittyGekina Field BPCeresUit11 
 Bas Van den BurgCaptain ClausClarimoBPFasnaruiters  
 Alice HendriksFinesseLucky BoyBPViribus Unitis  
 Jan Tippe (HC)FlinstonerettoNabab De ReveBPStaphorst e.o.0 
 Francine Pijper (HC)Overcinge's Zanthago ZZandor ZBPMeppel e.o.0 
 Alwin De Boer (HC)Ciel de FerCassini IlBPHubertus4 
 Frits Leenders (HC)Confetti BPAvereest e.o.5 
 Rink-jan Dijkstra (HC)HazardNamelus RBPTjongerruiters8 
 Jessica Dozeman (HC)FalandaVDL CampbellBPViribus Unitis12 
 Jan Tippe (HC)GeolinusVader OnbekendBPStaphorst e.o.18 

Donderdag klasse MDonderdag progressief klasse MDonderdag klasse ZDonderdag Progressief klasse ZDonderdag klasse ZZDonderdag progressief klasse ZZ4 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORST5 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORSTVrijdag klasse BVrijdag klasse LZaterdag Klasse BBZaterdag klasse BZaterdag Progressief Klasse BZaterdag klasse LZaterdag Progressief klasse LZaterdag klasse MZaterdag Progressief klasse M


Vrijdag klasse L

Datum: 10-06-2016

L/P (34 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Rosan BrandBowieRadissonLPVrederuiters0 040,72
2Iris ElshofDropshotVaillantLPLierderholthuis0 042,88
3Pascal Van der KolkHermesCapitalLPNieuwleusen0 043,97
4Danny SchaperVedetteWillowLPHeideruiters0 045,22
5Bianca BrakkeDi MariaRivermanLPStaphorst e.o.0 045,48
6Bert-jan ZuidemaFennacaraNabab De ReveLPCeres0 047,86
7Alexander ChittyGoldstarUkatoLPCeres0 448,79
8Maureen BonderFirework vd KalevalleiNonstop 1590 BwpLPBoekweitruiters0 448,82
 
9Tinette BeuvingEvoldaToulonLPStroomruiters0 450,95
10Jeanine FuiteGeneral fCarrera Vdl (voorheen Bert)LPZwartewaterruiters0 854,40
11Miranda Spronk - Rientiesfantastique sijgjeCalvaro 6LPDeltaruiters0 858,94
12Maureen BonderGood friendsVader OnbekendLPBoekweitruiters468,02  
13Sylvia Van der HorstUp To WinNiveauLPHasselt470,36  
14Matty Den BoerFugonUltimoLPNieuwleusen475,06  
15Rink-jan DijkstraGriezmannSingaporeLPTjongerruiters476,96  
16Rink-jan DijkstraPogbaDouglasLPTjongerruiters479,63  
17Elisabeth BeensWolinaLancelotLPZwartewaterruiters480,14  
18Jan TippeFalkClasseLPStaphorst e.o.480,85  
19Jolanda TimmermanFalinaMichaelLPStaphorst e.o.481,35  
20Albert JagerFreuleVDL CampbellLPDeltaruiters482,00  
21Marcel De BoerGambolVDL CampbellLPCeres588,01  
22Hilde SlagterDay. DLandlordLPStaphorst e.o.690,21  
23Jessica DozemanElobantaZapatero VDLLPViribus Unitis875,06  
24Marcel SmitG-starUkatoLPAvereest e.o.877,08  
25Monique De JongGrey BreitlingQuebracho LsLPStroomruiters879,70  
26Michel BroekGladiatorSpartacusLPCeres8101,78  
27Chantal BroekmanGolilyCantosLPVrederuiters21118,39  
28Danny SchaperGinaLittle RockLPHeideruiters22108,39  
29Michel BroekFleetwood MacAgropoint CassilocLPCeres23112  
xJanneke KlinkhamerNicatoNektonLPZuidenveldUit11   
 Denise BeelenVieuxFlorett AsLPNunspeetse RuiterclubUit11   
 Bas Van den BurgCaptain ClausClarimoLPFasnaruitersNG   
 Janneke Klinkhamer (HC)NicatoNektonLPZuidenveld483,69  
 Marcel De Boer (HC)GambolVDL CampbellLPCeres795,92  
 Denise Beelen (HC)VieuxFlorett AsLPNunspeetse Ruiterclub16100,72  

Donderdag klasse MDonderdag progressief klasse MDonderdag klasse ZDonderdag Progressief klasse ZDonderdag klasse ZZDonderdag progressief klasse ZZ4 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORST5 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORSTVrijdag klasse BVrijdag klasse LZaterdag Klasse BBZaterdag klasse BZaterdag Progressief Klasse BZaterdag klasse LZaterdag Progressief klasse LZaterdag klasse MZaterdag Progressief klasse M


Zaterdag Klasse BB

Datum: 11-06-2016
Aanvang: 09:00

BB/P (38 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Dian KloostermanHeavy v/d felixhoeveVader OnbekendBBPDijkruiters081,0
2Wim VeltmaatT-Givenchy WP ZTwister De La PommeBBPHeideruiters077,0
3Stan Van der HaarBalouTenerife VdlBBPVeenruiters076,5
4Sheila DoldersumHappinesZapatero VDLBBPCeres075,0
5Sigrid SteenbergenHeemgraafQuasimodo ZBBPKlein Oever072,0
6Melissa WielinkChanelKojakBBPDeltaruiters071,0
7Deja Broek - JansenHakuna Matata MJSam RBBPLaarhoeveruiters067,0
 
8Dianne FuiteHartbreker fIndouglas Van Het BevrijdthofBBPZwartewaterruiters176,0
9Gerlien HofstedeFalcoSpecial DBBPStaphorst e.o.471,5
10Mirthe BronFardoe SHSCardentoBBPVollenhove465,5
11Annika BloemertHotmailEmilionBBPStaphorst e.o.771,5
12carlijn van EstHariboLarimarBBP 879,0
13Rosanne SchreurHadeschluxBBPVrederuiters874,0
14Mathanya HorstedeFabianApplausBBPStaphorst e.o.866,5
15Jan BeensGentlemen of SorkaBrugalBBPZwartewaterruiters965,0
16Mariët Boxumnn1 BBP 1172,5
17Jenny KuperusGladiatorVader OnbekendBBPTrynwâlden1670,0
18Jurrian BoldewijnE-Berlina BBPStaphorst e.o.1869,5
19Miranda HarkeHope for HighIndoctroBBPStaphorst e.o.2076,0
20Maarten VosHyperion BBP 2072,5
21Tessa PosthumaMistyNubertusBBPNeo2065,5
xFrits Van LenthePedroIco Sun 87.0374BBPStaphorst e.o.Uit2 
 Merel PrinsFiberVader OnbekendBBPStroomruitersUit11 
 Béanke Roelandnn1 BBPZwartewaterruitersUit2 
 Elke TimmermanHai fivecello vdlBBPAvereest e.o.Uit2 
 Jolanda Hazen - De JongFalone - LevaCyrellBBPStroomruitersVrijw 
 Lieza RodermondHumphreyUltimoBBPVeenruitersNG 
 Charelle Prinsdouwe dabbertTangelo Van De ZuuthoeveBBPDeltaruitersNG 
 Albert Jager (HC)Hanson BBPDeltaruiters0 
 Karel jan de Boer (HC)nn1 BBP 0 
 Wendy Veldman (HC)Diablo NewpeatQuerly ElvisBBPCeres0 
 Tabitha Verburg (HC)He ManEldorado vd zeshoekBBPWater-Poorters4 
 Rensche De Haan (HC)Gladiator hlVader OnbekendBBPFjildruters Hemrik e.o.4 
 Lisa Broekert (HC)GabberBugatti VDLBBPViribus Unitis4 
 Béanke Roeland (HC)nn BBPZwartewaterruiters4 
 Julian De Boer (HC)HanneloreQuasimodo zBBPNieuwleusen8 
 Julian De Boer (HC)HallaVerdiBBPNieuwleusen8 
 Dianne Fuite (HC)Hartbreker fIndouglas Van Het BevrijdthofBBPZwartewaterruiters10 
 Roel Harke (HC)Hercules BBPStaphorst e.o.22 
 Julian De Boer (HC)HanneloreQuasimodo ZBBPNieuwleusen26 

Donderdag klasse MDonderdag progressief klasse MDonderdag klasse ZDonderdag Progressief klasse ZDonderdag klasse ZZDonderdag progressief klasse ZZ4 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORST5 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORSTVrijdag klasse BVrijdag klasse LZaterdag Klasse BBZaterdag klasse BZaterdag Progressief Klasse BZaterdag klasse LZaterdag Progressief klasse LZaterdag klasse MZaterdag Progressief klasse M


Zaterdag klasse B

Datum: 11-06-2016

B/P (59 combinaties gestart en nog 1 te gaan)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1stijl1
1Miranda HarkeElapoloDouglasBPStaphorst e.o.087,5
2Béanke RoelandG.rubertha r55Sam RBPZwartewaterruiters083,0
3Corina CoenenGhis karlaVader OnbekendBPOrcaruiters081,0
4Gerco Van den BrinkHappyCassini GoldBPAvereest e.o.079,0
5Gerco Van den BrinkHariboLaval IiBPAvereest e.o.078,5
6Leon DiepmanGrande amieSheratonBPBergruiters077,0
7Melissa WielinkChanelKojakBPDeltaruiters076,5
8Yasmin PrinsFarita HCBugatti VDLBPMensinghe Roden076,0
9Rommie StegemanAlaskaSydneyBPI.V.O.074,5
 Sheila DoldersumMama AppelsapTriomphe de RiverlandBPCeres074,5
11Wim VeltmaatT-Givenchy WP ZTwister De La PommeBPHeideruiters074,0
 
12Nanda Van de GiessenGuidoDamilloBPWoldruiters072,0
 Henrieke Van der ScheerH.bright starBig Star Jr KzBPKampen e.o.072,0
 Maud VeenstraSchrotie's DennisTenerife VDLBPVeenruiters072,0
15Suzan SeineZafiraTsjaakBPNieuwleusen070,0
16Milou BoessenkoolAgrantaMermus RBPSlagharen066,5
17Jakob EngbertsZorroTangelo Van De ZuuthoeveBPDeltaruiters065,5
18Corina CoenenGruberthaNamelus RBPOrcaruiters481,0
 Kirsten RedderGeneveVigaroBPStaphorst e.o.481,0
20Marlous BruinsGiggsQuality TimeBPHeuvelruiters479,0
21Erwin BarendrechtHillfingerPrimarBPCeres474,5
22Béanke RoelandEsmetall TMetallBPZwartewaterruiters472,5
23Anja PropDarlindeIndoradoBPGeneraal van den Bosch470,0
24Emmeleen AkkermanAijethaTangelo Van De ZuuthoeveBPStaphorst e.o.468,5
25Jenny KuperusFlorinCarthino ZBPTrynwâlden467,5
26Janny Krale - HuismanFarinaZacharovBPStaphorst e.o.466,5
 Martine KroesZiggo ZZannini RBPVeenruiters466,5
28Henk KwakkelhierissieCantosBPDeltaruiters463,0
29Marije MulderEaurobicAerobicBPVeenruiters766,5
30Dian KloostermanGladiatorEldorado v/d ZeshoekBPDijkruiters868,5
31Dian KloostermanHeavy v/d felixhoeveVader OnbekendBPDijkruiters866,5
32Sheila DoldersumHappinesZapatero VDLBPCeres865,5
33Audrey VeltmaatDjinta HjbQuasimodo ZBPHeideruiters864,0
34Albert KoobsHurrycane KSpartacusBPHeideruiters859,5
35Albert KoobsGrandette KQuality TimeBPHeideruiters1157,0
36Martine PosthumaGuessCardentoBPNeo1276,5
37Sigrid SteenbergenHeemgraafQuasimodo ZBPKlein Oever1271,0
38Stan Van der HaarBalouTenerife VdlBPVeenruiters1264,5
39Albert KoobsH Brugals replicaBrugal VDLBPHeideruiters2062,0
40Lianne KoopmansGatrichtaCédricBPStroomruiters2172,0
41Martijn HorstedeLuckyLanselotsBPStaphorst e.o.2664,0
42Annika BloemertHotmailEmilionBPStaphorst e.o.2659,5
xAnnemiek VinkeHabibiCrespo VDLBPKampen e.o.Vrijw 
 Lieza RodermondHumphreyUltimoBPVeenruitersNG 
 Wendy Veldman (HC)Diablo NewpeatQuerly ElvisBPCeres0 
 Bart Van der Maat (HC)HamiltonVader OnbekendBPZilfia's Hoeve0 
 Maxim Peeters (HC)MoneypennyComme if FautBPDiever en Omstreken0 
 Bart Van der Maat (HC)HymabaliaIndoctroBPZilfia's Hoeve0 
 Roel Harke (HC)GalanitaBrainpowerBPStaphorst e.o.0 
 Bart Van der Maat (HC)HelloClintonBPZilfia's Hoeve4 
 Rensche De Haan (HC)Gobke hhVader OnbekendBPFjildruters Hemrik e.o.4 
 Roel Harke (HC)GavinoSpartacusBPStaphorst e.o.4 
 Rensche De Haan (HC)GhandiCrespo VDLBPFjildruters Hemrik e.o.4 
 Bart Van der Maat (HC)HewaldineClintonBPZilfia's Hoeve4 
 Sascha Blok (HC)Emy JanineUp To DateBPStroomruiters8 
 Rensche De Haan (HC)Gladiator hlVader OnbekendBPFjildruters Hemrik e.o.8 
 Lisa Broekert (HC)GrapjeChello Ill VDLBPViribus Unitis8 
 Maarten Hoogeveen (HC)GadamorkaHarley VdlBPStaphorst e.o.8 
 Wilfred Harke (HC)Chita BPStaphorst e.o.8 
 Lisa Broekert (HC)GabberBugatti VDLBPViribus Unitis12 
 Maxim Peeters (HC)FibantosO'brienBPDiever en OmstrekenNG 
 Karl-jan De Boer (HC)First ImpressionBacardi VDLBPNieuwleusen  

Donderdag klasse MDonderdag progressief klasse MDonderdag klasse ZDonderdag Progressief klasse ZDonderdag klasse ZZDonderdag progressief klasse ZZ4 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORST5 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORSTVrijdag klasse BVrijdag klasse LZaterdag Klasse BBZaterdag klasse BZaterdag Progressief Klasse BZaterdag klasse LZaterdag Progressief klasse LZaterdag klasse MZaterdag Progressief klasse M


Zaterdag Progressief Klasse B

Datum: 11-06-2016

B/P (29 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingptn1tijd1
1Leon DiepmanGrande amieSheratonBPBergruiters3653,05
2Jenny KuperusFlorinCarthino ZBPTrynwâlden3653,37
3Rommie StegemanAlaskaSydneyBPI.V.O.3654,36
4Milou BoessenkoolAgrantaMermus RBPSlagharen3661,33
5Erwin BarendrechtHillfingerPrimarBPCeres3662,20
6Martine PosthumaGuessCardentoBPNeo3665,98
 
7Nanda Van de GiessenGuidoDamilloBPWoldruiters3667,26
8Sheila DoldersumMama AppelsapTriomphe de RiverlandBPCeres3359,88
9Kirsten RedderGeneveVigaroBPStaphorst e.o.3052,81
10Albert KoobsHurrycane KSpartacusBPHeideruiters2967,30
11Henk KwakkelhierissieCantosBPDeltaruiters2973,86
12Martijn HorstedeLuckyLanselotsBPStaphorst e.o.2851,19
13Emmeleen AkkermanAijethaTangelo Van De ZuuthoeveBPStaphorst e.o.2852,38
14Marije MulderEaurobicAerobicBPVeenruiters2857,17
15Anja PropDarlindeIndoradoBPGeneraal van den Bosch2870,93
16Audrey VeltmaatDjinta HjbQuasimodo ZBPHeideruiters2871,06
17Albert KoobsGrandette KQuality TimeBPHeideruiters2873,15
18Béanke RoelandEsmetall TMetallBPZwartewaterruiters2264,26
19Yasmin PrinsFarita HCBugatti VDLBPMensinghe Roden2172,94
20Annemiek VinkeHabibiCrespo VDLBPKampen e.o.18101,92
21Lianne KoopmansGatrichtaCédricBPStroomruiters1680,00
22Dian KloostermanGladiatorEldorado v/d ZeshoekBPDijkruiters1488,18
xBart Van der Maat (HC)HymabaliaIndoctroBPZilfia's Hoeve3670,25
 Roel Harke (HC)GavinoSpartacusBPStaphorst e.o.3674,00
 Bart Van der Maat (HC)HewaldineClintonBPZilfia's Hoeve3574,91
 Wilfred Harke (HC)Chita BPStaphorst e.o.3575,43
 Lisa Broekert (HC)GrapjeChello Ill VDLBPViribus Unitis2976,03
 Bart Van der Maat (HC)HelloClintonBPZilfia's Hoeve2867,32
 Bart Van der Maat (HC)HamiltonVader OnbekendBPZilfia's Hoeve2869,00

Donderdag klasse MDonderdag progressief klasse MDonderdag klasse ZDonderdag Progressief klasse ZDonderdag klasse ZZDonderdag progressief klasse ZZ4 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORST5 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORSTVrijdag klasse BVrijdag klasse LZaterdag Klasse BBZaterdag klasse BZaterdag Progressief Klasse BZaterdag klasse LZaterdag Progressief klasse LZaterdag klasse MZaterdag Progressief klasse M


Zaterdag klasse L

Datum: 11-06-2016

L/P (52 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Suzan SeineZafiraTsjaakLPNieuwleusen0 035,38
2Michael HokseVDR's Face the musicZirocco BlueLPStaphorst e.o.0 035,90
3Hans DoornDurjayaCachasLPDeltaruiters0 036,16
4Sabrina Van de HeideElonieVaillantLPDeltaruiters0 037,20
5Marije MulderChanelTangelo Van De ZuuthoeveLPVeenruiters0 037,61
6Karl-jan De BoerFirst ImpressionBacardi VDLLPNieuwleusen0 038,14
7Natasja BoldewijnGi molgaAlicante HBCLPStaphorst e.o.0 038,21
8Corina CoenenFellowVDL CampbellLPOrcaruiters0 038,38
9Marieke SteenbergenEscadaArthos RLPViribus Unitis0 038,69
10Corina CoenenGruberthaNamelus RLPOrcaruiters0 039,93
11Marjolein JonkersGoldwinZambesiLPAvereest e.o.0 040,50
12Maxim PeetersFibantosO'brienLPDiever en Omstreken0 040,96
13Dianne FuiteC-biscuit FHold Up PremierLPZwartewaterruiters0 041,52
 
14Anja VeldmanEtosca AgainIndoctroLPBergveen0 042,00
15Marjolein JonkersGindira blueZirocco BlueLPAvereest e.o.0 043,10
16Maxim PeetersMoneypennyComme if FautLPDiever en Omstreken0 044,60
17Béanke RoelandCharismaCarthino ZLPZwartewaterruiters0 438,15
18Maud VeenstraSchrotie's DennisTenerife VDLLPVeenruiters0 441,58
19Wilfred HarkeAvalancheCorianoLPStaphorst e.o.0 449,71
20Berdien WestrikDruppieVigaroLPDeltaruiters0 449,90
21Nynke NijboerCernaCasantosLPFjildruters Hemrik e.o.0 843,17
22Alice HendriksFalernoBaltic VDLLPViribus Unitis0 844,10
23Béanke RoelandG.rubertha r55Sam RLPZwartewaterruiters195,78  
24Saskia MaermanElmoColandroLPNoordoostpolder477,93  
25Béanke RoelandEl Ninjomarius claudiusLPZwartewaterruiters478,54  
26Jan DiepmanGrande copineQuality TimeLPBergruiters481,33  
27Emmily DragtEnieta-LancheKLPStaphorst e.o.482,73  
28Martine KroesZiggo ZZannini RLPVeenruiters484,00  
29Miranda HarkeDodoLupicorLPStaphorst e.o.486,25  
30Wilfred HarkeVDL Fugero CarlosZirocco BlueLPStaphorst e.o.487,51  
31Anja VeldmanFreedom AgainCaramboleLPBergveen488,73  
32Wendy VeldmanDelanoDiamant De SemillyLPCeres489,36  
33Angel Van HaverBijoux les JumeauxKentuckyLPVrederuiters489,95  
34Jolanda TimmermanFalinaMichaelLPStaphorst e.o.490,58  
35Roel HarkeGalanitaBrainpowerLPStaphorst e.o.490,61  
36Alice HendriksO' GradyCanturanoLPViribus Unitis591,46  
37Janny Krale - HuismanFarinaZacharovLPStaphorst e.o.592,37  
38Corina CoenenGhis karlaVader OnbekendLPOrcaruiters593,17  
39Linda HengeveldFamaraZurichLPStaphorst e.o.593,47  
40Jan DiepmanPas de PaniquePadinusLPBergruiters876,05  
41Lewis HuismanBulciUkatoLPStaphorst e.o.877,75  
42Suzanne De VriesDonella MEurocommerce BerlinLPVrederuiters879,80  
43Anna WildeboerEkimovUstinovLPWoldruiters882,95  
44Wendy Veldmanfun LPCeres883,85  
45Else De VriesFijiNumero UnoLPMeppel e.o.887,21  
46Kaylie BalAriba OCalvadosLPMillenniumruiters890,39  
47Berdien NijlandWillieOvidiusLPWoldruiters991,78  
48Roel HarkeEvoldaUnaniemLPStaphorst e.o.12104,70  
49Miranda HarkeElapoloDouglasLPStaphorst e.o.12106,43  
50Rianne BoonDutch BoyCarthino ZLPBergruiters2192,32  
51Mayke BaasFakretiaUp To DateLPLinderuiters2486,27  
xMarianne DekkerElvira''s HerantellaSingaporeLPCeresUit2   

Donderdag klasse MDonderdag progressief klasse MDonderdag klasse ZDonderdag Progressief klasse ZDonderdag klasse ZZDonderdag progressief klasse ZZ4 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORST5 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORSTVrijdag klasse BVrijdag klasse LZaterdag Klasse BBZaterdag klasse BZaterdag Progressief Klasse BZaterdag klasse LZaterdag Progressief klasse LZaterdag klasse MZaterdag Progressief klasse M


Zaterdag Progressief klasse L

Datum: 11-06-2016

L/P (31 combinaties gestart en nog 1 te gaan)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingptn1tijd1
1Miranda HarkeDodoLupicorLPStaphorst e.o.3651,05
2Marije MulderChanelTangelo Van De ZuuthoeveLPVeenruiters3652,07
3Emmily DragtEnieta-LancheKLPStaphorst e.o.3653,33
4Alice HendriksFalernoBaltic VDLLPViribus Unitis3655,90
5Dianne FuiteC-biscuit FHold Up PremierLPZwartewaterruiters3658,38
6Alice HendriksO' GradyCanturanoLPViribus Unitis3659,30
7Michael HokseVDR's Face the musicZirocco BlueLPStaphorst e.o.3552,14
8Jolanda TimmermanFalinaMichaelLPStaphorst e.o.3559,14
 
9Natasja BoldewijnGi molgaAlicante HBCLPStaphorst e.o.3057,10
10Anja VeldmanEtosca AgainIndoctroLPBergveen3062,39
11Linda HengeveldFamaraZurichLPStaphorst e.o.2955,35
12Hans DoornDurjayaCachasLPDeltaruiters2846,84
13Lewis HuismanBulciUkatoLPStaphorst e.o.2851,94
14Rianne BoonDutch BoyCarthino ZLPBergruiters2852,01
15Anna WildeboerEkimovUstinovLPWoldruiters2853,36
16Béanke RoelandCharismaCarthino ZLPZwartewaterruiters2857,15
17Anja VeldmanFreedom AgainCaramboleLPBergveen2859,38
18Else De VriesFijiNumero UnoLPMeppel e.o.2862,21
19Béanke RoelandEl Ninjomarius claudiusLPZwartewaterruiters2863,09
20Angel Van HaverBijoux les JumeauxKentuckyLPVrederuiters2863,11
21Marjolein JonkersGoldwinZambesiLPAvereest e.o.2694,36
22Suzanne De VriesDonella MEurocommerce BerlinLPVrederuiters2453,07
23Berdien NijlandWillieOvidiusLPWoldruiters2465,90
24Marjolein JonkersGindira blueZirocco BlueLPAvereest e.o.2248,53
25Marieke SteenbergenEscadaArthos RLPViribus Unitis2253,95
26Nynke NijboerCernaCasantosLPFjildruters Hemrik e.o.2255,83
27Sabrina Van de HeideElonieVaillantLPDeltaruiters2150,37
28Jan DiepmanPas de PaniquePadinusLPBergruiters1895,09
29Kaylie BalAriba OCalvadosLPMillenniumruiters1772,09
30Roel HarkeEvoldaUnaniemLPStaphorst e.o.16104,97
xMayke BaasFakretiaUp To DateLPLinderuitersUit12 
 Marianne DekkerElvira''s HerantellaSingaporeLPCeres  

Donderdag klasse MDonderdag progressief klasse MDonderdag klasse ZDonderdag Progressief klasse ZDonderdag klasse ZZDonderdag progressief klasse ZZ4 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORST5 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORSTVrijdag klasse BVrijdag klasse LZaterdag Klasse BBZaterdag klasse BZaterdag Progressief Klasse BZaterdag klasse LZaterdag Progressief klasse LZaterdag klasse MZaterdag Progressief klasse M


Zaterdag klasse M

Datum: 11-06-2016

M/P (21 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingsptn1tijd1sptn2tijd2
1Miranda HarkeEdelboyCanstakkoMPStaphorst e.o.0 031,37
2Leon DiepmanFalcaoNumero UnoMPBergruiters0 031,48
3Renate Van AsseltFly AwayContendro 1MPWoldruiters0 034,09
4Wendy VeldmanGoniekCrespo VDLMPCeres0 034,89
5Wendy VeldmanFlashbackUkatoMPCeres0 035,32
 
6Renate Van AsseltDucatiVittorioMPWoldruiters0 035,51
7Wendy VeldmanFun MPCeres0 435,07
8Wilfred HarkeAvalancheCorianoMPStaphorst e.o.0 438,77
9Harm jan VosDanturoCanturanoMPStaphorst e.o.183,87  
10Simone KoningEtoritoLexiconMPLinderuiters476,52  
11Rommie StegemanBosstarPhin PhinMPI.V.O.476,78  
12Hilde SlagterDay. DLandlordMPStaphorst e.o.479,53  
13Melanie KokAïdaPrestige VdlMPNieuwleusen481,52  
14Peter HokseFeronaLord PeziMPStaphorst e.o.585,44  
15Tika SpijkermanDonnatelliAtlanticMPViribus Unitis875,11  
16Linda HengeveldCaptain JackVadimMPStaphorst e.o.879,29  
17Wilfred HarkeVDL Fugero CarlosZirocco BlueMPStaphorst e.o.894,66  
18Dian KloostermanFelice RachelUltimoMPDijkruiters1087,87  
19Henk Van DijkWitnie ShOptimistMPZwartewaterruiters1592,93  
20Gerbrand Van BeestenElmsprings VbCanstakkoMPNieuwleusen1593,26  
xMelanie Kok (HC)Ashi-nettySydneyMPNieuwleusen0   

Donderdag klasse MDonderdag progressief klasse MDonderdag klasse ZDonderdag Progressief klasse ZDonderdag klasse ZZDonderdag progressief klasse ZZ4 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORST5 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORSTVrijdag klasse BVrijdag klasse LZaterdag Klasse BBZaterdag klasse BZaterdag Progressief Klasse BZaterdag klasse LZaterdag Progressief klasse LZaterdag klasse MZaterdag Progressief klasse M


Zaterdag Progressief klasse M

Datum: 11-06-2016

M/P (14 combinaties)
RangRuiterPaardVaderKl.Cat.Verenigingptn1tijd1
1Hilde SlagterDay. DLandlordMPStaphorst e.o.3651,20
2Renate Van AsseltDucatiVittorioMPWoldruiters3654,26
3Leon DiepmanFalcaoNumero UnoMPBergruiters3654,94
4Dian KloostermanFelice RachelUltimoMPDijkruiters3661,39
 
5Renate Van AsseltFly AwayContendro 1MPWoldruiters3663,10
6Linda HengeveldCaptain JackVadimMPStaphorst e.o.3254,08
7Henk Van DijkWitnie ShOptimistMPZwartewaterruiters2962,23
8Miranda HarkeEdelboyCanstakkoMPStaphorst e.o.2848,37
9Simone KoningEtoritoLexiconMPLinderuiters2857,24
10Gerbrand Van BeestenElmsprings VbCanstakkoMPNieuwleusen2866,11
11Harm jan VosDanturoCanturanoMPStaphorst e.o.2262,25
12Rommie StegemanBosstarPhin PhinMPI.V.O.2172,08
13Tika SpijkermanDonnatelliAtlanticMPViribus Unitis1861,90
14Peter HokseFeronaLord PeziMPStaphorst e.o.1573,35

Donderdag klasse MDonderdag progressief klasse MDonderdag klasse ZDonderdag Progressief klasse ZDonderdag klasse ZZDonderdag progressief klasse ZZ4 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORST5 JARIGEN SPRINGEN - STAPHORSTVrijdag klasse BVrijdag klasse LZaterdag Klasse BBZaterdag klasse BZaterdag Progressief Klasse BZaterdag klasse LZaterdag Progressief klasse LZaterdag klasse MZaterdag Progressief klasse M